{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{variants.TYPE1_NAME}}
{{variants.TYPE2_NAME}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

CİLT BAKIM YAĞLARIYLA CİLDİNE İYİ BAK

Yumuşacık ve pürüzsüz cilt mi? Evet, hepimizin hayali. Yaşlanma belirtileri, makyaj, yüzümüzde biriken kir ve toz bu hayalimizin önüne geçmeye çalışsa da cilt bakım yağları her zaman yanımızda. Sen de içeriğindeki bitkisel özlerle ışıltılı ve canlı bir cildi hayal olmaktan çıkar.

Filter
Arrangement
Arrangement
Default Newest Low to High High to Low Highest Rank
Triple
Quadra
%67 PROCSIN - PROCSIN Clin Oil Multifunctional Oil 100 ML
(81 Comment)
300.00 TL
Üyelere Özel
99.99 TL
%67 BOOM BUTTER - BOOM BUTTER Skin Care Oil 190 ML
CokSatan.png (40 KB)
(319 Comment)
150.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%67 PROCSIN - PROCSIN Magic Mix Active Sulfur Nail Oil 50 ML
(37 Comment)
150.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%58 PROCSIN - PROCSIN Eyebrow & Eyelash Care Oil 20 ML
(110 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%44 PROCSIN - PROCSIN Coconut Oil 190 ML
(700 Comment)
180.00 TL
Üyelere Özel
99.99 TL
%50 PROCSIN - PROCSIN Herbal Science Shea Butter 190 ML
(360 Comment)
300.00 TL
Üyelere Özel
149.99 TL
%67 PROCSIN - PROCSIN Herbal Science S.O.S. Oil 20 ML
(290 Comment)
150.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%73 HERBAL SCIENCE - PROCSIN Herbal Science BB Oil 20 ML
(160 Comment)
370.00 TL
Üyelere Özel
99.99 TL
%58 PROCSIN - PROCSIN Anti Blemish Skin Care Oil 20 ML
(100 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%58 PROCSIN - PROCSIN Q10 Eye Care Oil 20 ML
(57 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%58 PROCSIN - PROCSIN Anti Wrinkle Skin Care Oil 20 ML
(21 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%58 PROCSIN - PROCSIN Anti Aging Skin Care Oil 20 ML
(31 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%58 Out of stock PROCSIN - PROCSIN Witch Hazel Skin Care Oil 20 ML
(1 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%44 Out of stock PROCSIN - PROCSIN Dry Care Oil 20 ML
(183 Comment)
90.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
Total of 20 products are displayed.

CİLT BAKIM YAĞLARI

Kuru, pul pul dökülen, mat görünümlü ve hassas yapısı bulunan ciltlerin yanı sıra tüm cilt tiplerinin dönem dönem extra nemlendirilmeye ihtiyaçları vardır. Böyle durumlarda zengin ve besleyici içeriğe sahip cilt bakım yağı kullanmak önemli bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Birbirinden zengin içerikleri ile Boom Butter, Herbal Scıence, Procsin marklarımız içerisinden cildinizin ihtiyacı olan bakım yağlarına ulaşabilirsiniz.

Leke Karşıtı Bakım için Clinoil

Özellikle ciltte leke görünümü ve oluşumları ile baş edebilmek için günde 1 ya da 2 kez cilt bakım yağlarından destek almak cilt rutininizde elinizi güçlendirecektir. Clinoil bakım yağı lavanta bazlı yapısıyla lekelere karşı bakım yapılması ve ciltte yaşanabilecek kuruluğun önlenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Cilde verdiği destekle, ciltte eşit bir cilt tonu görünümü ile doğal nemine kavuşmuş, canlı ve pürüzsüz bir cilt yapısına ulaşılmayı hedeflemektedir.

Cilt Bakım Yağları ile Işıl Işıl Pürüzsüz Ciltler

Cilt bakım yağları çok güçlü nemlendirme, yenileme ve kırışık karşıtı etkiye sahiptir. Düzenli olarak kullanıldığında cildi gerginlikten kurtarır ve ışıltılı bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur.  Kuru bakım yağı, leke karşıtı ve yaşlanma karşıtı destek veren bakım yağları seçeneklerimiz ile daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt görünümü için destek veriyoruz.

Cilt Bakım Yağında Boom Butter Farkı  

İçerisindeki 7 doğal yağ ile tüm cildinizin nem dengesinin korunmasına ve cilt kuruluğuna karşı bakım yapılmasına destek olması için geliştirilmiştir. Cildin daha canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşması için zemin oluşturmasını hedefleyerek kuru, hassas, yağlı ve karma olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımı için uzmanlarımız tarafından üretilmiştir.

Göz Çevreniz için Hassas Bakım

Çok ince ve hassas yapısıyla sarkmaya en yatkın olan göz altı ve çevresinin daha sıkı bir yapıya kavuşması için katkı sağlamayı hedefleyen göz çevresi bakım yağı ile göz çevresizin ihtiyaçlarına en iyi cevabı vermeye çalıştık.

İhtiyaçlarınız için Zengin Seçenekler

Cilt bakım yağlarımız farkı ihtiyaçlara vermiş olduğu destekle birlikte cildinizin beslenmesine ve nemlenmesine katkı sağlamaktadır. Cilt lekeleri, gözenek, kırışıklık gibi oluşumlara karşı karşı leke ve yaşlanma karşıtı bakım yağlarımız ile destek verirken, çay ağacı s.o.s oil gibi yeni nesil yaklaşımlarla akne oluşumlarına pratik çözümler üretiyoruz. Düzenli olarak kullanıldıklarında gözle görülür olumlu etkiler yaratan yüz bakım yağı çeşitlerimizi günlük bakım rutinlerinize ekleyerek cildinizin daha dinç, parlak sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Cildimizin Ayrılmaz Parçaları Kaş, Kirpik ve Tırnaklar

Güzel ve bakımlı el, tırnak ve ayaklar, başta kadınlar olmak üzere hepimizin sahip olunmasını istediğimiz önemli bir özellikken, kaş ve kirpiklerimizde yüzümüzde en çok dikkat çeken noktalardır. Procsin kaş kirpik yağı ve yine procsinin özel markası olan Magic Mix el ayak ve tırnak bakım yağları ile cilt bakımına geniş bir perspektif sunuyoruz.   

Yüz Bakım Yağları Nasıl Kullanılmalı?

Cilt bakım rutinini öncelikle cilt temizliği ile başlatmak gerekir. Yüz yıkama jeli ya da köpüğü, kullanarak yüzünüzü derinlemesine arındırdıktan sonra, cildinize tonik uygulaması yapabilirsiniz.  Ardından nemlendirici krem uygulaması yapabilirsiniz. Yüz bakım yağınızı ise nemlendiricinin iyice emilmesinden sonra uygulayabilirsiniz. İsterseniz, nemlendirici uygulamasından önce de uygulama yapabilirsiniz. Yüz bakım rutininizi tamamlayacak tüm ürünleri Procsin de bulabilirsiniz.

Procsin is Everywhere
eczane
watsons
eve
Prepared by  T-Soft E-Commerce.