Best Seller in Category
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{variants.TYPE1_NAME}}
{{variants.TYPE2_NAME}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

DOLGUN VE PÜRÜZSÜZ DUDAKLARIN TADINI ÇIKAR

Kurumuş ve çatlak dudaklar mı? Dolgun, pürüzsüz ve çekici dudakların önündeki en büyük engel. Bunun önüne geçmek için önce sebebi bulmak gerek. Sonra ise doğru ürünü doğru zamanda uygulamak. Evet, doğru ürün için endişe etme, çünkü Procsin her zaman yanında. Dudak bakım ürünleriyle dolgun ve pürüzsüz dudaklarının tadını çıkar.

Filter
Arrangement
Arrangement
Default Newest Low to High High to Low Highest Rank
Triple
Quadra
%67 PROCSIN - PROCSIN Lip Balm Peeling 5.5 ML
(9 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
39.99 TL
%67 PROCSIN - PROCSIN Lip Sleeping Mask 15 ML
CokSatan.png (40 KB)
(43 Comment)
150.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%67 PROCSIN - PROCSIN Lip Balm Ultra Moisture 5.5 ML
(9 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
39.99 TL
%67 PROCSIN - PROCSIN Lip Balm Tea Tree 5.5 ML
(5 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
39.99 TL
%56 PROCSIN - KISS & BLOOM Lip & Cheek Peach 11 ml
(34 Comment)
90.00 TL
Üyelere Özel
39.99 TL
%56 PROCSIN - KISS & BLOOM Lip & Cheek Rose 11 ml
(47 Comment)
90.00 TL
Üyelere Özel
39.99 TL
%56 PROCSIN - KISS & BLOOM Lip & Cheek Pink 11 ml
(91 Comment)
90.00 TL
Üyelere Özel
39.99 TL
Out of stock HERBAL SCIENCE - HERBAL SCIENCE Lip Nourishing and Plumping Oil 20 ML
(85 Comment)
HERBAL SCIENCE Lip Nourishing and Plumping Oil 20 ML
Doğal ve zengin içeriğiyle daha parlak ve bakımlı dudaklar
39.99 TL
Total of 9 products are displayed.

DUDAK BAKIMI

Hassas ve ince bir deri tabakasıyla kaplı olan dudaklar bakım yapılmaması durumunda kuruyup çatlayabilmekte ve dış etkenlere karşı savunmasız kalabilmektedir.  Bu duruma engel olmak için nem seviyesini dengede tutmak ve dudak yüzeyini güçlendirmek gerekiyor. Procsin olarak doğal ve zengin içeriklerle geliştirdiğimiz lip balmlar, dudak dolgunlaştırıcı yağlar ve yeni nesil onarıcı ve koruyucu uyuyan dudak maskeleri ile dudak bakımına yeni bir soluk getirerek dudak bakımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda destek olmaya çalıştık.

Dudaklar için Nem Desteği

Soğuk ya da sıcak havanın etkisiyle kuruyan ve çatlayan dudaklarınız için geliştirdiğimiz birbirinden farkı içeriklerle zenginleştirdiğimiz lip balm çeşitlerimiz ile nem kaybının önlenmesine yardımcı olarak daha yumuşak görünen dudaklara sahip olabilirsiniz. Lip balm çeşitlerimiz, doğal nem desteği ile çatlaklara ve kuruluklara karşı bakım desteği sunarken SPF15 koruma faktörü ile güneş ışınlarının cilde vereceği zararları önlemeye yardımcı olmayı hedeflemektedir.  

Bakımlı Görünmek için Kusursuz Dudaklar

Üretim uzmanlarımızın sizler için geliştirdiği dudak maskelerimiz ile, barkod çizgilerinin ve dudak çatlaklarının önlenmesine katkı sağlayarak daha dolgun ve gösterişli dudaklara sahip olmanıza yardımcı olmayı hedefledik.

Dudaklar için Peeling

Dudaklar için özel geliştirilen peeling aktifleri ile, dudakların hasar görmüş bölümlerinin arındırılmasına ve pürüzsüz görünüme kavuşmasına yardımcı olmak için lip balm peelingi sizler için geliştirdik.   Dudak peelingi, gözle görülmeyecek küçüklükteki kristal aktifleri ile arındırma işlemi yaparken, dudakların nem dengesine destek vererek daha yumuşak dudaklara sahip olmanıza katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Dudak Bakımı için Doğal Yağ Desteği

Doğal yağların sayısız kullanım alanı buluyor. Cilt, saç ve tırnak bakımının vazgeçilmezleri arasında bulunan yağlar dudak bakımında da sıklıkla tercih ediliyor. Dudak yağları nemlendirme etkisinin yanında dudaklara parlak bir görünüm de veriyor. Pürüzsüz bir yüzey görünümü oluşmasına yardımcı olan dudak yağları, ışığı yansıtarak dudakların daha dolgun görünmesine olanak tanıyor. Dudak çatlaklarına karşı bakım yapılmasına yardımcı olarak dudakların pürüzsüz ve belirgin bir görünüme katkı sağlayan dudak yağımızın yanı sıra hindistan cevizi ve shea butter gibi doğal yağlarımızdan yaz kış dudak bakımı için destek alabilirsiniz.

Procsin is Everywhere
eczane
watsons
eve
Prepared by  T-Soft E-Commerce.