%69 indirimli

PROCSIN Nemlendirici El Kremi 50 ML

49,00 TL
15,00 TL
Paylaş
Kampanya
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (93)
 • Tavsiye Et
 • PROCSIN NEMLENDİRİCİ EL KREMİ NEDİR?

  Procsin nemlendirici el kremi, içerdiği bitkisel rahatlatıcı destekler sayesinde cildin uzun süreli nemli kalmasına yardımcı olarak kuruluk probleminin önüne geçen ve erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi destekleyen bir cilt bakım kremidir.

  EL BAKIMININ  ÖNEMİ

  Güzel ve bakımlı eller, başta  kadınlar olmak üzere  sahip olunması  gereken önemli  bir özelliktir. Elleriniz hakkınızda birçok şey söyler. Hayatınızı nasıl yaşadığınızı, vücudunuzu sevip sevmediğinizi ve hatta ne tür bir işte çalıştığınızı bile ellerinize bakarak anlamak mümkündür. Ellerimiz de bizimle beraber yaşlanır; ancak bakımlı eller her zaman etrafımızdakilerin dikkatini çekecektir. Kıyafetlerinizi ve ayakkabılarını seçerken gösterdiğiniz özeni ellerinize de göstermeniz gerekmektedir.

  İnsan ilişkilerinde ve iletişimde ellerin ne kadar önemli olduğuna dikkat çekmek isteriz. Arkadaşlarla çıkılan bir akşam yemeğinde, eğlenilmeye gidilen bir partide veya bir iş toplantısında elleriniz hayatı nasıl yaşadığınızın aynasıdır. Elleriniz sizi konuşurken, bir şeyler anlatırken kullanabildiğiniz yegâne araçlardır. El sıkışmak, yemek yapmak, saçlarınızla ilgilenmek, hissetmek, dokunmak, çalışmak ve yazı yazmak. Ellerimiz olmadan bu eylemlerin hiçbirini gerçekleştiremeyiz. Bu nedenle ellerimizi yaşam boyu bir hazine gibi korumak ve tüm cildimize uyguladığımız düzenli bakım ve özeni ellerimiz içinde sergilememiz en doğru yaklaşım olacaktır.

  EL KREMİ KULLANMANIN ÖNEMİ

  El bakımına genelde cilt bakımı kadar özen gösterilmez. Fakat el bakımı da tıpkı cilt bakımı kadar önemlidir. Bakımsızlığa bağlı olarak ellerde çatlama, kuruma, kanama , lekelenme ve kırışma meydana gelebilir. Bunun için düzenli bir şekilde el kremi kullanmak çok önemlidir. Pek el kremi neye iyi gelir diye soracak olursanız hemen açıklayalım.

  El kremi, ellerde meydana gelen kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Aynı zamanda yeni kırışıklık oluşumuna engel olur. İçerisinde birçok yararlı yağ ve doğal ürünler bulunduğu için hücrelerin yenilenmesini sağlar. Ellerin erken yaşlanmasına engel olur. Nemlendirici özelliği sayesinde ellerin nemlenmesini sağlar. Aynı zamanda kuruluğu ve çatlamayı giderir. 

  Ellerde meydana gelen lekelerin rengini açar ve zamanla ellerde meydana gelen lekelerin kaybolmasına sebep olur. Ellerde meydana gelen kanama ellerin kurumasından meydana gelir. Bunu el kremi ile çözebilirsiniz. Ellerde bulunan nasırların yumuşayarak yok olmasına sebep olur. El kremi aynı zamanda tırnakların beslenmesini sağlar. Tırnaklarda meydana gelen kırılmaları giderir. Tırnakların daha güzel ve bakımlı olmasına sebep olur. Tırnak kenarlarında bulunan etlerin sertleşmesini giderir. Ellerin bakımlı ve güzel görünmesini sağlar. Ellere bakım yapılmaz ise eller yaşlı görünümüne sahip olur. El kremi bu görüntüyü ortadan kaldırır ve ellerin güzel görünmesine sebep olur. Ellerde bulunan yaraların kısa süre içerisinde iyileşmesini sağlar. 

  MEVSİMSEL GEÇİŞLERDE EL KREMİNİN ÖNEMİ

  Dünya üzerinde belirgin dört mevsim bulunmaktadır. Gezegenimizin bazı bölgeleri bu geçişlerin tamamını yaşarken bazıları ise bir kısmını yaşamaktadır. Ülkemiz de dört mevsimin belirgin olarak yaşandığı bir bölgede bulunmaktadır. Dolayısıyla hava şartlarının vücudumuzda bıraktığı etkileri ellerimizde görebiliriz. Özellikle hassas bir cilde sahipsek bu daha net bir şekilde yaşanır. Dolayısıyla mevsimlerin üzerimizde bıraktığı etkileri en aza indirmek için el kremi kullanmalıyız. Ellerimiz için kullanacağımız kremler sayesinde cildimiz hem nemli hem de canlı bir görünüme kavuşacaktır. Özellikle kış ve sonbahar mevsimlerimizin ellerimiz üzerindeki etkisini düşündüğümüzde doğal ve besleyici bir el kreminin cildimizi ne kadar rahatlattığına tanık olmaktayız. Bu sebepten dolayı bu mevsimlerde el kremi kullanımını aksatmamalıyız.

