Menü

BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Seti

4 Adımda Tüm Saç Sorunlarını için Acil Kurtarma

1.ADIM: Yağ Bazlı Serumu saç diplerinden uçlarına doğru uygulayınız.

2.ADIM: Serumun hemen ardından Saç Kremini masaj yaparak uygulayınız.

3.ADIM: Saçlarınızı toplayarak hava almayacak şekilde streçle sarınız, ardından durulayınız.

<

Ürün Kodu : SU.96.90.021.107
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(2 Yorum)
760,00 TL
760,00 TL
Üyelere Özel
%0 indirim

ACİL KURTARMA

İçeriğindeki 10 Doğal Yağın yanı sıra Betain ve Hyaluronik Asit desteği ile güçlendirilmiş formu sayesinde saçların doğal nem dengesini korumak, saç dökülmesi, kırılma, kepek, kuruluk, sertleşme, geç uzama ve mat görünüme yönelik bakım desteğine yardımcı olmasının yanı sıra aşırı yıpranmış saçlar için acil kurtarıcı bakım desteği sunmak için geliştirdiğimiz bir saç bakım kremidir. Kolajen içeriğiyle saç yüzeyinde canlılığın arttırılması ve çevresel koşullara karşı korunmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Hindistan Cevizi, Argan, Çam Terebentin, Avokado, Shea Butter, Tatlı Badem, Nar Çekirdeği ve Portakal Yağlarından oluşan zengin içeriği ile saçların kökten uca kadar bakımına katkı sağlarken gün boyu yumuşacık ve daha parlak bir saç görünümü hedeflenmektedir.

SU BAZLI SERUM

%2 Hyaluronik Asit içeriği ile saç tellerinin nemli kalmasına destek verirken Betain içeriği ile doğal nem dengesine katkı sağlayarak saç kuruluğu, sertleşme, kırık oluşumu ve saçlardaki mat görünüme yönelik bakıma yardımcı olması amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Salisilik Asit sayesinde, saç köklerindeki sebum dengesine destek vererek kepek oluşumuna yönelik bakıma yardımcı olurken C Vitamini içeriği ile daha parlak ve canlı bir saç görünümüne kavuşulmasını amaçlamaktadır. Aloe Vera, Biotin, Kafein ve Kolajen içeriği ile saçların beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olarak dökülme ve geç uzamaya yönelik bakıma katkı sağlamayı hedeflemektedir.

YAĞ BAZLI SERUM

İçeriğinde bulunan Jojoba, Avokado, Argan, Havuç, Susam, Zeytinyağı, Üzüm Çekirdeği, Tatlı Badem, Buğday, Lavanta, Biberiye, Portakal, Çörek Otu, Nar Çekirdeği, Papatya, Helianthus ve Hint Yağları sayesinde saçın nem dengesini sağlamaya, elektriklenmenin ve kabarmanın önlenmesine, saç tellerinin beslenmesine ve saç uçlarına bakım yapılmasına katkı sağlaması için geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Kepek, saçlarda mat görünüm, sertleşme, kuruluk, kırık oluşumu ve geç uzamanın önlenmesine yönelik saç bakım rutinine destek vermenin yanı sıra C Vitamini içeriği ile saçın çevresel faktörlerden korunmasına, E Vitamini içeriği ile saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Zengin içeriği ile saçların daha parlak bir görünüme kavuşması hedeflenmektedir.

NASIL KULLANILIR?

DÖKÜLME, KEPEKLENME, YAVAŞ UZAMA, ELEKTRİKLENME, SAÇ SERTLEŞMESİ, SAÇ AĞIRLAŞMASI, RENK KAYBI, YIPRANMA, YAĞLANMA VE NEMSİZLİK

Sorunlarına meyilli saçlar için haftada 3 gün uygulanacak maskeleme rutini:

1. ADIM: Boom Butter Help Me! Yağ Bazlı Serumu damlalık yardımı ile saç diplerinden uçlarına doğru uygulayınız.

2. ADIM: Serumun uygulandığı saçlara hemen ardından Boom Butter Help Me! Saç Kremini (Tüp) kalın bir tabaka halinde masaj yaparak uygulayınız.

3. ADIM Saçlarınızı topuz yaparak hava almayacak şekilde streçle sararak minimum yarım saat bekletiniz.

4. ADIM: Ardından saçlarınızı yıkayıp durulayınız ve hafif nemli saçınıza Boom Butter Help Me! Su Bazlı Serumu diplerden uçlara doğru uygulayıp bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.

SAÇI ŞEKİLLENDİRME, ELEKTRİKLENMEYİ ÖNLEME, KOLAY TARAMA, CANLILIK ve PARLAKLIĞI

Arttırmaya yönelik günlük bakım rutini için:

Kuru ya da hafif nemli saçlarınıza Boom Butter Help Me! Su Bazlı Serumu damlalık yardımı ile diplerden uçlara doğru veya Boom Butter Help Me! Saç Kremini (Tüp) saçınızın ihtiyacı kadar avuç içerisine alarak saçınıza uygulayabilirsiniz. Bu bakım rutini “maskeleme rutini” yapmadığınız her gün uygulayabilirsiniz.

 

BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Seti
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
BENZER ÜRÜNLER