Menü

EŞSİZ BİR SAÇ BAKIM DENEYİMİ: SAÇLARINIZA SEVGİ DOLU DOKUNUŞLAR

Kepeği önlemek, saç dökülmesini durdurmak, yeni saç oluşumunu desteklemek ve nem dengesine destek vermek gibi birçok farklı ihtiyaca yönelik ihtiyacınız için geliştirdiğimiz şampuanlardan birini seçerek kökten uca beslenen, güçlü ve bakımlı saçlara kavuşmanın keyfini çıkarın.

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
(21 Yorum)
BOOM BUTTER %2 Baicapil Dökülme Önleyici ve Onarım Şampuanı 250ML
Baicapilin özel kombinsyonu ile saç dökülmelerine yönelik bakım desteği. Düzenli kullanım ile daha canlı, parlak ve dolgun saçlar.
313,90 TL
Üyelere Özel
99,99 TL
(10 Yorum)
BOOM BUTTER Multifonksiyonel (7 Aktif) Keratin Milk Şampuan 250 ML
İçeriğindeki keratin desteği ile daha esnek ve güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olurken zengin içeriğiyle olumsuz çevresel koşularına karşı bakım desteği sunar.
309,90 TL
Üyelere Özel
99,99 TL
(22 Yorum)
BOOM BUTTER Zayıf İnce Telli Saçlar için Volume Şampuan 250 ML
Saç köklerine derinlemesine nufus eden gümüşi ıhlamur ağacı yaprağı ekstraktının desteği ile daha kalın saç telleri ve hacimli bir görünüm.
277,90 TL
Üyelere Özel
99,99 TL
(2 Yorum)
BOOM BUTTER Caffeine Biotine Yavaş Uzayan Kepeklenen Saçlar için Şampuan 250 ML
Kafein ve Biotinin canladırıcı ve güçlendirici etkisini, besleyici amino asit kompleksi ile güçlendirdik. Sebum dengesi ve kepek oluşumuna yönelik bakım bir arada.
275,90 TL
Üyelere Özel
99,99 TL
(2 Yorum)
BOOM BUTTER Renk ve Saç Yapısı Koruyucu Purple Mor Şampuan 250 ML
Boyalı Saçlarda Kusursuz Renk Koruma, Yeni Boyanmış gibi Parlak ve Canlı Saçlar
284,00 TL
Üyelere Özel
99,99 TL
(20 Yorum)
PROCSIN Aşırı Yağlanma Karşıtı Elma Sirkesi Şampuanı 300 ML
Yağlanma karşıtı verdiği destekle daha doğal, canlı ve bakımlı saçlar
180,00 TL
Üyelere Özel
99,99 TL
(7 Yorum)
PROCSIN Magic Mix Mor Şampuan 200 ML
Saçlarda Turuncu ve Sarı olarak meydana gelen yansımalara yönelik bakım desteği ile eşit bir renk tonu
90,00 TL
Üyelere Özel
39,99 TL
(29 Yorum)
PROCSIN Yağ Dengeleyici Frambuaz Sirkesi Şampuanı 300 ML
Zengin ve doğal içerik desteğiyle daha yumuşak, canlı ve parlak saçlar
180,00 TL
Üyelere Özel
99,99 TL
(19 Yorum)
PROCSIN Erkek Şampuanı 250 ML
Doğal nem desteği ile ferahlatıcı etki ve temizlik bir arada
59,99 TL
Üyelere Özel
49,99 TL
(4 Yorum)
PROCSIN Magic Mix Aktif Karbonlu Yoğun Koruyucu Black Şampuan 200 ML
Aktif karbon desteği ile daha parlak ve bakımlı saçlar
150,00 TL
Üyelere Özel
79,99 TL
(16 Yorum)
PROCSIN Magic Mix Kafeinli Şampuan 200 ML
Yağlanma ve saç dökülmesine yönelik bakım
90,00 TL
Üyelere Özel
39,99 TL
Toplam 11 ürün bulunmaktadır.

ŞAMPUAN

Şampuanlar, bir çeşit sıvı sabun türüdür. Ancak sabundan farklı olarak çok daha yumuşak bir formüle sahiptirler ve saç derisi için özel olarak geliştirilirler. Hoş kokuları, kremsi akışkan yapıları ve tüm saç tipi ve ihtiyaçları için geliştirdiğimiz birbirinden özel şampuanlarımızla saçlarınıza özel dokunuşlar hazırladık. 

Şampuanlama  

Saçlarınız, düz, kıvırcık, dalgalı, ince telli, kalın telli, yağlı ya da kuru hangi tipte olursa olsun saç bakımının önemli ayağı şampuanlama işlemidir. Boom Butter, Procerin ve Cresoll gibi Procsin bünyesindeki markalarımızla erkek, kadın tüm saç yapıları için desteğe hazırız.

Şampuanlarımızla Saçlarınız için Bir İyilik Yapın

Boom Butter serimizin 7 doğal yağ içeren Boom Butter Şampuanımız ve güçlü formülleri ile desteklenen tüm şampuan çeşitlerimiz ile saçlarınızın temizlenmesine, beslenmesine ve doğal nem dengesine kavuşmasına katkı sağlamaya çalıştır.  Daha güçlü ve temiz saçlar için dökülme, kepek, kırılma ve geç uzama durumlarına karşı bakım desteği sunmaya çalıştık. Keratin desteği için geliştirdiğimiz yeni nesil şampuanımızla daha düz ve kolay taranan saçlara sahip olmanıza yardımcı olurken, Mor Boom Butter serimiz sayesinde de turunculaşma karşıtı destek sunarak saç bakımı ürünlerimize yeni renkler kazandırmayı amaçladık.

Saç Yapısı Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Saçların beslenmesi ile ilgili, saçın yapısı hakkında bilgi sahibi olmak önem taşır. Saç yapısının büyük bölümünü proteinler oluşturur. Bunun dışında nem ve minerallerde saç yapısında bulunan yapı taşlarıdır. Keratin de bir çeşit protein olup, saç yıpranmaların da eksikliğinin önemi oldukça üst seviyededir. Procsin üretim uzmanlarımızın keratinin bu öneminden yola çıkarak geliştirdiği keratin şampuan, saçlardaki keratin eksikliğinin giderilmesine yardımcı olması için bakım desteği sunmayı ve saçların doğal şekilde düzleşmesine destek olmayı amaçlamıştır.

Turunculaşma Karşıtı Bakım İçin Mor Boom Butter

Boom butter mor şampuan, saçlardaki istenmeyen yansımalara karşı bakım yapılması ve saçların daha canlı ve parlak görünmesine destek vermesi amacıyla geliştirdiğimiz bir şampuandır. Saç rengindeki turunculaşmanın engellenmesine sağladığı katkının yanı sıra, saçların çevresel koşulların zararlı etkilerine karşı korunmasına yardımcı olması için destek sunulmasını hedeflemektedir.

Saçlar Ne Sıklıkla Yıkanmalı

Kimi zaman, saçları şampuan kullanmadan temizlemenin daha doğru olduğu gibi fikirle ortaya atılsa da bu durum saç diplerinde başlayan ve tüm saçlara ulaşan bir yağlanma ve kirlenme durumunun yaşanmasına sebebiyet verir. Saçlar, ihtiyaca göre haftada 3,4 kez şampuanlansa da ihtiyaca göre bu sayı artırılıp azaltılabilir. Genel ortak düşünce saçların gün aşırı ya da iki günde bir yıkamanız yönünde olsa da son dönem geliştirilen şampuanlarla sık yıkanan saçlara da destek olunmaktadır.