Menü

BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Yağ Bazlı Saç Serumu

Zengin 17 Doğal Yağ içeriği ile Dökülme, Kepek, Sertleşme, Kuruluk, Kırık ve Geç Uzamaya yönelik bakımın yanı sıra C Vitamini ile gün boyu Canlı ve Parlak saçlar.

Ürün Kodu : FP.09.04.117.001
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(3 Yorum)
297,90 TL
99,99 TL
Üyelere Özel
%66 indirim

FP.09.04.117.001-Yag Bazli-Serum-1.webp (1.02 MB)

HELP ME YAĞ BAZLI SERUM

İçeriğinde bulunan Jojoba, Avokado, Argan, Havuç, Susam, Zeytinyağı, Üzüm Çekirdeği, Tatlı Badem, Buğday, Lavanta, Biberiye, Portakal, Çörek Otu, Nar Çekirdeği, Papatya, Helianthus ve Hint Yağları sayesinde saçın nem dengesini sağlamaya, elektriklenmenin ve kabarmanın önlenmesine, saç tellerinin beslenmesine ve saç uçlarına bakım yapılmasına katkı sağlaması için geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Kepek, saçlarda mat görünüm, sertleşme, kuruluk, kırık oluşumu ve geç uzamanın önlenmesine yönelik saç bakım rutinine destek vermenin yanı sıra C Vitamini içeriği ile saçın çevresel faktörlerden korunmasına, E Vitamini içeriği ile saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Zengin içeriği ile saçların daha parlak bir görünüme kavuşması hedeflenmektedir.

NASIL KULLANILIR?

Help Me serumunu avuç içine bir miktar alarak, saç uçlarından başlayıp saçınızın ortasına doğru masaj yaparak sürünüz. Duş sonrası nemden arındırılmış saça uygulayabileceğiniz saç serumunu temiz ve kuru saça gün içinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ürünü duştan 15 dakika önce saç maskesi olarak tüm saça uygulayıp durulaya bilirsiniz. Duş sonrası ve günlük kullanımlarda durulama gerektirmez.

BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Yağ Bazlı Saç Serumu
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner