%80 indirimli
Stokta Yok
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (105)
 • Tavsiye Et
 • PROCSIN ÇİNKO MASKESİ NEDİR?

  Çinko açık mavimsi açık gri renkte, kırılgan bir metaldir. Elementlerin periyodik tablosunda geçiş elementleri grubunda yer alır. Düşük kaynama sıcaklığı dikkat çekicidir. Çinkonun cilde faydalarında en önemlisi hücrelerin oluşturulması sırasında çeşitli enzimlerin aktivasyonunu sağlamasıdır. Procsin çinko maskesi. bu durumu değerlendiren arge ve  üretim ekibimizin özellikle cilt lekeleri ve yağlı alanları hedef alması amacıyla geliştirilmiş krem kil yapısında bir bakım maskesidir.

  PROCSIN ÇİNKO MASKESİNİN CİLT BAKIMINDA ÖNEMİ NEDİR?

  Krem kil yapısıyla, güneş, doğum yada çevresel faktörlerle oluşan leke ve çillerin görünümünün azaltılması ve kaybolmasına yardım etmesi  amacıyla geliştirilmiştir.

  KREM KİL YAPISININ ÖNEMİ

  Krem kil yapısı sayesinde aktiflerin  ciltte  daha kolay  emilmesini sağlar. Normal kil yapısına göre ciltten daha rahat arındırılır.

  CİLT LEKESİ NEDİR?

  Cilt lekeleri cildin bazı alanlarında normalden daha fazla melanin üretilmesi sonucu oluşurlar. Melanin gözlere, cilde ve saça renk veren pigmenttir. Cilt lekelerinin   başlıca nedenleri arasında güneş hasarı ,hormonal değişiklikler, ilaçların yan etkileri ,deride meydana gelen hastalıklar, yara izleri ve ciltte meydana gelen iritasyonu sayabiliriz.

  ÇİNKO MASKENİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  - DETOX ETKİ

  -LEKE KARŞITI

  -KREM KİL YAPI

  -KOLAY EMİLİM

  -TÜM CİLT YAPILARINA UYGUNLUK

  -PRATİK KULLANIM

  PROCSIN ÇİNKO MASKESİ HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR

  -LEKE

  -AŞIRI YAĞLANMA

  -CİLT TONU EŞİTSİZLİĞİ

  -CİLT PÜRÜZÜ

  -SOLGUN CİLT

  -YORGUN CİLT

  PROCSIN ÇİNKO MASKESİ KULLANMANIN  CİLDE ETKİLERİ

  Doğal cilt bariyerine verdiği güçlü destekle cilt tonu eşitsizliğinde de destek bir ürün özelliği taşır. Çinko cildin daha pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşmasına zemin hazırlar. Krem kil yapısıyla cilt yüzeyinde daha kolay emilirken, ciltte hassasiyet oluşturan sorunlar karşısında rahatlatıcı ve sakinleştirici bir destek sunar. Çinko sadece lekelerin azaltılmasına yardımcı olmakla kalmaz, fazla yağın cilt yüzeyinde birikmesine engel teşkil eder. Ayrıca cilt hücrelerinin yenilenmesi için cilt bariyerine destek oluşturur. Sorun alanlarını arındırmada ve gelecekteki sorunların önüne geçilmesinde yardımcı olurken iyi ve dinlendirici bir deneyim sağlar.

   

  BİR CÜMLE İLE PROCSIN ÇİNKO MASKESİ

  RAHATLATICI BAKIM, PÜRÜZSÜZ BİR CİLT.

  PROCSIN ÇİNKO MASKESİ NASIL KULLANILIR?

  Temizleme jeli ile temizlenmiş ve tonic desteği ile temizliği pekiştirilmiş cildinizi buz yada soğuk su ile nemlendiriniz. Maskeyi  cildinize sürünüz. Maske cildinizde kuruduktan sonra  ılık suyla durulayınız. Haftada en az 2 kez kullanımı tavsiye ediyoruz. Maske kullanımı sonrası after mask ve yatmadan önce cildinizin özelliğine uygun bakım serumlarımız ve nemlendiricilerimizle cildinizi nemlendirmeyi unutmayınız.

  CİLT LEKELERİ İÇİN PÜF NOKTALAR

  1-LEKE KARŞITI GÜNEŞ KREMİNİNİ YAZ KIŞ KULLANINIZ.

  2-VÜCUDUN SU DENGESİ İÇİN YETERLİ SU TÜKETİNİZ.

  3-BESLENMENİZE  ÖZEN GÖSTERİNİZ.

  4-EGZERSİZİ İHMAL ETMEYİNİZ.

  5-CLİN OİL SERİMİZİ DÜZENLİ OLARAK KULLANINIZ.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.