x
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{variants.TYPE1_NAME}}
{{variants.TYPE2_NAME}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

MASKE & PEELİNGLER

Gün içerisinde olumsuz hava şartları, stres ortamları ve güneş ışınlarına maruz kalma cildi çok fazla etkilemekte ve yapısını bozmaktadır. Cildin yapısının bozulmaması için, düzenli olarak bakım yapılmalıdır. Düzenli bakım uygulamaları arasında yer alması gereken en önemli ve pratik uygulamaların başında peeling ve maske uygulamaları gelmektedir. Peeling uygulamaları ile cilt yüzeyinin yenilenmesine ve tazelenmesine yardımcı olurken, maske uygulamalarıyla da cildin canlanmasına ve onarılmasına katkı sağlamış olursunuz.

Filtre
Sıralama
Sıralama
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

MASKE & PEELİNG

Cilt maskeleri ve peelingleri tenin ihtiyacına göre gerekli olan maddeleri toplu olarak cilde sağlayan ve böylece cildin beslenmesini ve yenilenmesine yardımcı olan takviye bakım ürünleridir. Günlük rutinlerinize haftada 2 kez maske ve peeling uygulamaları ekleyerek cilt bakımınızın faydalarını pekiştirebilirsiniz.

Cilt Tipine ve İhtiyacına Göre Maske Çeşitleri

Her yaşa ve cilt tipine uygun yüz bakım maskelerimiz mevcut olup, düzenli kullanımlarla siyah nokta, akne, leke, gözenek, renk tonu eşitsizliği ve aşırı yağlanmaya karşı bakım desteği alabilirsiniz.

Kil Maskeleri ile Extra Bakım

Cildinizin daha aydınlık, pürüzsüz, canlı ve doğal nem dengesine kavuşmuş bir yapıya ulaşabilmesi için Procsin üretim ekibinin sizler için geliştirdiği kil maskelerimizle tanışmanın tam zamanı!

Akneli ve Lekeli Ciltlerinde Maskeye İhtiyacı Var

Procsin olarak Çinko ve sülfür içerikli maskelerimizle akne ve leke oluşumuna karşı bakım desteği sunarak daha pürüzsüz bir cilt görünümü için bakım ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

Siyah Nokta Bakımında Çığır Açan Destek Black Mask

Kozmetikte yapılmayanları hedefleyen Procsin firması olarak sektöre kazandırdığımız soyulabilir aktif karbonlu yüz maskesi ile siyah nokta görünümüne karşı bakım yapılmasına ve daha canlı, parlak ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanıza katkı sağlamayı amaçladık.

Peeling Tüm Vücudun İhtiyacı

İçerisindeki gurmar bitkisinin de katkısıyla tüm cildinizin derinlemesine temizlenmesine ve arındırılmasına katkı sağlamayı düşündük. Yüzünüzden parmak uçlarınıza kadar peeling desteği veren ürünlerimizle daha bakımlı cilde sahip olmak artık çok kolay.

Procsin Her Yerde
rossmann
watsons
gratis
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.