x
PROCSIN

PROCSIN Sun Cream Face & Body SPF 50+ 50 ML Mini Size

Spf 50+ içeriği ile Leke Karşıtı Güneş Koruyucu

 Su bazlı, ciltte yapışkanlık bırakmayan özel formül 

 Hızlı emilim - Güneşe çıkmadan 20 dk önce sür ve güneşin keyfini çıkar. 

 Daha yumuşak ve daha pürüzsüz bir cilt 

 Makyaj altı baz olarak da tercih edilebilir. 

Product Code : FP.01.03.003.005
29.90 TL
3-7 Planned Delivery

"5 yıldır düzenli olarak kullanıyorum tek bir olumsuzluğunu görmedim, Hassas bir cilde sahip olmama rağmen bana çok iyi geldi."

-M**** H****

Share
Campaign
 • Features
 • Payment Options
 • İade & Teslimat
 • GÜNEŞ KREMİ

  Cildi, UVA ve UVB ışınlarına karşı güneşin zararlı etkilerden korumak amacıyla geliştirilmiştir. Özellikle yüz ve tüm vücutta kullanıma uygundur. Güneş koruma özelliğinin yanı sıra yüksek emilim özelliği sayesinde ciltte yağlı bir his bırakmadan yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırmayı amaçlamaktadır. Hafif yapısıyla gün boyu makyaj altı baz için kullanıma uygundur. İçeriğideki Punarnava ile güneş kaynaklı oluşan cilt lekelerini gidermeye yardımcı olur. Su bazlıdır.


  NASIL KULLANILIR?

  Suya dayanıklı ve tüm cilt tipine uygun yapısıyla güneş kremini, güneşe çıkmadan 20-25 dakika önce cildinize uygulamalısınız. Ayaklar ve bacak arkaları gibi gözden kaçacak yerleri atlamayınız. Cilt üzerindeki dayanıklılık süresine bağlı kalmaksızın kreminizi 1,5 ile 2 saatte bir yenileyin. Terleme ve ıslanma sıklığına göre bu süreyi daha da kısaltabilirsiniz. Güneş kremi sürerken doğru miktarda uygulamak da çok önemli. Güneş kremini, yüz ve boyun bölgenize 1 çay kaşığı miktarında sürmelisiniz. Göğüs bölgesi, sırt, kollar ve bacaklara ise ayrı ayrı 1 tatlı kaşığı miktarında uygulamalısınız. Eğer güneş kremini gereğinden az sürerseniz faydalarından yararlanma oranınız düşecektir. Yaz kış kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

  Delivery Information
  :
  3-7
baslik.png (9 KB)
baslik-web.png (9 KB)
1.webp (54 KB) 2.webp (225 KB) 3.webp (235 KB) 4.webp (169 KB) 6.webp (199 KB) 9.webp (202 KB)
Procsin is Everywhere
eczane
getir
watsons
rossmann
eve
migros
carrefour
Prepared by  T-Soft E-Commerce.