{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{variants.TYPE1_NAME}}
{{variants.TYPE2_NAME}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

EŞSİZ BİR SAÇ BAKIMINA HAZIR MISIN?

Saç dökülmeleri, kepek, saç kuruluğu, aşırı yağlanma…Düşünmesi bile sinir bozucu. Ama artık tüm bu konularda güçlü bir destekçin var! Daha hacimli ve güçlü saçlar için Procsin Saç Bakım Ürünleri hep yanında! İstenmeyen saç ve saç derisi oluşumlarına karşı bakım desteği ile neme doymuş saçlarınla güzelliğine güzellik kat!

Filter
Arrangement
Arrangement
Default Newest Low to High High to Low Highest Rank
Triple
Quadra
%67 BOOM BUTTER - BOOM BUTTER Hair Care Oil 190 ML
CokSatan.png (40 KB)
(871 Comment)
150.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%71 BOOM BUTTER - BOOM BUTTER Plus Hair Care Oil 190 ML
(19 Comment)
340.00 TL
Üyelere Özel
99.99 TL
%67 PROCSIN - PROCSIN Clin Oil Multifunctional Oil 100 ML
(81 Comment)
300.00 TL
Üyelere Özel
99.99 TL
%38 New BOOM BUTTER - BOOM BUTTER Volume Hair Tonic for Weak Thin Hair 150ML
(0 Comment)
320.00 TL
Üyelere Özel
199.99 TL
%76 PROCSIN - BOOM BOOM Hair Mayonnaise 190 ML
CokSatan.png (40 KB)
(41 Comment)
210.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%38 New BOOM BUTTER - BOOM BUTTER 2% Baicapil Anti-Hair Loss & Repair Shampoo 250ML
%60 PROCSIN - PROCSIN Magic Mix COLOR KIT 4.0 MEDIUM CHESTNUT
(2 Comment)
150.00 TL
Üyelere Özel
59.99 TL
%72 PROCSIN - MAGIC MIX 9 Essence Hair Care Oil 190 ML
(102 Comment)
180.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
%58 PROCSIN - PROCSIN Raspberry Hair Vinegar and Tonic 250 ML
(63 Comment)
120.00 TL
Üyelere Özel
49.99 TL
Total of 54 products are displayed.

SAÇ BAKIMI

Saçlar için gereken saç bakımı sağlanmadığında yıpranmalar, kırılmalar ve dökülmeler başlar. Bu döngü devam ettikçe saç, yapısını ve doğallığını kaybeder. Bu gibi istenmeyen oluşumlarla karşılaşmamak için doğru saç bakım ürünleri ile düzenli bir saç bakım desteği sağlamanız önem arz etmektedir. Biz Procsin ailesi olarak zengin çeşit farkıyla, şampuan, saç maskeleri, peeling, kondisyoner, saç bakım yağları ve saç boyalarımızla ihtiyacınız olan her şeyi Procsin güvencesi ve kalitesi ile kullanımınıza sunuyoruz.

Tüm Saç Tiplerinin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Saç tipiniz kuru, yağlı, kıvırcık, dalgalı, sert, yumuşak hangi özellikleri taşırsa taşısın dikkat edilmesi gereken ortak noktalar vardır. Özellikle hava koşullarının saç kalitesini doğrudan etkilemesi, duş sonrası özel bir itina gösterilmesi gibi belirli koşulların gerekliliği göz önüne alındığında, saç bakımının önemi daha elzem bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel bakımı hak eden saçlarınız, Procsin ürünleri sayesinde yıpratıcı dış etkenlerden korunurken, besleyici ve onarıcı desteklerle daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşur.

Şampuanlarımızla Komple Bakım

Boom butter serimizin 7 doğal yağ içeren boom butter şampuanımız ve güçlü formülleri ile desteklenen tüm şampuan çeşitlerimiz ile saçlarınız temizlenirken beslenir ve doğal nem dengesine kavuşan bir yapıya kavuşur. Daha güçlü ve temiz saçlarla dökülme, kepek, kırılma ve geç uzama gibi durumlara karşı bakım desteği sunulur. Keratin desteği için geliştirdiğimiz yeni nesil şampuanımızla daha düz ve kolay taranan saçlara sahip olmanıza yardımcı olurken, mor boom butter serimiz ile ise turunculaşma karşıtı destek sunarak saç bakımı ürünlerimize yeni renkler kazandırıyoruz.

Saç Bakım yağları ile Yumuşak Dokunuşlar

Saç bakımına getirdiği yenilikle saç bakımına multi fonksiyonel bir bakış açısı geliştiren boom butter saç bakım yağı önderliğinde saç bakım yağlarımız ile saçlarınızın ihtiyacı olan günlük bakım için destek veriyoruz.  Dökülme, geç uzama, saç derisi hassasiyeti, zor taranma gibi durumlara karşı verilen bakım destekleri ile farklı deneyimler yaşamaya hazır olun!

Maske ve Peelinglerle Evde Saç Bakımı Çok Kolay

Saç peelingleri ile saç diplerinin derinlemesine temizliğine destek verirken haftada 2 kez uygulayacağınız saç maskelerimizle saçların daha güçlü bir yapıya kavuşmasına katkı sağlamış olursunuz. Boom butter saç peelingi ve keratin saç maskesi bu bakım için yeni geliştirilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Pratik Uygulamalar için Saç Spreyleri

Saç bakımı size zahmetli ve zaman alan bir bakım olarak geliyorsa saç spreylerimiz tam size göre. Argan, biotin, kafein içerikleriyle saç spreylerimiz, daha güçlü ve doğal nem dengesine ulaşmış saçlara kavuşmanız için sizlere destek olacaktır.

Procsin is Everywhere
eczane
watsons
eve
Prepared by  T-Soft E-Commerce.