Menü

BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Boom'u

10 Doğal Yağ, Hyaluronik Asit, Betain ve Kolajen içerikli uzman formül. Elektriklenme, kabarma, sebum dengesizliği, kepek, dökülme, saç kuruluğu, geç uzama, mat görünüm gibi tüm saç sorunlarına yönelik acil kurtarıcı bakım desteği.

Ürün Kodu : FP.09.04.095.002
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(4 Yorum)
379,90 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%89 indirim

HELP ME SAÇ BOOM'U

İçeriğindeki 10 Doğal Yağın yanı sıra Betain ve Hyaluronik Asit desteği ile güçlendirilmiş formu sayesinde saçların doğal nem dengesini korumak, saç dökülmesi, kırılma, kepek, kuruluk, sertleşme, geç uzama ve mat görünüme yönelik bakım desteğine yardımcı olmasının yanı sıra aşırı yıpranmış saçlar için acil kurtarıcı bakım desteği sunmak için geliştirdiğimiz bir saç bakım kremidir. Kolajen içeriğiyle saç yüzeyinde canlılığın arttırılması ve çevresel koşullara karşı korunmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Hindistan Cevizi, Argan, Çam Terebentin, Avokado, Shea Butter, Tatlı Badem, Nar Çekirdeği ve Portakal Yağlarından oluşan zengin içeriği ile saçların kökten uca kadar bakımına katkı sağlarken gün boyu yumuşacık ve daha parlak bir saç görünümü hedeflenmektedir.

NASIL KULLANILIR?

Günlük kullanıma uygun yapısıyla, ıslak veya kuru saça saç diplerinden uçlarına doğru masaj yoluyla uygulayabilirsiniz. Ürünü her duştan sonra saçların elektriklenmeden daha kolay taranmasına yardımcı olmak için saç kremi olarak kullanabileceğiniz gibi, saç dökülmelerine yönelik bakım katkı sağlaması için haftada 2 kez saç maskesi olarak uygulayabilirsiniz. Maske kullanımında saçlara uygulanan yoğun kremleme sonrası saçların streçlenmesini ve 30 dakika bekledikten sonra durulanmasını öneriyoruz.

BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Boom'u
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner