Menü

PROCSIN Pink Block Aydınlatıcı ve Ton Eşitleyici SPF50+ Güneş Kremi 50 ML

 Spf 50+ içeriği ile güneş lekelerine yönelik bakım

 Eşit Cilt Tonu görünümü

Makyajsız ama parlak bir görünüm mü? Pink Block tam sana göre.

Yapışkanlık bırakmayan özel form

Ürün Kodu : FP.01.03.003.009
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  267
 • 4
  11
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
(279 Yorum)
480,00 TL
99,99 TL
Üyelere Özel
%79 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

"Harika bir renkli güneş kremi. Yüze ışıltı veriyor ve aydınlık bir görünüm sağlıyor. Bu da pürüzsüz canlı görünüm kazandırıyor. Her kullandığımda arkadaşlarım yüzün ne kadar canlı duruyor diyor"

-R**** E****

PİNK BLOCK AYDINLATICI GÜNEŞ KREMİ

Spf50 koruma faktörü ile cildi güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı korumasının yanı sıra cilt tonunun eşitlenmesine destek vermesi için geliştirdiğimiz bir güneş koruyucu ve bakım kremidir. Cilde kolay uyum sağlayan ve yapışkanlık hisse bırakmayan yapısıyla özellikle yaz sıcaklarında makyaj yapmak istemeyenlerin cildine parlak ve pürüzsüz bir görünüm için destek vermeyi amaçlamaktadır. İçerisindeki calamine ve çinkonun yardımıyla cilt tonu eşitsizliği ve leke görünümüne yönelik bakıma yardımcı olurken cildin hassasiyet yaşadığı durumlarda rahatlamasına katkı sağlamayı hedeflemektedir. B5 Vitamininin sayesinde cildin doğal nem dengesine katkı sağlayarak dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olmaktadır.


NASIL KULLANILIR?

Güneşe çıkmadan yarım saat önce cildinize uygulayınız. Eşit bir cilt görünümü için yüz ve boyun bölgenize uygun miktarda uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Terleme, yüzme ve kurulanma sonrası güneş kremi uygulamasını tekrarlayınız.

Teslimat Bilgisi
30.05.2024 - 03.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner