%50 indirimli
Stokta Yok
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (68)
 • Tavsiye Et
 • HERBAL SCIENCE LEKE KARŞITI KREM NEDİR?

  E vitamini içeriği ve bitkisel aktiflerin desteği ile mevcut lekelerin görünümünün azaltılması ve yeniden oluşumunun önüne geçilmesi için formüle edilmiş günlük bakım kremidir.

  CİLT LEKESİ NEDİR?

  Cilt lekeleri cildin bazı alanlarında normalden daha fazla melanin üretilmesi sonucu oluşurlar. Melanin gözlere, cilde ve saça renk veren pigmenttir. Cilt lekelerinin   başlıca nedenleri arasında güneş hasarı ,hormonal değişiklikler, ilaçların yan etkileri ,deride meydana gelen cilt rahatsızlıkları, yara izleri ve ciltte meydana gelen iritasyonu sayabiliriz.

  CİLT LEKESİ  TÜRLERİ NELERDİR?

  HİPERPİGMENTASYON

  Ciltteki diğer bölgelerden daha koyu renkte görünen  bir leke tipidir. Kırımızı, kahverengi, ten rengi veya siyah olabilen küçük düz lekelerdir. Güneş lekeleri ve yaşlılık lekeleri bu gruba giren lekelerdir. Bu lekeler özellikle cildin güneşe maruz kalan bölgelerinde gelişebilir.

  MELAZMA

  Hamilelik sırasında cilde renk veren melaninin artması nedeniyle ciltteki koyulaşmalardır.

  DOĞUM LEKELERİ

  Doğum lekeleri, yeni doğmuş bir bebeğin cildinde ortaya çıkan lekelerdir. Doğumda veya kısa bir süre sonra ortaya çıkabilirler. Bazı doğum lekeleri zamanla kaybolurken, bazıları kalıcı olabilir.

  GÜNEŞ LEKELERİ

  Oluşumunda bir çok faktör yer almaktadır. En önemli iki faktör genetik yatkınlık ve ultraviyole ışınlarına maruz kalmaktır. Güneş ışınları sadece lekelerin oluşumuna değil, oluşmuş lekelerin üzerinde karartıcı etki ile lekelerin artışına da neden olur.

  LEKE KREMLERİNİN ÖNEMİ

  Cildimizdeki lekeleri yok etmek için, son yıllarda oldukça popüler olan leke giderici kremler, günümüz koşulları gereği, neredeyse her insanın cildinde kullanılması zorunlu hale gelmiştir . Leke giderici kremler, ciltte güneşten sonra, mevsim geçişlerinde ya da farklı sebeplerden dolayı oluşan lekelere uygulanan kremlerdir. Leke kremleri, ciltte bulunan lekeleri, ton farklılıkları, vb. cilt lekeleri için kullanılabilecek en etkili yollardan biridir. Lekelerin yanı sıra cilde bakım da yapan bu kremler, cildin nemli, canlı ve sağlıklı olmasına olanak sağlar. Leke kremleri doğru kullanıldığı müddetçe, cilt üzerinde oluşan güneş lekelerinden çillere kadar ve sivilce sonrası oluşan lekeler, hamilelik sonrası lekeler, yaşlılıktan kaynaklı lekeler, epilasyon sonrası lekelerde de iyi sonuçlar alınabilecek kremlerdir.

  HERBAL SCIENCE LEKE KARŞITI KREMİN ÖNE ÇIKAN ÖZELİKLLERİ

  -LEKE KARŞITI

  -BİTKİSEL AKTİF DESTEĞİ

  -E VİTAMİN İÇERİK

  -GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN

  -TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUNLUK

  -KOLAY EMİLİM

  -PRATİK KULLANIM

  HERBAL SCIENCE LEKE KARŞITI KREM HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

  -KIZARIKLIK

  -SEBUM DENGESİZLİĞİ

  -EPİLASYON LEKESİ

  -YAŞLILIK LEKESİ

  -GÜNEŞ LEKESİ

  -SİVİLCE LEKESİ

  -HAMİLELİK LEKELERİ

  -ÇİL GÖRÜNÜMÜ

  -MAKYAJ BAZI

  -PÜRÜZLÜ CİLT

  HERBAL SCIENCE LEKE KARŞITI KREMİN CİLDE ETKİLERİ

  Herbal Science leke karşıtı krem, E vitamini içeriği ile lekeli ciltler için gece bakımı sağlarken, içeriğinde bulunan bitkisel aktifler sayesinde daha lekesiz ve pürüzsüz bir cilt görünümü için zemin oluşturur. Cildin doğal nem dengesine destek olarak yumuşaklık ve tazelik katar. Yıpranmış yorgun ciltler için destek oluşturur. Cilt lekelerinin yaygınlaşmasını engellemeye yardımcı olurken yeni oluşumların önüne geçmeye çalışır. Dış etkenlere karşı cildin üst tabakasının korunmasına destek verir.  Yüzde oluşan siyah nokta, sivilce lekesi gibi birçok kötü görünüme sebep olan bu lekeleri gidermeye yardımcı olur. Cilt üzerinde oluşan güneş lekelerinden çillere kadar , hamilelik sonrası lekeler, yaşlılıktan kaynaklı lekeler, epilasyon sonrası lekelerde görünümün azalmasına zemin hazırlar.

  HERBAL SCIENCE LEKE KARŞITI KREM NASIL KULLANILIR?

  Temizlenmiş ve arındırılmış cilde noktasal masaj yapılarak uygulanır.

  Akşam veya gece yatmadan önce uygulanması tavsiye edilen leke kremini, lekeler üzerinde daha etkili bir bakım için gündüzde kullanılabilirsiniz. Gündüz kullanımlarda kremin emilim sonrasında, yaz kış leke karşıtı güneş kremimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

  CİLT LEKELERİ İÇİN PÜF NOKTALAR

  -LEKE KARŞITI GÜNEŞ KREMİNİNİ YAZ KIŞ KULLANINIZ.

  -VÜCUDUN SU DENGESİ İÇİN YETERLİ SU TÜKETİNİZ.

  -BESLENMENİZE  ÖZEN GÖSTERİNİZ.

  -EGZERSİZİ İHMAL ETMEYİNİZ.

  -CLİN OİL SERİMİZİ DÜZENLİ OLARAK KULLANINIZ.

  -HAFTADA EN AZ İKİ KEZ ÇİNKO MASKE UYGULAYINIZ.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.