Menü
PROCSIN Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML - 1
PROCSIN Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML - 2

PROCSIN Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Yağı 20 ML

Yaş, çevresel etkenler ve yaşam tarzından etkilenerek yaşlanma belirtileri göstermeye başlayan cildinizi, yaşlanma karşıtı cilt bakım yağı ile destekleyin.
Ürün Kodu : FP.01.01.012.001
4.9 Ortalama Puan
 • 5
  35
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(38 Yorum)
120,00 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%67 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

YAŞLANMA KARŞITI CİLT BAKIMI

İçeriğindeki doğal yağların desteğiyle başta güneşin zararlı UV ışınları olmak üzere çevresel etkenler, yaş alma ve yetersiz beslenme, yetersiz su tüketimi ve hareketsiz hayat gibi yaşam tarzından etkilenerek yaşlanma belirtileri göstermeye başlayan cilde bakım desteği sunmak amacıyla geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki A vitamini, E vitamini, aynı sefa ve ayçiçek yağlarının sayesinde cildin doğal nem dengesine destek vererek cildin elastikiyetin arttırılmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Lavanta, zencefil, biberiye ve papatya yağı içeriğiyle akne ve kırışıklık görünümüne yönelik bakıma yardımcı olarak daha pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümüne ulaşılmasını hedeflemektedir.


NASIL KULLANILIR?

Temiz cilde günde 2 kez parmak uçları ile dairesel masaj yapılarak uygulanmasını tavsiye ediyoruz. Ürünü kullanmadan 1 saat önce ve sonra herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmamanız, cildin ürün emilimini artırarak faydasına katkı sağlayacaktır.

Teslimat Bilgisi
24.06.2024 - 28.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
BENZER ÜRÜNLER