PROCSIN

PROCSIN Anti-Aging Skin Care Oil 20 ML

Yaş, çevresel etkenler ve yaşam tarzından etkilenerek yaşlanma belirtileri göstermeye başlayan cildinizi, yaşlanma karşıtı cilt bakım yağı ile destekleyin.
Product Code : FP.01.01.012.001
39.99 TL
3-7 Planned Delivery
Share
Campaign
 • Features
 • Payment Options
 • İade & Teslimat
 • YAŞLANMA KARŞITI CİLT BAKIMI

  İçeriğindeki doğal yağların desteğiyle başta güneşin zararlı UV ışınları olmak üzere çevresel etkenler, yaş alma ve yetersiz beslenme, yetersiz su tüketimi ve hareketsiz hayat gibi yaşam tarzından etkilenerek yaşlanma belirtileri göstermeye başlayan cilde bakım desteği sunmak amacıyla geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki A vitamini, E vitamini, aynı sefa ve ayçiçek yağlarının sayesinde cildin doğal nem dengesine destek vererek cildin elastikiyetin arttırılmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Lavanta, zencefil, biberiye ve papatya yağı içeriğiyle akne ve kırışıklık görünümüne yönelik bakıma yardımcı olarak daha pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümüne ulaşılmasını hedeflemektedir.


  NASIL KULLANILIR?

  Temiz cilde günde 2 kez parmak uçları ile dairesel masaj yapılarak uygulanmasını tavsiye ediyoruz. Ürünü kullanmadan 1 saat önce ve sonra herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmamanız, cildin ürün emilimini artırarak faydasına katkı sağlayacaktır.

  Delivery Information
  :
  3-7
baslik.png (9 KB)
baslik-web.png (9 KB)
1.webp (54 KB) 2.webp (225 KB) 3.webp (235 KB) 4.webp (169 KB) 6.webp (199 KB) 9.webp (202 KB)
Procsin is Everywhere
eczane
getir
watsons
rossmann
eve
migros
carrefour
Prepared by  T-Soft E-Commerce.