Menü
AĞIZ BAKIMININ ÖNEMİ
09.02.2024

AĞIZ BAKIMININ ÖNEMİ

AĞIZ BAKIMINDA DİŞ FIRÇALAMANIN ÖNEMİ

Günlük yaşam koşulları içerisinde saçlar başta çevresel etmenler olmak üzere çeşitli zararlı maddelere maruz kalmaktadır. Bu durum saçların istediğimiz görüntüsünün dışında bir görünüm sergilemesine neden olabilmektedir. Saç serumları işte tam bu devrede acil kurtarıcınız olarak devreye girmektedir. Saç serumları dökülen, kırılan, mat görünen kuru ve cansız saçlar için bakım ve onarım desteği veren saç bakım ürünleridir.

DÜZENLİ DİŞ FIRÇALAMANIN FAYDASI

Düzenli olarak yapılan ağız bakımı ve bu bakımın en önemli ayağını oluşturan diş fırçalama sayesinde ağızda oluşacak bakteri birikimini önlemeye katkı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde daha uzun zamana yayılan bakımlı diş ve ağız yapısına sahip olarak daha konforlu bir hayat sürdürebilirsiniz.

DİŞ TEMİZLEMENİN ÖNEMİ

Fırçalama esnasında kullandığınız yeni nesil renk teknolojisi ile geliştirilmiş diş jelleri sayesinde, ağızdaki asit düzeyinin normal seviyeye gelmesine yardımcı olmanın yanı sıra daha parlak, bakımlı ve beyaz dişler ile ferah bir nefese sahip olabilirsiniz.

DİŞLERİNİZİ FIRÇALARKEN 3 DAKİKA ZAMAN AYIRIN

Gün içinde ağız ve diş temizliği yaparken her fırçalamada ortalama 3 dakikalık bir süre ayırmanız önem arz etmektedir. Ayrıca fırçalama esnasında dişlerinizin her tarafını fırçalamaya özen gösteriniz.