Menü
PROCSIN Kırışıklık ve İnce Çizgi Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML - 1
PROCSIN Kırışıklık ve İnce Çizgi Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML - 2

PROCSIN Kırışıklık ve İnce Çizgi Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML

Cildinizde oluşan kırışıklık görünümüne yönelik bakım desteği ile daha pürüzsüz bir görünüm için katkı sağlayabilirsiniz.
Ürün Kodu : FP.01.01.012.003
4.9 Ortalama Puan
 • 5
  36
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(40 Yorum)
120,00 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%67 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

KIRIŞIKLIK KARŞITI CİLT BAKIM YAĞI

İçeriğindeki doğal yağların desteğiyle başta güneşin zararlı UV ışınları olmak üzere, çevresel etkenler, yaş alma ve yaşam tarzı gibi çeşitli nedenlere bağlı olarak gelişen kırışıklık görünümüne yönelik cilt bakımına yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki A vitamini, E vitamini, aynı sefa ve ayçiçek yağının sayesinde cildin doğal nem dengesine destek vererek cildin elastikiyetin arttırılmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kırışıklık karşıtı cilt bakım yağı lavanta, zencefil, biberiye ve papatya yağı içeriğiyle kırışıklık görünümüne yönelik bakıma destek vererek daha pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümüne ulaşılmasını hedeflemektedir.


NASIL KULLANILIR?

Günde 2 kez parmak uçları ile dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulamanızı öneririz. Ürünü kullanmadan 1 saat önce ve sonra herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmamanız, cildin ürün emilimini artırarak faydasına katkı sağlayacaktır. Makyaj bazı olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Teslimat Bilgisi
24.06.2024 - 28.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
BENZER ÜRÜNLER