  LEKE OLUŞUMLARI İÇİN EL KREMLERİ

  Ellerimiz her daim ön planda olduğu bir uzvumuzdur. Haliyle en fazla hırpalanan ve zarar gören ellerimize mutlaka bakım yapmalıyız. Özellikle kadınlar hem işte hem de evde zorlu bir tempo içerisinde kalmak bu bakımları atlamamıza neden olmaktadır. Yaş alma ya da çevresel etkenler nedeniyle ellerde zaman içerisinde leke oluşumları görülmekte ve bu da kişiyi rahatsız etmektedir. El krem kullanımı ile bu sorununuzun üstesinden kolaylıkla gelebilir, daha güzel ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Ellerimizi saran cilt tabakası kalındır ve bu yüzden eller için özel olarak tasarlanmış nemlendiricileri kullanmak gerekir. Eller için üretilen nemlendiriciler de cildi koruyan, nemlendiren ve yaşlanma sürecini yavaşlatan pek çok besleyici madde vardır. 

  ELDEKİ KIRIŞIKLIKLARA İYİ GELİRMİ?

  Ellerde meydana gelen kırışıklıklar genelde bakımsızlıktan ve kuruluktan meydana gelmektedir. Ellerde bulunan kırışıklıklar ellerin kötü görünmesine ve aynı zamanda yaşlı görünmesine sebep olur. Bunun için mutlaka el kremi kullanılmalıdır. El kremi elde bulunan kırışıklıkların görüntüsünü azaltır ve zamanla kullanılır ise yok eder. Özellikle gece yatarken sürülmesi gerekmektedir. Çünkü gece saatlilerinde hücreler daha fazla yenilenmeye başlamaktadır. Bunun için gece sürülür ise hücreler daha hızlı bir şekilde yenilenecek ve kırışıklıktan kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. Her gece yatmadan evvel mutlaka sürülmesini tavsiye ediyoruz.

  PROCSIN NEMLENDİRİCİ EL KREMİNİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLLERİ

  -SPF 15 GÜNEŞ KORUMA

  -BİTKİSEL DESTEK

  -NEMLENDİRİCİ

  -BESLEYİCİ

  -BAKIM

  -HIZLI EMİLİM

  -YAŞLANMA KARŞITI

  -KURULUK KARŞITI

  -ÇATLAK OLUŞUMU ENGELLEYİCİ

  -GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN

  -TÜM CİLT TİPLERİNE KULLANIM

  PROCSIN NEMLENDİRİCİ EL KREMİ HANGİ  SORUNLARDA KULLANILIR?

  -EL KURULUĞU

  -EL DERİSİ ÇATLAĞI

  -KIRIŞIKLIK

  -NEM DENGESİZLİĞİ

  -EL EGZAMASI

  -MEVSİM GEÇİŞ HASSASİYETİ

  -TIRNAK ÇEVRESİ KURULUK

  -DEZENFEKTAN SONRASI TAHRİŞ

  -SERT EL YAPISI

  PROCSIN NEMLENDİRİCİ EL KREMİNİN CİLDE ETKİLERİ

  Procsin nemlendirici el kremi  İçerdiği bitkisel rahatlatıcı destekler sayesinde cildin  24 saat boyunca nemli kalmasına destek olur. Düzenli kullanıldığında kuruluk nedeniyle oluşmuş çizgilerin azaltılmasında yardımcı olur.  içerdiği doğal yağlar,  E vitamini ve  SPF 15 güneş koruyucu özelliğiyle cildin erken yaşlanmasının engellenmesine yardımcı olur. Ellerinizi ince çizgilere ve sertliğe karşı korur.  Nasır oluşumunun engellenmesine, var olanların yumuşamasına destek verir. Özel formülü ile besler ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.  Cildin kurumasını önleyerek yumuşak bir his bırakır. Ellerinize verdiği bakım sayesinde tırnak etlerinizin de yumuşamasına destek verir. Cildinizden hızlı bir şekilde emilerek ellerde yağlı bir his bırakmaz. Özellikle kışın soğuktan ve rüzgardan zarar gören, çatlayan ve hassaslaşan cilt için rahatlatıcı bir destek sunar. Hücresel zedelenmelere  karşı  cildi  kuvvetlendirir ve korur. Ellerde oluşan lekelerin azalmasına yardımcı olur. Ellerinizin daha bakımlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşması için zemin hazırlar.

  PROCSIN NEMLENDİRİCİ EL KREMİNİ NASIL KULLANILIR?

  İhtiyaç duyduğunuz her an temiz cilde, kuru elle uygulayabilirsiniz.

  EL BAKIMINDA PÜF NOKTALAR                                                                                                                                                                                                       

  • Ellerimizde bulunan deri çok hassastır; bu nedenle korumaya özen gösterin.
  • Nemlendirici el kremi ile günde 3-4 kez ellerinizi nemlendirin.
  • Yüzünüz için kullandığınız aktif karbonlu yüz peeling ile haftada bir ellerinizdeki ölü derinin soyulmasını sağlayın. 
  • Yüzünüz için kullanılan gece kremini gece yatmadan önce ellerinize de uygulayın.
  • Ev işleriyle ilgilenirken eldiven kullanmayı kesinlikle unutmayın.                                          
  • Ellerinizin yıpranmasını önlemek için dikkatli davranın.
  • Ellerinizi hem güneşten hem de kuru havalardan korumaya özen gösterin. Böylelikle ellerinizin çatlamasını büyük oranda azaltmış olacaksınız.
  • Eldeki çatlak ve kuruluk için nemlendirici el kremine destek olarak boom butter cilt ile ellerinizi destekleyin
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.