Menü

İşlem Rehberi

 1. Kayıt Olma

www.procsin.com’a kayıt olmak için ana sayfada bulunan Hesap metnine tıklayınca açılan pencereden Üye Ol butonuna tıklayınız.

 • Kayıt Formunun Doldurulması

Açılan Üye Ol sayfasından Ad, Soyad, E-Mail ve Şifre bilgilerini eksiksiz doldurunuz.

Kampanyalardan ticari elektronik ileti yoluyla haberdar olmak istiyorsanız “Tarafınızdan gönderilecek bilgilendirme e-postalarını almak istiyorum.” veya “Tarafınızdan gönderilecek bilgilendirme sms'lerini almak istiyorum.” başlıklı kutucukları işaretleyebilirsiniz.

Procsin markasına sağlanan kişisel verilerin, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) projeleri kapsamında toplanabileceğine, kullanılabileceğine, depolanabileceğine, transfer edilebileceğine veya diğer her türlü veri işlemeye tabi tutulabileceğine, verilerin toplanması amacına uygun olarak, gerekli olduğu ölçüde, üçüncü kişiler ile paylaşabileceğine ve ilgili verilerin paylaşılan üçüncü kişiler tarafından da verilerin toplanma amacıyla sınırlı olmak üzere, işlenebileceğine onay vermektesiniz.

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden eminseniz "KAYDET" butonuna tıklayıp kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

 1. Üye Girişi
 • Giriş Yapma

www.procsin.com adresine girin ve ana sayfada bulunan Hesap metnine tıklayınca açılan pencereden Üye Girişi butonuna tıklayınız.

Açılan alt pencerede, kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin ve “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

 • Üyelik Şifresinin Unutulması ve Tekrar Oluşturulması

Şifrenizi unuttuysanız ana sayfada bulunan Hesap metnine tıklayınca açılan pencereden Üye Girişi butonuna tıkladığınızda açılan alt pencereden “Şifremi Unuttum” metnine basınız. Açılan sayfada kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi girin ve “Gönder” butonuna tıklayınız.

E-posta adresinize gönderilen şifre sıfırlama linkine tıklayın ve açılan sayfada yeni şifrenizi belirleyin.

 1. Profil Bilgilerinin Görüntülenmesi ve/veya Değişiklik Yapılması

Ana Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan isminizin olduğu metine tıklayınca açılan pencereden Hesap butonuna tıklayarak Kişisel Bilgilerinize, Siparişlerinize, Favorilerinize, Adres Bilgilerinize, Şifre Değişikliği gibi Hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

“Kişisel Bilgilerim” sayfasından adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranız gibi bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

“Siparişlerim” sayfasından yeni ve eski sipariş listenize ulaşabilirsiniz.

“Favorilerim” sayfasından favorilediğiniz ürünlerin listesine ulaşabilirsiniz.

“Adres Bilgilerim” sayfasından yeni adres bilgisi ekleyip, var olan adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

“Hediye Çeklerim” sayfasından adınıza tanımlanmış hediye çeklerine ulaşabilirsiniz.

“Puanlarım” sayfasında oluşturduğunuz siparişlerden topladığınız puanlara ulaşabilirsiniz.

“Canlı Destek” sayfasından destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

“Fiyat Alarm Listem” sayfasından fiyat alarmı oluşturduğunuz ürünlerin listesine ulaşabilirsiniz.

“Stok Alarm Listem” sayfasından stok alarmı oluşturduğunuz ürünlerin listesine ulaşabilirsiniz.

“Havale Bildirim Formu” sayfasından havale ödeme seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişin ödeme durumunu öğrenebilirsiniz.

“Şifre Değişikliği” sayfasından şifre değişikliği sağlayabilirsiniz.

“Çıkış Yap” butonundan hesabınızdan güvenli şekilde çıkış yapabilirsiniz.

 1. Ürün Satın Alma Adımları
 • Sitenin Açılması

www.procsin.com adresine girerek Procsin ürünlerini satın alabilirsiniz.

 • Sepete Ürün Eklenmesi

Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

 • Alışveriş Sepetine Gidilmesi

Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Sepet” butonuna tıklayarak sepet sayfasına gidebilirsiniz.

 • Sepette Değişiklik Yapılması

“Sepet” sayfasında adet kısmından ürününüzün adedini değiştirebilir, sepetinizden ürünleri silebilir ve ürününüzün KDV ve varsa teslimat masrafları da dahil toplam tutarını görebilirsiniz.

 • Sepetteki Ürünlerin Satın Alınması

“Sepet” sayfasında sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamak için “Sepet” sayfasında bulunan “SATIN AL” butonuna tıkladığınızda, Üye girişi yapılmış ise; bir sonraki adım olan Adres Bilgilerinin Oluşturulması ekranı açılacaktır.

Üye Girişi yapılmamış ise; siparişinizi tamamlamak için açılan Üye Girişi ekranda “E-posta Adresi” ve “Şifre” alanlarını doldurup “Giriş Yap” butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Üye değilseniz ve üye olmadan siparişinizi tamamlamak istiyorsanız "Üye Olmadan Devam Et" butonuna tıklayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

 • Siparişinizin Teslimat veya Fatura Adresi Bilgilerinin Oluşturulması

“Adres Bilgileri” sayfasında siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres bilgilerini girip, fatura bilgilerinin aynı adrese teslim edilmesini istiyorsanız “Faturamın farklı bir adrese düzenlenmesini istiyorum” kutucuğunu işaretlemeden “Kaydet” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Fatura bilgilerinizin farklı bir adrese gönderilmesiniz istiyorsanız “Faturamın farklı bir adrese düzenlenmesini istiyorum” kutucuğunu işaretleyerek “Fatura Adresi” kısmını doldurabilirsiniz. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

 • Ödeme Bilgilerinin Girilmesi

Teslimat ve fatura bilgilerinizi oluşturduktan sonra "Devam" butonuna tıklayarak “Ödeme” sayfasında bulunan ödeme bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra " SİPARİŞİ TAMAMLAYIN " butonuna tıklayarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 • Siparişin Tamamlanması

Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir. Bu sayfada sipariş numaranız bulunmaktadır. Siparişinizin alındığına dair bildirim, siparişiniz ile ilgili bilgiler ve Mesafeli Satış Sözleşmesi hükümleri siparişi verirken kullanmış olduğunuz e-posta adresinize gönderilmektedir.

 1. SİPARİŞ ONAYINDAN SONRA YAPABİLECEĞİNİZ İŞLEMLER
 • İptal İşlemleri

Hazırlanma sürecinde olan siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. Sipariş iptaliniz için müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

 • İade İşlemleri

Teslim aldığınız paketinizi iade koşullarımıza uygun olarak 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Teslim aldığınız siparişiniz için üye panelinizden Siparişlerim-İade Et bölümünden iade edeceğiniz ürünleri seçerek iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Değişim İşlemleri

Teslim aldığınız paketinizi iade koşullarımıza uygun olarak 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Paketiniz teslim edildikten sonra iade koşullarına uygun olarak siparişinizdeki aynı ürün ile değişim işlemi sağlanabilmektedir. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

 1. SİPARİŞLERİNİZE DAİR SÖZLEŞME İLE İLGİLİ BİLGİLER

Procsin.com ile müşteri arasında elektronik ticarete ilişkin oluşturulan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, elektronik ortamda saklanır.

 1. KİŞİSEL VERİLERİN KURUNMASI

Procsin elektronik ticaret işlemleri nedeniyle tüketicilerden elde ettiği kişisel bilgi ve verileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile tamamen uyumlu bir şekilde işlemekte ve gizli tutmaktadır.