PROCSIN

PROCSIN Aktif Karbonlu Diş Macunu 80 ML

Ağız bakımında aktif karbon farkını hissedeceksiniz. İçeriğinde bulunan bitkisel kömür aktifi ile dişlerdeki leke görünümüne yönelik bakım desteği veren aktif karbonlu diş macunu ile, daha parlak dişlere sahip olabilirsiniz.
Ürün Kodu : FP.01.02.002.001
39,99 TL
3-7 iş günü içinde kargoda!
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade & Teslimat
 • AKTİF KARBONLU DİŞ MACUNU

  İçeriğindeki Aktif Karbon ve Propolis ekstraktı sayesinde derinlemesine ağız temizliği yapılmasına yardımcı olarak daha beyaz ve parlak dişlere sahip olmanız için geliştirdiğimiz bir ağız bakım ürünüdür. Düzenli kullanımla dişlerde meydana gelen yiyecek ve içecek lekelerine yönelik ağız bakımı yapılmasına destek olmayı amaçlamaktadır. Aktif karbonlu diş macunu, temiz dişlerle birlikte gün boyu taze ve ferah bir nefes için yardı olmayı hedeflemektedir.


  NASIL KULLANILIR?

  Yeterli miktarda (Bezelye tanesi kadar) diş macununu diş fırçasına sürünüz. Fırça uçları diş etlerinize bakacak şekilde nazikçe dairesel hareketlerle dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Günde 2 kez 3’er dakika fırçalama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Daha etkili sonuçlar için Aktif Karbon Serisinin diğer ürünleriyle birlikte kullanımını tavsiye ediyoruz.

  Teslimat Bilgisi
  :
  3-7
baslik.png (9 KB)
baslik-web.png (9 KB)
1.webp (54 KB) 2.webp (225 KB) 3.webp (235 KB) 4.webp (169 KB) 6.webp (199 KB) 9.webp (202 KB)
Procsin Her Yerde
eczane
getir
watsons
rossmann
eve
migros
carrefour
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.