Menü

BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Su Bazlı Saç Serumu

7 Aktif İçerikli Daha Parlak ve Canlı Görünümle gün boyu Maksimum Nem, Dökülme, Kepek, Geç Uzama, Saç Kuruluğu , Sertleşme, Kırık Oluşumu ve Mat Görünüme yönelik yardımcı Acil Kurtarıcı Uzman Formül

Ürün Kodu : FP.09.04.117.002
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(2 Yorum)
297,90 TL
99,99 TL
Üyelere Özel
%66 indirim

FP.09.04.117.002-Su-Bazli-Serum.webp (1013 KB)

HELP ME SU BAZLI SERUM

%2 Hyaluronik Asit içeriği ile saç tellerinin nemli kalmasına destek verirken Betain içeriği ile doğal nem dengesine katkı sağlayarak saç kuruluğu, sertleşme, kırık oluşumu ve saçlardaki mat görünüme yönelik bakıma yardımcı olması amacıyla geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Salisilik Asit sayesinde, saç köklerindeki sebum dengesine destek vererek kepek oluşumuna yönelik bakıma yardımcı olurken C Vitamini içeriği ile daha parlak ve canlı bir saç görünümüne kavuşulmasını amaçlamaktadır. Aloe Vera, Biotin, Kafein ve Kolajen içeriği ile saçların beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olarak dökülme ve geç uzamaya yönelik bakıma katkı sağlamayı hedeflemektedir.

NASIL KULLANILIR?

Bir miktar ürünü avuç içine alarak saç köklerinden uçlarına doğru masaj yoluyla uygulayınız. Duş sonrası Hafif nemli saça uygulanması aktiflerin etkisinin arttırılmasına yardımcı olacaktır. Su bazlı yapısıyla gün içinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanıma uygundur. Kullanım sonrası durulama gerektirmez.

BOOM BUTTER Help Me Acil Kurtarma Su Bazlı Saç Serumu
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner