Menü
PROCSIN Clin Oil Multifonksiyonel Oil (Yüz Vücut Saç) 100ml - 1
PROCSIN Clin Oil Multifonksiyonel Oil (Yüz Vücut Saç) 100ml - 2
PROCSIN Clin Oil Multifonksiyonel Oil (Yüz Vücut Saç) 100ml - 3

PROCSIN Clin Oil Multifonksiyonel Oil (Yüz Vücut Saç) 100ml

İster yüz, ister vücut, ister saç - Clin Oil her an yanında!

Harika kokusuyla ferahlığı vücudunda hisset.

Akışkan yapısıyla yumuşacık bir cilde merhaba de.

Ürün Kodu : FP.01.01.037.010
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  98
 • 4
  5
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(103 Yorum)
99,99 TL
cargo.png (345 b) Hızlı Kargo!

"Ürünü çok beğendim hem yüzüme hem de saçlarıma uyguladım asla yağlı bir his bırakmıyor ve cildi yumuşacık yapıyor kullandığım süre içerisinde cildimde pürüzsüz bir görünüm oluştuğunu fark ettim."

-A**** B****

CLİN OİL MULTİFONKSİYONEL OİL

Clin Oil Multifonksiyonel yüz, vücut ve saç yağı çok amaçlı kullanım için geliştirilmiş bir üründür. İçerisinde bulundurduğu; Lavanta, Biberiye, Papatya, Aynısefa, Jojoba, Avokado, Buğday, Nar çekirdeği, Üzüm çekirdeği gibi doğal içerik desteği ile ciltteki leke, siyah nokta ve yaşlanma belirtilerine yönelik bakım desteği vermenin yanı sıra, tüm vücut ve saç için nem dengesi sağlanmasına katkı sağlamayı amaçlamıştır. İklim farklılıkları ve sıcak soğuk hava geçişlerinden kaynaklı çatlak oluşumlarına yönelik cilt bakımına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Cilt tarafından yüksek emilim özelliği ile ciltte yağlı his oluşturmayan yapısıyla ciltteki ton farklılıkların giderilmesine katkı sağlamanın yanı sıra cildin ve saçın daha canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek verir.


NASIL KULLANILIR?

Günde 2 kez parmak uçları ile masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Saçlar içinde temiz saça masaj yoluyla uygulama sağlayabilirsiniz. Güneş ve banyo sonrası yatıştırıcı cilt bakım yağı olarak da kullanılabilir. Yapısal özelliğinden dolayı makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Etkili sonuçlar için Clin Oil serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanılmasının yanı sıra cilt için kullanımlarda yaz kış güneş kremi ile birlikte kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Teslimat Bilgisi
25.07.2024 - 29.07.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner