PROCSIN

PROCSIN Hydrosynol Aha Bha Tonik 200 ML

Glycolic asit desteğiyle nazik arındırma. Düzenli kullanımla temiz parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olurken, leke, siyah nokta ve gözenek görünümüne yönelik bakım yapılmasına katkı sağlar.
Ürün Kodu : FP.01.01.037.011
49,99 TL
150,00 TL
%67
3-7 iş günü içinde kargoda!
Paylaş
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İade & Teslimat
  • HYDROSYONOL AHA BHA TONİK

    İçerisindeki AHA BHA asitleri ve doğal ekstraktların sayesinde cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olmanın yanı sıra, leke, siyah nokta ve gözenek görünümüne yönelik bakıma destek olması için geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. Aloe Vera, Isırgan Otu ve Yeşil Çay özlerinin yardımıyla cildin nem dengesinin sağlanmasına destek vererek aşırı yağlanmaya yönelik cilt bakımına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Papatya, At Kuyruğu, Adaçayı ve Kına Özü içeriğiyle daha parlak ve pürüzsüz bir cilt için yardımcı olmanın yanı sıra Huş Ağacı, Şerbetçi Otu, Dulavrat Otu ve Tanzanya Meyvesi ekstraktı gibi doğal içerik desteğiyle kırışıklık görünümüne yönelik bakıma yardımcı olmayı hedeflemektedir.


    NASIL KULLANILIR?

    Temizlenmiş cilde pamuk yardımı ile uygulayabilirsiniz. İlk kullanımlarda günde 1 kez, 1 ay sonunda haftada 3 kez kullanım öneriyoruz.

baslik.png (9 KB)
baslik-web.png (9 KB)
1.webp (54 KB) 2.webp (225 KB) 3.webp (235 KB) 4.webp (169 KB) 6.webp (199 KB) 9.webp (202 KB)
Procsin Her Yerde
eczane
watsons
eve
carrefour
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.