Menü
PROCSIN Strecth Marks Çatlak Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML - 1
PROCSIN Strecth Marks Çatlak Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML - 2
PROCSIN Strecth Marks Çatlak Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML - 3

PROCSIN Strecth Marks Çatlak Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML

Çatlak bakım yağı, doğal yağlarla zenginleştirilmiş içeriği ile cildi nemlendirmenin yanı sıra çatlak oluşumuna yönelik bakım desteği sunulmasına yardımcı olur. Daha pürüzsüz bir cilt görünümü için ihtiyaç duyduğunuz her an kullanım sağlayabilirsiniz.
Ürün Kodu : FP.01.01.012.009
4.9 Ortalama Puan
 • 5
  29
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(33 Yorum)
120,00 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%67 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

ÇATLAK BAKIM YAĞI

Çatlak bakım yağı doğal yağlarla zenginleştirilmiş içeriği ile cildi nemlendirmeye ve çatlak oluşumuna yönelik bakıma yardımcı olmak için geliştirilmiş bir cilt bakım yağıdır. İçeriğindeki E vitamini, aynı sefa, ayçiçek ve tatlı badem yağlarının desteği ile cildin doğal nem düzeyine destek vererek ciltte kuruluğun önlenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Biberiye, papatya, lavanta ve buğday tohumu yağlarının katkısıyla yüz ve vücut bölgelerin daha pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşmasının yanı sıra çatlak oluşumuna yönelik cilt bakım rutinine destek vermeyi hedeflemektedir.


NASIL KULLANILIR?

Çatlak bakım yağını günde 2 kez parmak uçlarınızla ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Özellikle ciltteki kuru bölgelere yoğunlaşarak tümüyle emilinceye kadar uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Teslimat Bilgisi
19.06.2024 - 23.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner