%50 indirimli

HERBAL SCIENCE Boom Butter Saç Bakım Yağı 190 ML

120,00 TL
60,00 TL
Paylaş
Kampanya
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (819)
 • Tavsiye Et
 • HERBAL SCIENCE BOOM BUTTER SAÇ BAKIM YAĞI                                                                                                    
  Tüm saç tipleri için özel formüle edilmiş Boom butter saç bakım yağımız, içerik özellikleriyle mükemmel bir bakım imkanı sunmaktadır. Saçlarınızın  kaybettiği neme kavuşmasına yardım ederken , doğal yağ dengesine kavuşmasına olanak sağlar. Saçlarınızın beslenmesine   zemin hazırlarken , saç dokunuzu kökten uca kadar desteklemektedir. Saç kırılma ve dökülme problemlerinizde soruna yönelik destek sağlarken, saç derisine vermiş olduğu fayda ile kepek sorununun kontrol altına alınmasında yardımcı olacaktır. Daha kolay taranan  ve daha az kabaran saç yapısı için zemin oluşturacaktır. Sağlıklı  saç  gelişimi , doğal saç renginin korunması,  aşırı ve çabuk yağlanma gibi günümüzün en çok şikayet konusu olan problemlerinde  de en büyük yardımcınız  olacaktır. Saçımız için önemli bir  madde olan keratin kaybına karşı verdiği destekle ile birlikte saç diplerinde oluşan hassasiyet karşısında rahatlama sağlayacaktır. Düzenli değil ,daha ilk kullanımdan itibaren saça kazandırmış olduğu ayrıcalık. farklılığını   gösterecektir.

                                                                                                                                                                        
  NASIL UYGULANIR
  Kuru saçların en çok ihtiyacı olan şey nemdir! Yüksek ısıdan, yoğun işlemden dolayı kuruyan saçlarınıza boom butter saç bakımı uyguladığınızda  saçlarınınızın canlandığını ve zamanla ışıl ışıl parlamaya başladığını göreceksiniz. Eğer saçlarınızın hep kuru olmasından şikayetçiyseniz  saç bakım yağımız  düzenli olarak kullanmanızı öneriyoruz.
  Sanılanın aksine, yağlı saçların da saç bakım yağına ihtiyacı vardır. Özellikle yağlı saçlarının yağ dengesini kontrol altına almak için bakım yağımızı düzenli olarak kullanmanızı öneriyoruz.
  Saç bakım yağımız ince telli saçların daha dolgun görünmesine ve zarar görmüş saç uçlarına, yüksek koruma sağlayarak, saça ekstra parlaklık kazandırır. Bu nedenle bakım yağımız ince telli saçlar içinde oldukça faydalıdır.

  Boyalı saçlar yıpranmaya ve kurumaya çok müsaittir. Yoğun ısı uygulaması veya yoğun kimyasal işlemler, boyalı saçların kolaylıkla yıpranmasına yol açabilir. Bunun önüne geçmek için bakım yağımızı öneriyoruz.

  Kalın telli saçların kilit bakımlarından biri saç bakım yağlarıdır. Özellikle durulanmayan bakım yağları, kalın saç tellerine nüfuz ederek saç tellerini baştan aşağı yapılandırır. Kalın telli saçların daha parlak görünmesi ve yıpranmalara karşı korunması için bakı yağımızı öneriyoruz.

  Sonuç olarak, saçlarımızın tipi ne olursa olsun boom butter saç bakım yağımızı özellikle duştan sonra hafifçe nemli saçımıza uygulayabiliriz. Bu uygulama , sabah yada akşam ihtiyaç duyduğumuz her an yapılabilir. Kuru, yağlı yada farklı özellik taşıyan saçlara özgü bir uygulama adeti belirtmek yerine saçın ürünümüze  verdiği tepki ile uygulayan kişinin bu sıklığı ayarlaması doğru bir yaklaşım olacaktır.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.