{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{variants.TYPE1_NAME}}
{{variants.TYPE2_NAME}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

PROCSIN HER ZAMAN SENİNLE

Procsin her gün artan ürün çeşitliliğiyle kişisel bakım rutinlerin için her an yanında! Procsin’in doğa ve hayvan dostıu formülleriyle kişisel bakım rutinini oluştur, farkı hisset...

Filter
Arrangement
Arrangement
Default Newest Low to High High to Low Highest Rank
Triple
Quadra
(349 Comment)
PROCSIN Sun Cream Face & Body SPF 50+ 50 ML Mini Size
Güneş koruma ile leke görünümüne yönelik bakım desteği bir arada
39.99 TL
(21 Comment)
HERBAL HOME Gül Mayası 100 ML
Doğal nem desteğiyle gün boyu ferah ve pürüzsüz bir cilt görünümü
39.99 TL
(626 Comment)
PROCSIN Butter Cream 175 ML
Nemlendiri etki ve ferahlatıcı formül ile canlı görünüm
149.99 TL
(6 Comment)
PROCSIN Prebiyotik İntim Köpük 150 ML
Prebiyotik yapısıyla hassas bölgelerde ferahlık ve temizlik hissi
39.99 TL
New HELLO SMILE - HELLO SMILE Anında Beyazlık 50 ML
CokSatan.png (40 KB)
(35 Comment)
HELLO SMILE Anında Beyazlık 50 ML
Suda çözünebilen Mor Renk Teknolojisiyle Anında Etki
59.99 TL
(42 Comment)
PROCSIN Lip Sleeping Mask 15 ML
Dudaklardaki barkod çizgisi görünümüne yönelik bakım desteği
39.99 TL
(12 Comment)
BODY BOOM Bomb Shell Vücut Spreyi 100 ML
Kendine has hoş kokusuyla gün boyu ferahlık hissi.
39.99 TL
(283 Comment)
HERBAL SCIENCE Boom Butter Skin Care Oil 190 ML
7 doğal yağın desteğiyle cilt kuruluğuna karşı etkili bakım desteği
39.99 TL
(37 Comment)
MAGIC MIX Active Sulphur Tırnak Yağı 50 ml
İçeriğindeki multivitaminler ile tırnak bakımını destekler
39.99 TL
New HERBAL HOME - HERBAL HOME Kükürt Sabunu 100 GR
(0 Comment)
HERBAL HOME Kükürt Sabunu 100 GR
Kökten uca beslenen saçlar ile daha parlak ve canlı görünüm.
39.99 TL
(4 Comment)
PROCSIN Panthenol Yüz ve Vücut Spreyi 100 ML
Doğal nem desteğiyle pürüzsüz bir cilt görünümü için bakım desteği
39.99 TL
(70 Comment)
PROCSIN Aktif Karbonlu Diş Macunu 80 ML
Dişlerdeki leke görünümüne yönelik bakım desteğiyle daha parlak dişler
39.99 TL
(7 Comment)
PROCSIN Ağız Bakım Yağı Oil Pulling 20 ML
Ağız içi bakım yanı sıra daha ferah nefes için doğal yağ desteği.
39.99 TL
(698 Comment)
PROCSIN Coconut Oil 190 ML
Cilt ve saç için kullanabileceğiniz doğal Hindistan Cevizi Yağı
89.99 TL
Total of 56 products are displayed.

KİŞİSEL BAKIM

İnsanlar kendilerine yüzyıllar boyunca kişisel bakım yöntemleri uygulayarak temiz kalmanın ve rahatlamanın yollarını aramışlardır. Kişisel bakım her dönemde değişik uygulamalarla süreklilik göstermiştir. Kişisel bakım ürünleri kendisine özen gösteren ve her ortamda iddialı bir görünüm sergilemekten hoşlanan herkesin mutlaka edinmesi gereken ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır. Geniş bir perspektiften bakıldığında kişisel bakım hayatın tamamını etkileyen bir olgu olmakta ve bu nedenle procsin üretim uzmanları olarak geliştirdiğimiz vücut, ağız bakım, dudak, kaş kirpik, banyo ve kadın hijyen ürünleri ile kişisel bakımınıza zengin seçenekler sunmaktayız.  Balsamlar,çatlak karşıtı jeller, tüy geciktirici kremler, hidrolat ve doğal sular ile birlikte vücut peelinglerimize, procsin aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

GÜN BOYU KUSURSUZ BİR GÜLÜMSEME

Kişisel bakım denince ağız ve diş bakımı ilk akla gelen bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyazlatıcı özelliği ile öne çıkan diş macunları, ağız içi yaşanılan hassasiyet ve istenmeyen kokulara karşı bakım desteği sunan ağız bakım yağları ve diş görünümünün daha doğal bir yapıya kavuşmasına destek veren huş ağacından elde edilen aktif karbon tozu ile ağız bakımı için gereken tüm desteği sizler için kullanıma sunmaktayız. Dişlerinizin en zor ulaşılabilen noktaların temizlenmesine imkan sunan ağız bakım ürünleri ile kendinizi gün boyu ferah ve güvende hissedeceksiniz.

DUŞ KEYFİNDEN ÖDÜN VERMEYİN

Cildinizde yapışkanlık hissi bırakmayan değerli yağlarla desteklenmiş içeriklerle geliştirilen duş jellerimiz ve son nesil üretim olan duş yağlarımız ile  hassas, kuru, normal, karma cilt tipleri için cilt temizliği ve bakımına yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz. Daha pürüzsüz, doğal nem dengesine kavuşmuş ve duş sonrasında rahatlamış bir cilt yapısına yardımcı olması  için geliştirdiğimiz ürünlerle banyo keyfinizi eşsiz dokunuşlarla taçlandıracaksınız.

DUDAKLAR İÇİN  ÇOK YÖNLÜ BAKIM

İnsan yapısı bünyesinde özellikle göz çevresinde ön plana çıkan ve her daim dikkat çeken bazı kısımlar bulunmaktadır. Bunlar içerisinde, göz, kaş ve burun gibi kısımlar, kişinin nasıl göründüğüne etki eden  en önemli  vücut bölümlerimizdir. Tabii burada önemli kısımlardan biri de hiç şüphesiz dudaklardır. Üstelik konu kadınlar olduğu zaman dudaklar çok daha büyük bir öneme sahip hale gelir. Birbirinden farklı renkler altında ruj çeşitleri ya da diğer makyaj setlerinin dudakların üzerinde güzel bir görünüme sahip olması adına, çatlak veya kırışıklıkların bulunmaması ile birlikte  daha dolgun ve canlı görünüm büyük bir önem arz etmektedir. Procsin olarak doğal ve zengin içeriklerle geliştirdiğimiz lip balmlar, dudak dolgunlaştırıcı yağlar ve yeni nesil onarıcı ve koruyucu uyuyan dudak maskeleri ile dudak bakımına yeni bir soluk getirerek dudak bakımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda destek olmaya çalıştık. 

Yaz Kış Vazgeçilmezimiz Güneş Kremi

Güneş ışınlarının, korunmasız ciltle temasında birçok olumsuz durum ortaya çıkabilir. Bu olumsuz durumlara; cildin yaşlanma etkisini hızlandırması, kırışıklık oluşumunu tetiklemesi, leke oluşumuna yol açması, cildin nem seviyesini düşürmesi gibi örnekler sayılabilir. Güneş kremi, bu zararlı etkilerden korumak için geliştirilmiş tüm vücuda uygulanan bir cilt bakım ürünüdür. Procsin üretim uzmanlarımızın geliştirdiği Leke Karşıtı Koruyucu Güneş Kremi, güneş koruma özelliğinin yanı sıra yüksek emilim özelliği sayesinde ciltte yağlı bir his bırakmadan yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırmayı amaçlamaktadır.

