Menu

DAHA CANLI, DAHA YUMUŞAK, KOLAY TARANAN BAKIMLI SAÇLAR: SAÇ BAKIM YAĞLARI

Neme doymuş saç telleri ile daha az kırılan, yumuşak ve parlak saçlar için doğal yağlarla zenginleştirilmiş saç bakım yağlarından birini seçerek bu eşsiz deneyime ortak olabilirsin.

Filter
Categories
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
(1163 )
BOOM BUTTER Hair Care Oil 190 ML
239.20 TL
Exclusive To Members
79.99 TL
(146 )
MAGIC MIX 9 Essence Hair Care Oil 190 ML
218.90 TL
Exclusive To Members
99.99 TL
(83 )
BOOM BUTTER Hydra Intense Moisture Hair Care Boom 190 ML
210.00 TL
Exclusive To Members
99.99 TL
(28 )
BOOM BUTTER Plus Hair Care Oil 190 ML
340.00 TL
Exclusive To Members
99.99 TL
(129 )
BOOM BUTTER Purple Hair Care Oil 190 ML
180.00 TL
Exclusive To Members
79.99 TL
(87 )
PROCSIN Clin Oil Multifunctional Oil 100 ML
300.00 TL
Exclusive To Members
129.99 TL
(4 )
BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Boom'u
10 Doğal Yağ ve 3 Temel Aktifin katkısı ile tüm saç sorunları için acil kurtarma
379.90 TL
Exclusive To Members
99.99 TL
(1 )
BOOM BUTTER Elektriklenme Karşıtı Besleyici Saç Bakım Seti
Kabarma ve elektriklenme karşıtı bakımla daha kolay taranan canlı ve parlak saçlar…
239.94 TL
Exclusive To Members
239.94 TL
(8 )
ALAÇATI ÇİFTLİĞİ Squalane 20 ML
29.99 TL
Exclusive To Members
99.99 TL
There is a total of 10 products

SAÇ BAKIM YAĞLARI

Saç bakım yağları, saçın canlılığını, yumuşaklığını ve parlaklığını korumaya yardımcı olur. Saçların beslenmesine destek verirken doğal nem dengesine verdiği destekle saç tellerinin yumuşamasına ve yeniden yapılandırılmasına katkı sağlar. Özellikle banyo rutinine sağladığı destekle duş sonrası elektriklenme ve kabarma karşıtı bakım sunar.

Saç Bakım Yağında Boom Butter Ayrıcalığı

Boom butter saç bakım yağı içeriğindeki 7 doğal yağın katkısıyla saçların kaybettiği nemi geri kazanmasının yanı sıra saçların ihtiyacı olan günlük bakımına yardımcı olması için geliştirdiğimiz çevre dostu cam kavanoza sahip unisex kullanıma uygun bir saç bakım ürünüdür. Boom butter saç bakım yağı saçların kökten uca kadar beslenmesine sağladığı destekle kabarmadan ve elektriklenmeden daha kolay taranan bir saç yapısının elde edilmesini hedeflemektedir. Düzenli kullanımla birlikte saçlarınızın canlı, parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını ve bu görünümü korumasının yanı sıra geç uzama, dökülme ve kepek oluşumuna karşı bakım desteği sunulmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Size Özel Saç Bakım Yağlarımız ile Farkı Yaşayın

Keratin, kinoa ve esmer şeker gibi zengin içerikli saç bakım yağlarımızın yanında doğal hindistan cevizi ve Alaçatı markamızın 9 doğal yağ içeren saç bakım yağı ile saçlarınıza özel yumuşak dokunuşlar sunuyoruz.

Boyalı Saçlara Özel Bakım

Boom butter serimizin mor saç bakım yağı ile, turuncu ve sarı olarak meydana gelen istenmeyen yansımaların önlenmesine katkı sağlamanın yanı sıra boyadan ve olumsuz çevre koşullarından dolayı yıpranan saçların renginin ve yapısının korunmasına yardımcı olmaya çalıştık.

Saç Yağları Nasıl Kullanılmalı?

Saç bakım yağlarını maske gibi kullanmayı tercih ederseniz bakım yağını masaj yoluyla saçınıza yedirdikten 2 saat sonra saçlarınızı durulayabilirsiniz. Duş sonrası hafif nemli saçınıza saç diplerinden uçlarına doğru masaj yoluyla uygulayabilirsiniz. Durulama gerektirmeyen bakım yağlarımızı uyguladıktan sonra saçlarınızın kırılmadan daha kolay taranmasına yardımcı olabilirsiniz. Saçlarınızı ısı ile şekillendirmeden önce saç bakım yağı kullanımı sağlayabilirsiniz. Bu sayede yüksek ısı kaynaklı oluşan nem kaybı ve yıpranmalara karşı önlem almış olursunuz.