Menü

BODY BOOM Amber Duş Jeli 250 ML

Doğal kaynaklı hoş aromatik özler ile cilt temizliği ve doğal nem desteğini birlikte sunuyoruz. Yapışkanlık bırakmayan özel formülü ile duş sonrası gün boyu ferahlık hissi.
Ürün Kodu : FP.02.05.005.001
4.9 Ortalama Puan
 • 5
  13
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(14 Yorum)
59,99 TL
cargo.png (345 b) Hızlı Kargo!

AMBER DUŞ JELİ

Doğal kaynaklı hoş aromatik özler ile cildinizin temizlenmesine ve cildinizi nemlendirerek doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olması amacıyla geliştirdiğimiz bir kişisel bakım ürünüdür. Gün boyu ferah hissetmenizi sağlayacak özel içeriği ve temizlik hissi uyandıran yoğun köpüğü ve mistik kokusuyla cildinize enerji ve tazelik kazandırmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Yapışkanlık hissi bırakmayan içerik özelliğiyle cildin yatışmasına ve cilt dokusunun desteklenmesine katkı sağlarken, ciltte kuruluğa neden olmadan cildinize yumuşaklık kazandırmayı hedeflemektedir.


NASIL KULLANILIR?

Islak cilt üzerine, el veya sünger yardımıyla köpürterek, yüz bölgemize ise el ile dairesel hareketlerle uygulamanızı tavsiye ederiz. Ardından tüm vücudunuza uyguladığınızdan emin olduktan sonra vücudunuzu durulayınız. Yüz, vücut ve hassas bölge temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.

Teslimat Bilgisi
25.07.2024 - 29.07.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner