%80 indirimli
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170

Tüy Geciktirici Etkili Butter Cream 175 ML

130,00 TL
26,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (575)
 • Tavsiye Et
 • PROCSIN BUTTER KREM NEDİR?  

  Pürüzsüz ve parlak bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olmak, içeriğindeki Shea Yağının desteğiyle , cilt dokusunun güçlenmesine destek vermek ve bu destekle birlikte tüy  oluşumunu engellemeye yardımcı olan içeriğiyle yumuşak bir cilde kavuşmanıza zemin hazırlamak için üretilmiş yüz ve vücut bakım kremidir.

  SHEA BUTTER(KARİTE) NEDİR?

  Shea yağı, Afrika shea ağacının fındıklarından elde edilen bir yağdır. Ham olduğunda fildişi rengi, işlenmiş versiyonları ise beyaz renktedir.  Shea yağı, searik asit ve oleik asitten gelen trigliserit yapıdadır. Cilt için faydalı bu yapısı ile . kozmetikte nemlendiricimerhem ve losyon olarak sıkça tercih edilir. A,D,E ve F vitaminleri açısından zengindir.

  BUTTER KREMİN İÇERİĞİNDEKİ SHEA YAĞININ CİLT İÇİN ÖNEMİ NEDİR?

  Olumsuz  havanın cilt üzerindeki olumsuz etkilerini önlemeye yardımcı olurken. kaşıntılı ve döküntülü deride rahatlama sağlar. Yüksek nemlendirme özelliği ile cilt kuruluğunun giderilmesine yardımcı olur. Cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek verir.

  Kıl nedir nasıl oluşur?

  • Vücudumuzu bulunan dağılımı ve yoğunluğu genetik olarak belirlenen kıllar kıl kökü sayesinde oluşur. Ayak tabanı ve avuç içi hariç vücudumuzun her bölgesinde kıl kökleri bulunur. Bazı kıl kökleri gözle görülmeyecek incelikte kıl üretimi yapar. Bazıları aktif olarak kıl üretimi yapar ve cinsiyet, ırk, yaş, hormonal durum gibi etkenlere göre vücutta daha az veya daha belirgin olan bir tüylenmeye neden olurlar.
  • Kıl kökleri hormonlar tarafından yönlendirilir ve sürekli kıl üretir. Üretilen kıllar kendiliğinden dökülene veya kesilene kadar o bölgede kalır. Kıllar bulundukları bölgeye göre farklı uzama hızına sahipler. Saçlarımız daha hızlı uzar ve daha büyük bir uzunluğa ulaşır. Buna karşın kollarımızdaki kıllar daha yavaş uzar ve aynı uzunlukta kaldıkları izlenimini verirler. Hormonlar kıl köklerinin aynı anda üretim yapmasına izin vermez. Kıl köklerinin bir kısmı aktifken bazıları dinlenir. Bu şekilde kılların aynı anda çıkıp dökülmesi engellenir.
  • Kıl köklerinin çalışmasını sağlayan hormonlara androjen denir. Bunlar erkeklik hormonları olarak bilinir. Androjen hormonlar kadınlarda düşük seviyede üretilmekle birlikte temel olarak yumurtalıklar ve böbreküstü bezinde üretilirler ve buradan kana verilirler.

  Tüylenmenin nedenleri

  Androjen hormonları salgısı herhangi bir nedenle arttığında kana daha fazla hormon aktarılır ve böylece kıl köklerine de daha hormon ulaşır. Fazla miktardaki hormonlar kadınlarda dinlenme aşamasında bulunan ve erkek tipi bölgelerde bulunun kılların üretiminde artış olmasına neden olur. Tüylenmenin derecesi hormonların üretimine göre değişim gösterir. Ancak dinlenme döneminde olan kıl köklerinin uyarılması ile koyu renkte ve sert kıllar çıkar. Bunun dışında ciltte yağ üretiminin artar bağlı olarak sivilcelenme görülür.

  Kadınlarda tüylenmeye neden olan en önemli sebeplerden biri polikistik over sendromudur. Bir çeşit yumurtlama bozukluğu olan polikistik over sendromu adet düzensizliğine, erkeklik hormonlarının fazla üretilmesine ve buna bağlı olarak tüylenmenin oluşmasına neden olur.

  PROCSIN BUTTER KREMİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  -SHEA YAĞLI İÇERİK

  -TÜY GECİKTİRİCİ

  -PÜRÜZSÜZLÜK

  -EPİLASYON SONRASI KULLANIM

  -YOĞUN NEM

  -YÜZ VE VÜCUT KULLANIMINA UYGUN(BİKİNİ BÖLGESİ VE KOLTUK ALTI)

  -TÜM CİLT  TİPLERİNE UYGUN YAPI

  -LOSYON ÖZELLİĞİ

   

  PROCSIN BUTTER KREM HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

  -PÜRÜZLÜ CİLT

  -TÜYLENME

  -CİLT KAŞINTISI

  -AĞDA SONRASI KIZARIKLIK

  -HASSASİYET

  -CİLT KURULUĞU

  -BİKİNİ BÖLGESİ TÜYLENME

  -KOLTUK ALTI TÜYLENME 

  -HIZLI TÜY GELİŞİMİ

  -DUDAK ÇEVRESİ TÜYLENME

  -CİLT TONU EŞİTLEME

  -SOLGUN CANSIZ CİLT

   

  PROCSIN BUTTER KREMİN CİLDE ETKİLERİ

  Pürüzsüz ve parlak bir cilt görünümüne kavuşmanızda yardım olması için üretilen procsin butter krem ,içeriğindeki shea yağının desteğiyle ,cilt dokusunun güçlenmesine  yardımcı olur. Bu destekle güçlü bir nemlendirme imkanı sunarken cildin doğal nem dengesine kavuşmasına zemin hazırlar. Tüy  oluşumunu engellemeye yardımcı olan içeriğiyle yumuşak bir cilde kavuşmanıza destek verir. Bu desteği ile ağda ve epilasyon sonrası kullanımda yeni tüy oluşumunun geciktirilmesine yardımcı olur. Cildinizin beslenmesinde son derece etkilidir.  Güneşin ve çevresel koşulların cilde verdiği zarara karşı korunmasına yardımcı olur. Ciltte oluşan hassasiyetlerde rahatlama sağlar. Cilt esnekliğinin artmasına destek vererek daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Özel formülü sayesinde cilde ipeksi bir yumuşaklık ve pürüzsüzlük hissi verirken cildin  tazelenmesine katkı verir. 

   

  PROCSIN BUTTER KREM NASIL KULLANILIR?

  Temiz cilde parmak uçları ile masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur.

  Tüy alımı sonrası kullanım: Temiz cilde aloavera jel desteğinden sonra istenmeyen tüyler kişinin tercih ettiği yöntemlerle alınır. Krem temizlenmiş bölgeye masaj yoluyla uygulanır. Kökten alınan tüylerde ilk üç gün düzenli kullanımı tavsiye ediyoruz. Kremi, tüyler tekrar alınacak uzunluğa gelinceye kadar her gün sabah akşam kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.