x
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{variants.TYPE1_NAME}}
{{variants.TYPE2_NAME}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

SAÇ MASKE & PEELİNGLERİ

Saç maskeleri, saçlara bakım yapmaya, nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olmaya, daha hacimli ve bakımlı görünüme kavuşmaya destek veren ürünlerdir. Peelingler ise, saç köklerinin derinlemesine temizlenmesine, saç derisinin kalıntılardan arındırılarak sebum dengesinin kontrol altına alınmasına yardımcı olan saç bakım ürünleridir. Düzenli maske ve peeling uygulamaları ile desteklenen saçlar, daha iyi beslenmeye, köklerden uçlara kadar derin nefes almaya başlar. 

Filtre
Sıralama
Sıralama
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

SAÇ MASKE & PEELİNGLERİ

Saç maskeleri ve peelingleri  saçın iyi görünümünü koruması, esnekliğini ve doğal parlaklığını geri kazanması amacıyla belirli aralıklarla uygulanan bir bakım ürünleridir. Saç peelingleri ile saç diplerinin arındırılmasına  destek verirken hafta da 2 kez uygulayacağınız saç maskelerimizle ise  saçların daha güçlü bir yapıya kavuşmasına katkı sağlamış olacaksınız.

Daha Güçlü ve Düz Saçlar için Keratin Maske 

Keratin saçımızda var olan ve saçımız için oldukça önemli olan bir proteindir. Ancak, zamanla saçlarımızdaki keratini yitirmeye başlarız. Keratin eksikliği saçlarda istenmeyen oluşumlara neden olabilir. Keratinin  hasar görmüş ve yıpranmış saçlara verdiği desteğin öneminden yola çıkarak geliştirdiğimiz keratin maske, daha parlak, canlı ve düz saçlara sahip olmanız için yardımcı olacaktır. Keratin eksikliğinin giderilmesine verilen desteğin yanı sıra düzenli kullanımla yıpranan saçların eski doğallığına kavuşmasına katkı sağlamış olacaksınız.

Saç Peelinglerinin Önemi

Cilt peelinginin deriye yapılmasından yola çıkarsak,  saç derisinin de nefes alma ihtiyacını saç peelingleri ile desteklemenin saçlarımız için önemli bir bakım adımı olduğunu  söyleyebiliriz. Procsin üretim uzmanlarız  tarafından geliştirilen boom butter ve procerin markamızın peeilingleri ile saçların beslenmesine ve dış etkenlere karşı korunmasına  destek sunarken, saç ve saç diplerinin güçlü bir şekilde arındırılmasına katkı sağlamaya çalıştık.

Evde Yapabileceğiniz Basit Uygulamalar

Saç peeling ve maske uygulamaları, duş öncesi evde yapabileceğiniz basit uygulamalar olmasının yanı sıra, düzenli olarak rutininize ekleyerek saçların daha canlı ve hacimli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Saç Maskeleri ve Peelingleri Nasıl Kullanılır?

Saç maskelerini etkili sonuçlar için haftada 2 kez duştan 30 dakika önce masaj yoluyla tüm saça yedirip, 30 dakikalık bekleme sürenizin sonunda durulayabilirsiniz. Peeling uygulamalarını  maske uygulamasını yaptığınız günlerin dışında belirlediğiniz duş günlerinizde hafif ıslak saçlarınıza 10 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız. Uygulama sonrası saçlarınızı durulayabilirsiniz. Peeling uygulamalarını da  saç maskeleri gibi haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.

Procsin Her Yerde
rossmann
watsons
gratis
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.