Menü

VİZYONUMUZ

plaza-2.jpg (52 KB)
PROCSIN, %100 yerli ve Türk markası olarak kozmetik sektöründeki 18 yıllık birikimiyle, güzellik ve bakım dünyasında tutkuyla ilerliyoruz. Müşterilerine en üst düzeyde kaliteli ürünleri sunma misyonuyla hareket eden PROCSIN, sektördeki deneyimini ve inovasyon odaklı yaklaşımını birleştirerek benzersiz formüllerle öne çıkan ürünler yaratmaktan gurur duyuyoruz.


PROCSIN Çatısı altında farklı markalarımız ile de öne çıkmaktayız. Boom Butter, Body Boom, Hello Smile, Magic Mix, Herbal Home, Herbal Science markaları da bizlere ait olup, her biri altında inovatif ve sektöre yön veren ürünlerimizi kullanıcılarımız ile buluşturuyoruz.


Öncelikli hedefimiz, müşterilerimize kaliteli ve etkili ürünler sunarken aynı zamanda güzellik ve bakım ritüellerini bir yaşam tarzına dönüştürmelerine yardımcı olmaktır. Bu amaçla, PROCSIN her geçen yıl daha geniş bir kitleye ulaşarak, 18 yıllık tecrübemizi güzellik ve bakım dünyasındaki tutkusuyla birleştirerek yılda 12 milyon kişi tarafından tercih edilen bir marka haline getirdik.


PROCSIN, Türkiye'nin kozmetik sektöründe Nielsen Raporlarına göre yer alan 30 yabancı firma arasında öne çıkan ilk Türk kozmetik firması olma gururunu taşıyoruz. Sadece üstün ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile değil, aynı zamanda sektöre getirdiği yenilikler ve güzellik standartlarını belirleme konusundaki liderliğimiz ile de öne çıkıyoruz.


Müşterilerimize sunduğumuz özel formüllerle güzellik ve bakım dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırarak, doğaya saygılı, güvenilir ve müşterilerine en iyi deneyimi sunma vizyonuyla hareket ediyoruz.


Müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak ve onların güzellik yolculuklarına eşlik etmek için her geçen gün kendimizi yenileyerek, tutkuyla ilerlemeye devam ediyoruz.