%86 indirimli
Stokta Yok
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170

PROCSIN Yoğun Nemlendirici Hyaluronik Asit Krem 50 ML

Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • PROCSIN YOĞUN NEMLENDİRİCİLİ HYALURONİC KREM NEDİR?

  Hylüronik asit vücudumuzun tüm bağ dokusunda, eklemlerde ve ciltte doğal olarak bulunan bir bileşendir. Ve bu birleşen sayesinde bağ dokumuz esneklik, sağlamlık ve nem kazanır. Ciltte bulunan   bazı problemler bu bağ dokularında bu bileşenin üretiminin azalması ve yavaşlaması ile meydana gelir. Procsın hyaluronıc krem   ciltte üretimi azalan hyaluronic desteğini  vererek   cilt  dokusunu desteklemek ve cildin yağ, asit ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş bir cilt bakım kremidir. 

  HYALURONİC ASİT NEDİR?

  Hyalüronik asit cildin ve dokuların iyi yağlanmasına, nemli kalmasına yardımcı olan bir maddedir. Aynı zamanda bir nemlendiricidir. Çevreden nem alan ve ciltte nemlenmeyi artıran bir cilt bakım bileşenleri kategorisidir. Özellikle ciltte, eklemlerde ve gözde yüksek konsantrasyonlarda bulunur. Başlıca görevi kayganlık sağlamak ve doku hidrasyonunu yani nemliliğini sağlamaktır. Bunu da kendi ağırlığının bin katına kadar su tutabilmesine özelliğine borçludur.

  CİLT BAKIMI AÇISINDAN HYALURONİK ASİT

  Cilt tüm vücudumuzu örten, dış etkenlere karşı koruyan, vücut bütünlüğünü sağlayan, ısı ve nem kaybetmemizi önleyen, ayrıca bedenimize son şeklini veren, vücut ağırlığımızın da en önemli kısmını oluşturan organımızdır. Cildimiz için de yeterli nem seviyesinin sürdürülmesi hayati önem taşıyor. Cildimizin şeklini almasını sağlayan ve koruyan tüm işlevler neme ihtiyaç duyar. Bu yüzden cildimizin yeterli neme sahip olması tüm cilt fonksiyonları için önemli. Yaşlanma etkilerinin geciktirilmesi, kırışıklık görünümünün azaltılması, ciltteki sarkmaların önlenmesi, güneş ve diğer çevresel olumsuzluklara karşı cildin korunması gibi önemli konularda cildimizin yeterli derecede nemlendirilmesi vazgeçilmez bir şart olarak karşımıza çıkıyor.

  İşte burada Hyaluronik asit devreye giriyor. En etkili nemlendirici serumlarda ve kremlerde hyaluronik asit vazgeçilmez bir etken madde. Hyaluronik asitin birkaç farklı formu kozmetik ve dermokozmetik ürünlerde kullanılır. Sodyum Hyaluronate, Hyaluronik asitin sodyum tuzudur. Ayrıca düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ve yüksek molekül ağırlıklı Hyaluronik asit  şeklinde de farklı etken maddeler söz konusu. Molekül ağırlığı azaldıkça Hyaluronik asit cildin daha derin katmanlarına kadar inebilmekte. Kozmetikte genellikle hem düşük hem de yüksek molekül ağırlıklı Hyaluronik asit bir arada kullanılarak cildin içten dışa nemlendirilmesi hedeflenmektedir.

  HYALURONİK KREMİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  -MAXİMUM NEM

  -HYALURONİK İÇERİK

  -GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN

  -YÜZ VE BOYUN BÖLGESİ

  -TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUNLUK

  -PRATİK KULLANIM

  HYALURONİC KREM HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

  -KIRIŞIKLIK

  -SARKMA

  -YAŞLANMA BELİRTİLERİ

  -LEKE

  -SOLGUN CİLT

  -CİLT KURULUĞU

  -SİVİLCE İZİ

  -CİLT HASSASİYETİ

  PROCSIN YOĞUN NEMLENDİRİCİLİ HYALURONİC KREMİN CİLDE ETKİLERİ

  - Cildin genç görünmesini ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

  - Ciltte sivilceye bağlı oluşmuş izlerin giderilmesine destek verir.

  - Dokuların onarılmasını ve elastikiyetlerinin artmasını sağladığı için erken yaşlanma belirtilerinin önlenmesine zemin hazırlar.

  - Ciltte oluşan tahrişlerin rahatlamasına destek verir.

  - Hyaluronik asidin yüksek oranda su tutma yeteneği sayesinde cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesine yardımcı olur.

  - Cilt dokusunu destekleyerek cildin yağ, asit ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.

  - Ciltteki sarkmaların önlenmesi ve çevresel etkilerin cilde verdiği zararlardan cildin korunması için destek üründür.

  - Leke oluşumunu önleme ve oluşmuş lekelerin giderilmesine destek olarak, cildinizin daha parlak, canlı ve doğal görünmesine destek olur.

  PROCSIN HYALURONİK KREM   NASIL KULLANILIR?

  Temiz cilde dairesel hareketlerle uygulanabilir. İçerik özelliği sebebiyle günlük kullanıma uygundur. Hyaluronik krem öncesi kullanılacak hyaluronic serum kullanımı ürünün cilde olan etkisini arttıracaktır.

  CİLDİ NEMLENDİRMENİN PÜF NOKTALARI

  1-YETERLİ MİKTARDA SU İÇİN.

  2-AŞIRI KAFEİN ALIMINDAN UZAK DURUN.

  3-HAFTADA 2 KEZ PEELİNG UYGULAMASI YAPINIZ.

  4-DÜZENLİ OLARAK NEMLENDİRİCİ KULLANIN

  5-YAZ KIŞ GÜNEŞ KREMİ KULLLANINIZ.

  6-SABAH AKŞAM NEMLENDİRİC ÖZELLİĞİ OLAN CİLT TEMİZLEYCİLERLE CİLDİNİZİ TEMİZLEYİNİZ.

  7-DAHA AZ SICAK SU KULLANINIZ.

  8- DIŞARI ÇIKMADAN ÖNCE YÜZ İÇİN YAPTIĞINIZ NEM DESTEĞİNİ EL VE AYAKLAR İÇİNDE YAPINIZ.

  9-BANYODAN SONRA TÜM VÜCUDU NEMLENDİRMEYİ UNUTMAYINIZ.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.