Menü

SAÇ MASKE & PEELİNGLERİ

Saçlarına özel bir bakım deneyimi yaşatmak, daha hacimli ve bakımlı saçlar için Procsin saç maskeleri her zaman yanında. Kökten uca derinlemesine bir temizlik için ise saç peelingleri seni bekliyor.

(190 )
BOOM BUTTER Güçlendirici Onarıcı Keratin Saç Maskesi 190 ML
Saçtaki keratin eksikliğinin giderilmesine yardımcı bakım desteği
99,99 TL
(88 )
PROCSIN Mayonez Kolajen İçeren Besleyici Saç Maskesi 190 ML
Zengin içeriğiyle saçlarınızın ihtiyacı olan bakım desteğini gün boyu hissedeceksiniz.
99,99 TL
(81 )
BOOM BUTTER Saç Kökü Güçlendirici Peelingi 190 ML
Temizlik ve nem desteği bir arada, temiz, parlak ve canlı saçlar.
99,99 TL
(8 )
PROCSIN Magic Mix Mayonnaise Besleyici ve Onarıcı Saç Maskesi 190 ML
Yıpranmış saç tellerine yönelik özel bakım, doğal ve zengin içeriğiyle daha parlak, canlı ve pürüzsüz saçlar.
99,99 TL
(8 )
BOOM BUTTER Brazilian Butter Keratin Onarıcı Saç Düzleştirici 190 ML
Keratin desteği ile brezilya fönü etkisi. Isıl işlemlere karşı koruyucu içeriğiyle uzun süreli düzleştirici etki.
99,99 TL
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

SAÇ MASKE & PEELİNGLERİ

Saç maskeleri ve peelingleri  saçın iyi görünümünü koruması, esnekliğini ve doğal parlaklığını geri kazanması amacıyla belirli aralıklarla uygulanan bir bakım ürünleridir. Saç peelingleri ile saç diplerinin arındırılmasına  destek verirken hafta da 2 kez uygulayacağınız saç maskelerimizle ise  saçların daha güçlü bir yapıya kavuşmasına katkı sağlamış olacaksınız.

Daha Güçlü ve Düz Saçlar için Keratin Maske 

Keratin saçımızda var olan ve saçımız için oldukça önemli olan bir proteindir. Ancak, zamanla saçlarımızdaki keratini yitirmeye başlarız. Keratin eksikliği saçlarda istenmeyen oluşumlara neden olabilir. Keratinin  hasar görmüş ve yıpranmış saçlara verdiği desteğin öneminden yola çıkarak geliştirdiğimiz keratin maske, daha parlak, canlı ve düz saçlara sahip olmanız için yardımcı olacaktır. Keratin eksikliğinin giderilmesine verilen desteğin yanı sıra düzenli kullanımla yıpranan saçların eski doğallığına kavuşmasına katkı sağlamış olacaksınız.

Saç Peelinglerinin Önemi

Cilt peelinginin deriye yapılmasından yola çıkarsak,  saç derisinin de nefes alma ihtiyacını saç peelingleri ile desteklemenin saçlarımız için önemli bir bakım adımı olduğunu  söyleyebiliriz. Procsin üretim uzmanlarız  tarafından geliştirilen boom butter ve procerin markamızın peeilingleri ile saçların beslenmesine ve dış etkenlere karşı korunmasına  destek sunarken, saç ve saç diplerinin güçlü bir şekilde arındırılmasına katkı sağlamaya çalıştık.

Evde Yapabileceğiniz Basit Uygulamalar

Saç peeling ve maske uygulamaları, duş öncesi evde yapabileceğiniz basit uygulamalar olmasının yanı sıra, düzenli olarak rutininize ekleyerek saçların daha canlı ve hacimli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Saç Maskeleri ve Peelingleri Nasıl Kullanılır?

Saç maskelerini etkili sonuçlar için haftada 2 kez duştan 30 dakika önce masaj yoluyla tüm saça yedirip, 30 dakikalık bekleme sürenizin sonunda durulayabilirsiniz. Peeling uygulamalarını  maske uygulamasını yaptığınız günlerin dışında belirlediğiniz duş günlerinizde hafif ıslak saçlarınıza 10 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız. Uygulama sonrası saçlarınızı durulayabilirsiniz. Peeling uygulamalarını da  saç maskeleri gibi haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.