x
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{variants.TYPE1_NAME}}
{{variants.TYPE2_NAME}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

DUDAK BAKIMI

Zaman içerisinde meydana gelebilecek oluşumlar, olumsuz etkenler ve daha birçok değişik durum karşısında dudaklar çatlamakta, kırışıklıklar ortaya çıkmakta ve ayrıca zaman içerisinde uçuk veya yaralar da meydana gelebilmektedir. Bu da dudak altındaki dokular içerisinde bulunan hücrelerin kendisini yenilemesine imkân vermez ve zaman içerisinde yaşlılık belirtileri dudak ve çevresinde ortaya çıkmaya başlar. Dudak bakımı sayesinde dudakların, her daim dolgun, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine destek verebilirsiniz.

Filtre
Sıralama
Sıralama
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

DUDAK BAKIMI

Hassas ve ince bir deri tabakasıyla kaplı olan dudaklar bakım yapılmaması durumunda kuruyup çatlayabilmekte ve dış etkenlere karşı savunmasız kalabilmektedir.  Bu duruma engel olmak için nem seviyesini dengede tutmak ve dudak yüzeyini güçlendirmek gerekiyor. Procsin olarak doğal ve zengin içeriklerle geliştirdiğimiz lip balmlar, dudak dolgunlaştırıcı yağlar ve yeni nesil onarıcı ve koruyucu uyuyan dudak maskeleri ile dudak bakımına yeni bir soluk getirerek dudak bakımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda destek olmaya çalıştık.

Dudaklar için Nem Desteği

Soğuk ya da sıcak havanın etkisiyle kuruyan ve çatlayan dudaklarınız için geliştirdiğimiz birbirinden farkı içeriklerle zenginleştirdiğimiz lip balm çeşitlerimiz ile nem kaybının önlenmesine yardımcı olarak daha yumuşak görünen dudaklara sahip olabilirsiniz. Lip balm çeşitlerimiz, doğal nem desteği ile çatlaklara ve kuruluklara karşı bakım desteği sunarken SPF15 koruma faktörü ile güneş ışınlarının cilde vereceği zararları önlemeye yardımcı olmayı hedeflemektedir.  

Bakımlı Görünmek için Kusursuz Dudaklar

Üretim uzmanlarımızın sizler için geliştirdiği dudak maskelerimiz ile, barkod çizgilerinin ve dudak çatlaklarının önlenmesine katkı sağlayarak daha dolgun ve gösterişli dudaklara sahip olmanıza yardımcı olmayı hedefledik.

Dudaklar için Peeling

Dudaklar için özel geliştirilen peeling aktifleri ile, dudakların hasar görmüş bölümlerinin arındırılmasına ve pürüzsüz görünüme kavuşmasına yardımcı olmak için lip balm peelingi sizler için geliştirdik.   Dudak peelingi, gözle görülmeyecek küçüklükteki kristal aktifleri ile arındırma işlemi yaparken, dudakların nem dengesine destek vererek daha yumuşak dudaklara sahip olmanıza katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Dudak Bakımı için Doğal Yağ Desteği

Doğal yağların sayısız kullanım alanı buluyor. Cilt, saç ve tırnak bakımının vazgeçilmezleri arasında bulunan yağlar dudak bakımında da sıklıkla tercih ediliyor. Dudak yağları nemlendirme etkisinin yanında dudaklara parlak bir görünüm de veriyor. Pürüzsüz bir yüzey görünümü oluşmasına yardımcı olan dudak yağları, ışığı yansıtarak dudakların daha dolgun görünmesine olanak tanıyor. Dudak çatlaklarına karşı bakım yapılmasına yardımcı olarak dudakların pürüzsüz ve belirgin bir görünüme katkı sağlayan dudak yağımızın yanı sıra hindistan cevizi ve shea butter gibi doğal yağlarımızdan yaz kış dudak bakımı için destek alabilirsiniz.

Procsin Her Yerde
rossmann
watsons
gratis
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.