Menu

IŞILTILI SAÇLARA MERHABA: SAÇ BAKIM SPREYLERİ

Birçok saç yapısı ve ihtiyaca göre özel aktiflerle zenginleştirilmiş yapıları ve pratik kullanımları ile ihtiyaç duyduğunuz her an daha canlı, parlak, yumuşak ve kolay taranan saçlar.

Filter
Categories
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
(2 )
BOOM BUTTER Volume Hair Tonic for Weak Thin Hair 150ML
273.90 TL
Exclusive To Members
99.99 TL
(91 )
PROCSIN Raspberry Hair Vinegar and Tonic 250 ML
120.00 TL
Exclusive To Members
59.99 TL
(11 )
PROCSIN Oil Balancer 100% Natural Rosemary Water 200ML
249.99 TL
Exclusive To Members
149.99 TL
(77 )
PROCSIN Magic Mix Repair Argan Care Spray 110 ML
150.00 TL
Exclusive To Members
69.99 TL
(37 )
BOOM BUTTER Hydra Boom Spf30+ Hair Spray + Sunscreen Fact 110 ML
Saçları zararlı güneş ışınlarından korurken, günlük bakımını destekler
199.99 TL
Exclusive To Members
99.99 TL
(12 )
APPLE HAIR VINEGAR AND TONIC
90.00 TL
Exclusive To Members
79.99 TL
(19 )
PROCSIN Magic Mix Chamomile Juice 110 ML
90.00 TL
Exclusive To Members
99.99 TL
There is a total of 18 products

SAÇ BAKIM SPREYİ

Saçlar da vücudumuz gibi bazı maddelere ihtiyaç duyabilmektedir. Bu maddelerin zaman, çevresel koşullar ve farklı sebeplerden dolayı eksilmesi, saçların doğallığını ve canlılığını yitirmesine sebebiyet verebilmektedir. Saç bakım spreyleri zengin içerikleri ve pratik kullanımları ile saçların ihtiyacı olan bakım desteğine yardımcı olarak saçların eski doğallığına ve canlılığına kavuşmasına katkı sağlamaktadır.

Pratik Uygulamalar için Saç Spreyleri

Saç bakımı size zahmetli ve zaman alan bir bakım olarak geliyorsa saç spreylerimiz tam size göre. Argan, biotin, kafein içerikleriyle saç bakım spreylerimiz, daha güçlü ve doğal nem dengesine ulaşmış saçlara kavuşmanız için sizlere destek olacaktır. İçerdiği doğal yağlar ve bitkisel aktifler ile daha kolay taranan hacimli bir saç yapısı sağlamaya yardımcı olan bakım spreylerimiz güneş ve olumsuz çevre koşullarından dolayı yıpranan saçları, spf30+, protein ve biotin ile destekleyerek, maksimum fayda vermeyi amaçlamaktadır.

Kökten Uca Güçlü Saçlar

Çevresel koşullar, zaman ve fiziksel etkenlerden dolayı saçlar güç kaybına uğrayabilir. Bu durum saçlarımızın yapısının bozulmasına etki ederek istenmeyen oluşumlara yal açabilir. Magic Mix biotin ve kafein yardımcı tonik ile saçların kökten uca kadar güç kazanmasına destek sağlarken dökülme ve geç uzamaya karşı bakım desteği alabilirsiniz.

Bakım ve Koruma Bir Arada

Saç spreylerimiz ile saçlarınız daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşurken Boom Butter farkını hissedeceğiniz saç spreyimiz hydra boom sprey ile, saç tellerine bakımın yanı sıra, spf30 içeriği ile güneşin zararlı ışınlarına karşı saçlarınıza koruyucu bir kalkan oluşturmaya çalıştık.

Keratin ile Güçlü, Argan ile Yumuşak Saçlar

Saçlarınızın yıpranmasını önleyemeye yardımcı olan en önemli yapı taşı keratin desteğini gün içinde pratik olarak sizlere ulaştıracağımız Magic Mix keratin oil ve onarıcı desteği ile argan oil sayesinde yeni bakım deneyimleri yaşamınıza imkân sunuyoruz.

Saç Bakım Spreyleri Nasıl Kullanılmalı?

Saç bakım spreylerini kullanmadan önce dikkat etmemiz gerek ilk detay saçların temiz olmasıdır. Temiz saçlara ihtiyaç duyulan her an 15- 20 cm uzaktan püskürterek kullanım sağlayabilirsiniz.