%80 indirimli
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170

HERBAL SCIENCE Çay Ağacı Duş Jeli 250 ML

54,00 TL
11,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (24)
 • Tavsiye Et
 • ÇAY AĞACI DUŞ JELİ NEDİR?

  Doğadan gelen çay ağacının gücünü cildinizle buluşturmak, yüksek köpük formülü ile cildinizi yapışkanlık hisse bırakmadan nemlenmesine yardımcı olan, akneye meyilli ciltlerde yağ dengesine destek vererek sorunun önlenmesine ve var olanların görünümünün azaltılmasına destek veren bir yüz ve vücut için kullanabileceğiniz bir cilt temizleme ürünüdür.

  ÇAY AĞACI NEDİR?

  Bilimsel ismi Melaleuca altemifolia olan çay ağacı bitkisi 1770 yılında ilk defa Kaptan James Cook tarafından keşfedilmiştir.O zamana kadar bu bitki Avusturalya yerlileri (Aborginler) tarafından deri enfeksiyonlarını tedavi etmek amacı ile kullanılmakta idi. Genellikle akarsu boylarında ve bataklık alanlarda yetişir.

  ÇAY AĞACI DUŞ JELİNİN CİLT İÇİN ÖNEMİ NEDİR?

  Hassas ciltler için özellikle de  akne ve akneye meyilli ciltler için  geliştirilmiş formülüyle, ciltte kuruluk hissi yaratmadan nazikçe temizleme işleminin yapılmasına destek olur. Cildin  kirden ve fazla yağdan arındırılmasına yardımcı olurken, cilde temizlik ve tazelik hissi verir.sağlayabilirsiniz. Duş jelleri vücudumuzu temizleme işine ve cildimizin güzel kokması işine yarar. Kaygan yapıda olmasından dolayı da vücudumuzdaki ayrıntıları daha iyi temizler. Ayrıca duş jelinin Ph değeri sabuna göre daha düşük olduğundan dolayı alerji yapma riski sabuna göre çok daha düşük olmaktadır.

  AKNE NEDİR?

  Akne, cildin orta tabakasında bulunan sebum yani yağ salgılayan kanalların tıkanması, şişmesi ve daha sonra bakterilerle inflame olması sonucu ortaya çıkar. Deride artan yağ salgısı ve gözeneklerin tıkanması sonucu siyah nokta (komedon) oluşur. Daha sonra bu komedonlar bakteriler tarafından istila edilir ve ciltte kabarık kırmızı ve iltihabi şişlikler oluşur. Aşırı büyük olanlar deride iz bırakırlar. Akne genellikle ergenlik çağında başlar ve otuzlu kırklı yaşlara kadar uzayabilir. Bebeklik dönemine mahsus iyi huylu akne tipi de vardır. Erkeklerde kadınlara oranla daha fazladır. En sık; yüz, sırt, kol ve göğüs bölgelerinde görülür.

  ÇAY AĞACININ CİLT İÇİN ÖNEMİ NEDİR?

  Çay ağacı yağı temel alınarak elde edilen ürünler,  ciltte doğal bir canlılık kazandırma, ciltteki hassasiyetlerde rahatlama sağlama ve özellikle akne siyah nokta gibi cilt sorunlarında çözüme destek verme noktasında çok değerli bir öneme sahiptirler.  

  AKNE OLUŞUM NEDENLERİ?

  -HORMONAL NEDENLER

  -DÜZENSİZ BESLENME

  -MEVSİMSEL DEĞİŞİKLİKLER.

  -GÜNEŞ IŞINLARI

  -STRESS

  -YANLIŞ ÜRÜN KULLANIMI

   ÇAY AĞACI  DUŞ JELİNİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  -ÇAY AĞACI YAĞLI İÇERİK

  -KURUTMAYAN FORMÜL

  -DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

  -AKNE/SİVİLCE KARŞITI

  -SEBUM DENGESİ

  -YÜZ VE VÜCUT TEMİZLİĞİNDE KULLANIM

  -TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUNLUK

   ÇAY AĞACI  DUŞ JELİ HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

  -AKNE

  -CİLTTE YAĞLANMA

  -SEBUM DENGESİZLİĞİ

  -YAĞ BEZESİ

  -CİLTTE PULLANMA

  -CİLTTE KABARMA

  -PARLAMA

  -SIRT VE BACAK VE KALÇA  BÖLGESİ SİVİLCE

  ÇAY AĞACI DUŞ JELİNİN CİLDE ETKİLERİ                                                                     

  Çay ağacı duş jeli cildinizi  yapışkanlık hissi oluşturmadan nemlendirerek temizlenmesine yardımcı olur. İpeksi bir yumuşaklık oluşmasına destek verir. Uzun süreli temizlik ve ferahlık sağlarken, sebum dengesinin oluşumuna katkı verir. Düzenli kullanımla birlikte pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. Akneye meyilli hassas ciltlerin çay ağacı yapısı ve kendine has kokusu ile rahatlamasına zemin hazırlar. Cildin nemlendirilmesinin yanı sıra çevresel koşulların oluşturacağı hasara karşı kendini korumasına destek olur. Ciltteki gerginliğin ve kuruluğun ortadan kalkmasına olanak sunar.                                                                                                                                                             

  BİR CÜMLE İLE ÇAY AĞACI DUŞ JELİ

  GÜN BOYU RAHATLIK VE FERAHLIK.

  ÇAY AĞACI DUŞ JELİ NASIL   KULLANILIR?

  Duş ve   yüz temizliği sırasında ellerinizle ya da banyo lifi ile vücudunuza uygulayınız .Daha sonra durulayabilirsiniz. Temizleme sonrası sorunlu bölgeler için çay ağacı krem ve yağını bölgesel olarak uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

  AKNELİ CİLTLER İÇİN PÜF NOKTALAR

  -SABAH UYANIR UYANMAZ BİR BARDAK SU İLE GÜNE BAŞLAYINIZ.

  -DÜZENLİ BESLENİNİZ.

  -GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINDAN YAZ KIŞ LEKE KARŞITI YÜZ VE VÜCUT GÜNEŞ KREMİ İLE KORUNUNUZ.

  -DÜZENLİ EGZERSİZ YAPINIZ

  -DÜZENLİ OLARAK ÇAY AĞACI SERİSİNİ KULLANINIZ,

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.