x
sepetindirim_2.webp (113 KB)
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{variants.TYPE1_NAME}}
{{variants.TYPE2_NAME}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

CİLDİNE NEFES ALDIRMA VAKTİ

Ciltte biriken toz, kir, makyaj…Tıkanan gözenekler…Siyah nokta, akne oluşumu…Evet, istenmeyen, can sıkıcı durumlar.. Peki ya çözüm? Derinlemesine cilt temizliği. Bunun için yüz temizleme jeli, toniği, micellar su her zaman elinin altında. Sen de sana en uygun ürünü seç, tertemiz, yumuşacık cildinin keyfini çıkar..

Filtre
Sıralama
Sıralama
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

YÜZ TEMİZLEYİCİLERİ

Güzellik ilk önce cilt temizliğinden başlar. Procsin üretim uzmanları tarafından geliştirilen ve gözenek, leke, akne, renk tonu eşitsizliği gibi oluşumlara karşı bakım desteği sunan jel ve tonik seçenekleriyle, cildinize sunulan bakımın yanı sıra gün boyu biriken kirin, yağın ve makyaj kalıntılarının derinlemesine temizlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Multi Fonksiyonel Bakım

Trio Parma markamızın tonik seçenekleriyle, cilt temizliğine verilen desteğin yanı sıra siyah nokta, renk tonu eşitsizliği cansız ve solgun cilt görünümü gibi oluşumlara karşı bakım desteği sunulmasına yardımcı oluyoruz.

Siyah Noktaları Dert Etmeyin

İçeriği aktif karbon ile desteklenmiş yüz temizleme jellerimiz ve tranexamic gibi zengin içerikli tonik desteleriyle cildin derinlemesine temizliği sağlanırken, cildin yağ dengesine sunulan katkı ile birlikte siyah noktalara karşı bakım yapılmasına yardımcı olunmaktadır.

Akne, Gözenek ve Leke Oluşumlarına Özel Ürünler

Cildin üst tabakasına yerleşen kirin ve yağın ciltten arınmasına yardımcı olması için geliştirdiğimiz yüz temizleme ürünlerimiz içerisinde bulunan çay ağacı jel ve tonik ile akneye, clinoil ile lekelere ve kolajen destekli yüz temizleme ürünlerimiz ile de gözenek oluşumuna karşı bakım desteği sunmayı amaçladık.

Yüz Temizliğinde Özel Dokunuşlar

Üretim uzmanlarımız tarafından hydrosolution jel ve toniklerimiz ile akneye meyilli yağlı ciltler için temizlik anlayışına yeni bir bakış açısı sunmaya çalıştık. Cildin nazikçe temizlenmesinin yanında sebum dengesine katkı sağlayarak, istenmeyen oluşumlara, başlamadan önlemek için katkı sağlamak istedik.

Yüz Temizliğinin Olmazsa Olmazı Makyaj Temizliği

Cilt bakımında kullanılan ürünlerden etkin performans alabilmek için makyaj temizleme önemli bir cilt bakım rutini olarak karşımıza çıkmaktadır. Makyajlı bir cildin doğru bir şekilde temizlenmesi, cilt yüzeyinde oluşabilecek istenmeyen sonuçların engellenmesinin yanı sıra yumuşak, parlak ve pürüzsüz bir görünüme ulaşılmasına katkı sağlayacaktır.

Procsin Her Yerde
eczane
getir
watsons
rossmann
migros
carrefour
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.