HASSAS BÖLGE TEMİZLİĞİ İÇİN PRATİK RAHATLIK

Kadın bakımındaki en hassas detaylardan biri olan hassas bölge temizliğinin en iyi şekilde yapılması ve kendinizi gün boyu temiz ve zinde hissetmeniz için geliştirilen prebiyotik jel temizleme ürünleriyle cildinizin ph dengesine uyumlu nem dengesine destek veren  bakım ve temizliği bir arada sunuyoruz.

KİŞİSEL BAKIMIN VAZGEÇİLMEZLERİ ROLL-ONLAR

Erkek ve kadınların kişisel bakımlarını tamamlayıcı bir rol üstlenen roll-onlar koltuk altı hijyeninin gün boyu sağlanmasına yardımcı olan ürünlerdir. Procsin uzmanlığında geliştirilen roll-onlarımızla aliminyumsuz ve doğal prebiyotik içeriklerle zenginleştirilmiş  bir koltuk altı bakım deneyimi sunuyoruz.

SELÜLİT VE ÇATLAKLARA ÖZEL BAKIM

Herbal scıence oshea jel ve çatlak bakım yağlarımız ile cilt çatlakları ve selülit gelişimine karşı bakım desteği sunarak, daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt yapısına kavuşmak için cildinize destek vermiş olursunuz.

İHTİYAÇ DUYULAN HER AN NEM VE RAHATLAMA

Sağlıklı ve ışıltı bir cilt,  doğal nem dengesini kaybetmeyen ve nem ihtiyacını gün içerisinde karşılayabilen ciltlerdir. Vücut bakımda ayrı bir öneme arz eden  cildin nem ihtiyacını, tüm vücut ve cilt tipleri için geliştirdiğimiz  balsamlar, shea butter ve alovera jel  gibi doğal ürünlerimizin yanı sıra zengin içerikli hydra sprey ve panthenol sprey ile  ihtiyaç duyduğunuz her an karşılayabilir , duş ve ağda sonrası cildinizin rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz.

El ,AYAK VE  TIRNAK  BAKIMINI İHMAL ETME

Güzel ve bakımlı el,tırnak ve ayaklar  , başta  kadınlar olmak üzere hepimizin  sahip olunmasını istediğimiz  önemli  bir özelliktir.   Ellerimiz ve ayaklarımızda   de bizimle beraber yaşlanır; ancak bakımlı eller ve ayaklar hem cilt sağlığı hem güzel görünüm için önem arz etmektedir. Kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı seçerken gösterdiğiniz özeni ellerinize ve ayaklarınıza da göstermeniz gerekmektedir. Procsin El ayak ve tırnak bakım yağları ve kremleri, doğal ve zengin içerikleri ile sizleri bu konuda da yalnız bırakmayacaktır.

DİZ TOPUK VE DİRSEKLER İÇİN SHEA BUTTER ve HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Dizler, topuklar ve dirsekler vücudun en çabuk kuruyan bölgeleridir. Bu bölgelerin kuruyup kötü bir görüntüye bürünmemesi için duş sonrası ve ihtiyaç duyduğumuz her  an shea butter ile güçlü bir nem desteği sağlayabilir vücut bakımında  en çok göz ardı edilen bölgeler için destek vermiş olursunuz.

HAFTADA 2 KEZ VÜCUT PEELİNGİ

Gurmar içeriğiyle zenginleştirilmiş peeling bakımı ile tüm vücudun derinlemesine temizliğine ve arındırılmasına destek vererek vücut bakımında extra bir deneyim yaşayabilirsiniz.

TÜYLENMEYİ DERT ETMEDEN PÜRÜZSÜZ BİR CİLDE KAVUŞUN

Pürüzsüz ve parlak bir cilt görünümüne kavuşmanızda yardımcı  olması için üretilen procsin butter krem ile cilt dokusunun güçlenmesine  yardımcı olabilir, içeriğindeki gurmar bitkisinin desteğiyle tüy  oluşumunu engellemeye yardımcı olarak  ağda ve epilasyon sonrası kullanımda yeni tüy oluşumunun geciktirilmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Procsin is Everywhere
eczane
getir
watsons
rossmann
eve
migros
carrefour
Prepared by  T-Soft E-Commerce.