%80 indirimli
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170

PROCSIN Clinoil Cilt Bakım Yağı 20 ML

110,00 TL
22,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (146)
 • Tavsiye Et
 • PROCSIN CLİNOİL BAKIM YAĞI NEDİR?

  Procsin Clinoil Bakım Yağı cilt onarıcı ve nemlendirici yönüyle öne çıkan çok amaçlı kullanım için formüle edilmiş özel bir bakım yağıdır.

  CLİNOİL BAKIM YAĞININ ÖNEMİ?

  Özellikle cildimizdeki lekeleri yok etmek, çatlak oluşumunu önlemek ve var olanların azalmasına yardımcı olmak amacıyla  son yıllarda oldukça popüler olan yüz bakım yağları, cilt bakımında krem, serum desteğini pekiştiren, cilt yapısına göre tek başına da kullanılabilen ürünlerdir.   Ciltte güneşten sonra, mevsim geçişlerinde ya da farklı sebeplerden dolayı oluşan lekelere uygulanabilmesi önemini  arttırmaktadır. Lavanta bazlı clin oil bakım yağı, papatya, biberiye ve aynı sefa gibi doğal içerik desteği ile  ciltte bulunan lekeleri, ton farklılıkları, vb. cilt sorunları  için kullanılabilecek en etkili yollardan biridir. Lekelerin yanı sıra cilde bakım da yaparak çatlak sorunlarının da önlenmesine destek veren  clin oil , cildin nemli, canlı ve sağlıklı olmasına zemin hazırlar. sağlar.

  CLİNOİL CİLT BAKIM YAĞININ ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  -LAVANTA BAZLI

  -ÇOK YÖNLÜ KULLANIM

  -TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUNLUK

  -DERİNLEMESİNE BAKIM

  -SIKILAŞTIRMA

  -DOĞAL NEM

  -LEKE KARŞITI

  -CİLT ÇATLAĞI ÖNLEYİCİ

  -YÜZ VE VÜCUT İÇİN KULLANIM

  CLİNOİL HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

  -LEKE

  -CİLT KURULUĞU

  -CİLT ÇATLAĞI

  -AKNE

  -KIRIŞIKLIK

  -GÜL HASTALIĞI

  -SOLGUN CİLT

  -SİVİLCE LEKESİ

  -GÖZENEK PROBLEMİ

  -CİLTTEKİ KIZARIKLIK

  -DUDAK HASSASİYETİ

  -UÇUK

  -SİYAH NOKTA

  -PÜTÜRLÜ CİLT

  CLİNOİL BAKIM YAĞININ CİLDE ETKİLERİ

  PROCSİN ClinOil çok amaçlı kullanım için formüle edilmiş özel bir üründür. Özel geliştirilmiş Pronemill formülasyonu ile  içerisindeki yağların doğal özlerinin cilde etki etmesi sağlanır.  Olumsuz çevresel faktörlerin neden olduğu nem kayıplarının önlenmesine yardımcı olur. Hassas ciltlerin korunmasını destekler. Bu destekle cilt çatlaklarının oluşmasına engel teşkil ederken var olanların azaltılmasına yardımcı olur. Lavanta bazlı clin oil bakım yağı, papatya, biberiye ve aynı sefa gibi doğal içerik desteği ile   ciltte bulunan lekeleri, ton farklılıkları gibi cilt sorunlarının kontrol altına alınmasına  destek olur. Cilt tarafından yüksek emilim özelliği ile ciltte yağlı his oluşturmaz. Güneş ve banyo sonrası yatıştırıcı cilt bakım yağı olarak da kullanılabilir. Yapısal özelliğinden dolayı doğal bir makyaj bazı görevi üstlenebilir.    

  CLİNOİL BAKIM YAĞI NASIL KULLANILIR?                                                           

  Clinoil temizleme jeli ile temizlenmiş cilde  günde en az iki kez dairesel hareketlerle uygulanmalıdır. Neme ihtiyaç duyulması halinde uygulama istenilen miktarda artırılabilir. Ürünün etkisinin görülebilmesi için en az 6 ay düzenli kullanılmalıdır. Clin oil bakım yağının etkisini arttırmak için clin oil serisi ile birlikte kullanımını tavsiye ediyoruz.

  1 SENE ÖNCEKİ AMELİYAT İZİ İÇİN: Sabah, öğlen ve akşam boom butter cilt ve shea butter ile atlamalı olarak 6 ay boyunca kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

  EL AYAK TIRNAK MANTARI İÇİN: Temizlenmiş tırnağa her gün en az 2 kez düzenli olarak uygulayın. Sonuç alınıncaya kadar uygulamaya devam edin. Uygulama süresince s.o.s oilve avokado yağından da destek  alabilirsiniz.

  GÜL HASTALIĞI İÇİN: Her akşam yatmadan önce düzenli olarak uygulayınız.

  MASKE KULLANIMI CİLT HASSASİYETİ: Problemli ve temizlenmiş bölgeye günde en az 2 kez masaj yolu ile uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

  UÇUK İÇİN: Problemli bölgeye gün içinde minumum 2 kez uygulayabilirsiniz.

  CİLT LEKELERİ İÇİN: Temiz cilde problem bölgeye 6 ay boyunca düzenli olarak uygulayınız. Sorunun çözümü için clin oil serisini ve leke karşıtı güneş kremini yaz kış demeden düzenli olarak kullanınız.

  SİVİLCE TEDAVİSİ SONRASI İÇİN: Sicilce tedavisi sonrası 6 ay boyunca clin oil bakım yağı ve leke karşıtı kremini kullanmanızı öneriyoruz.

  MAKYAJ ALTI BAZ İÇİN: Makyaj yapmadan önce masaj yolu ile cildinize uygulayınız. Bakım yağı cilt tarafından  emildikten sonra makyajınızı uygulayabilirsiniz.

  CLİNOİL SERİSİYLE CİLT BAKIM RUTİNİ

  1- Sabah uyanır uyanmaz bir bardak su ile güne başlayın. Gün içinde cildinizi hem beslemek hem de nemlendirmek için su oldukça gereklidir.

  2- Rutinimizin başlangıç safhası olmazsa olmazımız cilt temizliği. İlk olarak CLİNOİL TEMİZLEME JELİNİ öneriyoruz.

  3- Bir sonraki aşamamız temizliğin önemli aşaması tonikleme süreci. Genel olarak tonikleme jel sonrası atlanan bir işlem olabiliyor. Fakat şu unutulmamalıdır ki yüz temizleyicilerin üzerine tonik uyguladığımızda hem bu ürünleri desteklemiş  , hem de cildin nefes almasını sağlamış oluyoruz. CLİNOİL TONİC kullanarak bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

  4- Cildinizin nem dengesi için  CLİNOİL KREM kullanabilirsiniz.

  5- Yaz kış demeden LEKE KARŞITI  GÜNEŞ KREMİ.

  6- Sabah rutininde olduğu gibi akşamda temizliğinde de CLİNOİL JEL ve CİLİNOİL TONİCile cilt temizliğini tavsiye ediyoruz.

  8- Cilt temizliği sonrası CLİNOİL BAKIM YAĞI  ile nem ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  9- Yatmadan önce CLİNOİL KREM ile günü tamamlayabilirsiniz.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.