Menü
Kategoride Öne Çıkan Ürünler

DAHA CANLI GÖZLER İÇİN: KAŞ ve KİRPİK BAKIMI

Gözlerini daha çekici ve canlı mı kılmak istiyorsun? Bunun yolu kaş ve kirpiklerinden geçiyor olabilir. Procsin bakım yağları ve serumlarıyla kaş ve kirpiklerine bakım desteği için her an yanında. Artık uzun ve dolgun kirpiklerin, düzgün hatlara sahip kaşlarınla daha genç ve çekici görünmeye sen de var mısın?

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
(87 Yorum)
PROCSIN Magic Mix Kaş Sabitleyici ve Güçlendirici Jel 50 ML
Su bazlı formülü ile gün boyu sabit ve bakımlı kaşlar
180,00 TL
Üyelere Özel
99,99 TL
(138 Yorum)
PROCSIN Dolgunlaştırıcı ve Güçlendirici Kaş Kirpik Bakım Yağı 20 ML
Doğal yağların desteği ile kaş ve kirpik bakımı
120,00 TL
Üyelere Özel
39,99 TL
(14 Yorum)
ALAÇATI ÇİFTLİĞİ E Vitamini Serumu 20 ml
Saçınız ve cildiniz için doğal nem desteği ile parlak bir görünüm
29,99 TL
Üyelere Özel
39,99 TL
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

KAŞ KİRPİK BAKIMI

Çevresel faktörler, yaşın ilerlemesi, hormon dengesizliği veya başka faktörler bağlı olarak yaşanılan dökülme, kopma ve azalmaların önüne geçmek ve kaş kirpikleri güçlendirmek amacıyla geliştirdiğimiz kaş kirpik bakım yağları ve sabitleyicilerle kaş ve kirpikleriniz için gerekli ilginin sunulmasına destek oluyoruz.

Kaş ve Kirpikler Yüzün KAREKTERİDİR

Yüzümüzü başkalarından ayıran ve bakışlarımıza anlam yükleyen önemli ayrıntılarımız olan kaş ve kirpikler, bakımlı bir cilt görünümünü tamamlayan önemli unsurlardır. Kirpik ve kaşları güçlendirilmesine ve dökülmeye karşı bakım sunarak gürleşmesine yardımcı olması için doğal yağlarla ürettiğimiz kaş ve kirpik yağlarımız ile sizlere destek olmaya çalıştık. Düzenli kullanımda, sağlıklı ve yoğun bir görünüme kavuşmada etkin bir rol oynayan bakım yağımız, kaş ve kirpiklerinize doğal bir güzellik katılmasına yardımcı olur. Kaş kirpik oluşumunu destekleyen içeriğiyle nemlendirme ve kolay şekil alma desteği sunar. Kaş ve kirpiklerin daha hızlı uzaması ve gürleşmesine yardımcı olur.

Kaş ve Kirpiklere Squalane ve E vitamini Desteği

Kaş ve kirpiklerinizin kökten uca beslenmesine ve bakım yapılmasına destek olmak amacıyla %100 bitkisel destek özelliği taşıyan squalaneni doğrudan kaşlarınıza masaj yoluyla uygulayabilir e vitaminini ise kaş kirpik bakım yağına ekleyerek kullanım sağlayabilirsiniz.

Magic Mixle Kaşlarınıza Hassas Dokunuşlar

Kaşlarınızı sabitlemeye ve gün boyu kusursuz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmak için geliştirdiğimiz Magic Mix kaş sabitleyici ve güçlendirici jel ile, yapışkanlık hissi yaşamadan sabitleme ve bakım desteğini bir arada sunuyoruz.