Menü
PROCSIN Aktif Karbon Leke Karşıtı Beyazlatıcı Diş Macunu 80 ML - 1
PROCSIN Aktif Karbon Leke Karşıtı Beyazlatıcı Diş Macunu 80 ML - 2

PROCSIN Aktif Karbon Leke Karşıtı Beyazlatıcı Diş Macunu 80 ML

Ağız bakımında aktif karbon farkını hissedeceksiniz. İçeriğinde bulunan bitkisel kömür aktifi ile dişlerdeki leke görünümüne yönelik bakım desteği veren aktif karbonlu diş macunu ile, daha parlak dişlere sahip olabilirsiniz.
Ürün Kodu : FP.01.02.002.001
4.8 Ortalama Puan
 • 5
  82
 • 4
  9
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  1
(93 Yorum)
120,00 TL
69,99 TL
Üyelere Özel
%42 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

AKTİF KARBONLU DİŞ MACUNU

İçeriğindeki Aktif Karbon ve Propolis ekstraktı sayesinde derinlemesine ağız temizliği yapılmasına yardımcı olarak daha beyaz ve parlak dişlere sahip olmanız için geliştirdiğimiz bir ağız bakım ürünüdür. Düzenli kullanımla dişlerde meydana gelen yiyecek ve içecek lekelerine yönelik ağız bakımı yapılmasına destek olmayı amaçlamaktadır. Aktif karbonlu diş macunu, temiz dişlerle birlikte gün boyu taze ve ferah bir nefes için yardımcı olmayı hedeflemektedir.

 

NASIL KULLANILIR?

Yeterli miktarda (Bezelye tanesi kadar) diş macununu diş fırçasına sürünüz. Fırça uçları diş etlerinize bakacak şekilde nazikçe dairesel hareketlerle dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Günde 2 kez 3’er dakika fırçalama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Daha etkili sonuçlar için Aktif Karbon Serisinin diğer ürünleriyle birlikte kullanımını tavsiye ediyoruz.

Teslimat Bilgisi
25.05.2024 - 29.05.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner