Out Of Stock
PROCSIN

PROCSIN Active Charcoal 5 In 1 Facial Cleaning Gel 150 ML

Aktif kömürlü yüz temizleme jeli ile 5 etkiyi bir arada yaşama fırsatı. Yüz temizliği ile birlikte vücut temizliğinizde de kullanabileceğiniz temizleme jeli ile siyah noktaya yönelik bakım desteği.
Product Code : FP.01.01.038.001
39.99 TL
Share
Campaign
 • Features
 • Payment Options
 • İade & Teslimat
 • AKTİF KÖMÜRLÜ 5 IN 1 YÜZ TEMİZLEME JELİ

  İçeriğindeki aktif karbonun sayesinde cildin derinlemesine temizlenmesi ile birlikte, temizlik sonrası cildin doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir cilt temizleme ürünüdür. Aktif karbon içeriğinin sayesinde tıkanmış gözeneklerin arındırılmasına yardımcı olarak, siyah nokta oluşumuna yönelik cilt bakım rutinine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Toz ve kirin cilt yüzeyinden temizlenmesine destek vererek daha pürüzsüz bir cilt görünümü hedeflemektedir.


  NASIL KULLANILIR?

  Yüzünüzü ılık suyla hafifçe ıslattıktan sonra avucunuza döktüğünüz jeli nazik hareketlerle cildinize uygulayabilirsiniz. Yüzünüze hafifçe masaj yaparak cildinizi temizlediğinizden emin olduktan sonra, yine ılık suyla yüzünüzü durulamanız yeterlidir. Yüz temizleme jelini kullandıktan sonra cildinize uygun tonik ve nemlendirici bir ürün kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

  Delivery Information
  :
  3-7
baslik.png (9 KB)
baslik-web.png (9 KB)
1.webp (54 KB) 2.webp (225 KB) 3.webp (235 KB) 4.webp (169 KB) 6.webp (199 KB) 9.webp (202 KB)
Procsin is Everywhere
eczane
getir
watsons
rossmann
eve
migros
carrefour
Prepared by  T-Soft E-Commerce.