Menü

BOOM BUTTER 7 Yağ içeren Besleyici ve Nemlendirici Saç Bakım Yağı 190 ML

Boom Butter ile yumuşacık saçlara merhaba de!

7 doğal yağ içeriği ile saçlarının hak ettiği Özel Bakım

Kolay taranan saçların tadını çıkar

İster duştan önce, ister

Ürün Kodu : FP.03.04.009.001
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  1292
 • 4
  28
 • 3
  3
 • 2
  1
 • 1
  0
(1324 Yorum)
99,99 TL
cargo.png (345 b) Hızlı Kargo!

"Saçlarım yıpranmıştı, uçları sert ve kırıktı. Boom Butter’ı kullandığım günden bu yana saçlarım çok kolay şekil alıyor. Şekil vermeden bile güzel görünüyor. Yağlılık hissi bırakmıyor."

-C**** K****

SAÇ BAKIM YAĞI 

İçeriğindeki 7 Doğal Yağın saçlara verdiği destekle dökülme ve geç uzamaya yönelik bakıma yardımcı olurken, saçları besleyerek saç kırılması, elektriklenme, kepek ve saç kuruluğuna yönelik bakıma katkı sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz durulama gerektirmeyen bir saç bakım ürünüdür. Saçların ihtiyacı olan nem dengesini ve günlük bakımını sağlayarak, daha hacimli ve hızlı uzayan saçlara kavuşulmasına yardımcı olur. Shea Butter, Hindistan Cevizi, Argan ve Avokado yağları ile günlük ihtiyaç duyulan nem desteğine yardımcı olurken saçların parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını amaçlamaktadır. Düzenli kullanımla, Çam Terebentin, Aloe Vera ve Tatlı Badem yağı içeriğinin saç telleri ve köklerine verdiği destekle saçların daha güçlü ve canlı görünüme kavuşulmasını hedeflemektedir.

NASIL KULLANILIR?

Duş sonrası hafif nemli saça, saç diplerinden uçlarına doğru masaj yoluyla uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası durulama gerektirmeyen ürünümüzü maske gibi kullanmayı tercih ederseniz duştan 30 dakika önce saçınıza sürüp sonrasında durulayarak kullanım sağlayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan ürünümüzü haftada en az 2 kez kullanmanızı öneriyoruz.

Teslimat Bilgisi
25.07.2024 - 29.07.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner