%78 indirimli
Stokta Yok
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • PROCERIN KERATİN SAÇ BAKIM PEELİNGİ

  Keratin, saçımızda var olan ama zamanla yitirilmeye başlayan bir özdür. Saçların  incelme,   kopma, mat bir görünüm alması ve hacmini kaybederek dökülmelerin başlamasını engelleyen bir yapıdır. Bu özelliklerinden yola çıkarak ürettiğimiz keratin saç bakım peelingi, saçların ve saç derisinin derinlemesine temizlenmesine, çevresel koşuların oluşturduğu kirlenmeden güçlü bir şekilde arındırılmasına yardımcı olur. Saç tellerinin esnekliğinin artmasına , saçların daha yumuşak, pürüzsüz ve güçlü olmasına yardımcı olur.

  Saç tellerinin ihtiyacı olan nemi tutarak daha yumuşak olmasına destek verir. Saçların doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur. Saç köklerine verdiği destekle sağlıklı saç gelişimini destekler. Çevresel faktörlere karşı saçı korumada güçlü bir yardımcıdır. Saçı güçlendirerek doğal ve güçlü yapısına  kavuşmasına  olanak  sağlar. ısıl işlem, boya ve çevresel koşullarla  hasara uğrayan saç teli ve saç derisinin onarılmasına destek olur. Saç dökülmesi ve kopmalarına karşı verdiği destekle, daha hacimli ve bakımlı saçlara sahip olmanız için zemin hazırlar.                                                                                                                            
  KULLANIM YERİ

  Tüm saç tipleri için uygundur.

  NASIL UYGULANIR?

  Saç derisine 10 dk masaj yapılarak yedirilir. Ardından durulanır. Daha iyi sonuçlar için durulama öncesi birkaç saat bekleyebilirsiniz.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.