Menü
PROCSIN Herbal Home Doğal Peeling Kabak Lifli Eşek Sütü Bal Sabunu 100 GR - 1
PROCSIN Herbal Home Doğal Peeling Kabak Lifli Eşek Sütü Bal Sabunu 100 GR - 2
PROCSIN Herbal Home Doğal Peeling Kabak Lifli Eşek Sütü Bal Sabunu 100 GR - 3

PROCSIN Herbal Home Doğal Peeling Kabak Lifli Eşek Sütü Bal Sabunu 100 GR

Nazik ve doğal peeling dokunuşları ile cilt temizliği ve cilt bakımını bir arada yaşayın. Daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünümü ile gün boyu doğal nem.

Ürün Kodu : FP.08.05.053.013
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(1 Yorum)
150,00 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%73 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

KABAK LİFLİ EŞEK SÜTÜ BAL SABUN

Ciltteki gözenek, siyah nokta, leke ve akne oluşumuna yönelik bakım desteği ile kabak lifinin cildinize uyguladığı nazik ve doğal peeling uygulamasını bir araya getiren kişisel bir bakım ürünüdür. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun yapısıyla cilt yüzeyinin temizlenmesi ile birlikte, cildin doğal nem dengesine kavuşmasına ve cildin ferahlamasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Doğal yapısıyla, yüz ve vücut temizliğine yardımcı olarak daha temiz, pürüzsüz, ışıltılı ve sıkı bir cilt görünümüne kavuşmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.


NASIL KULLANILIR?

Kabak lifini sıcak su ile yumuşatınız. Sabunun beyaz kısmını, ılık su ile nemlendirilmiş cilde dairesel hareketlerle uygulayınız. Uygulama sırasında parmaklarınızdan yardım alabilirisiniz. İyice ıslatılmış kabak lifini, sabunu sürdüğünüz cilt bölümüne fazla baskı yapmadan masaj yaparak uygulayınız. Yüz ve vücut için kullanıma uygundur. Yüze yapılan uygulamalarda oldukça nazik ve dairesel hareketlerle uygulama yapılması, sonrasında makyaj yapılmamasını tavsiye ederiz.

Teslimat Bilgisi
30.05.2024 - 03.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner