Menü
PROCSIN Hydro Solution Babypore Gözenek Sıkılaştırıcı ve Canlandırıcı %7 Glikolik Asit Ginseng Tonik 200ML - 1
PROCSIN Hydro Solution Babypore Gözenek Sıkılaştırıcı ve Canlandırıcı %7 Glikolik Asit Ginseng Tonik 200ML - 2
PROCSIN Hydro Solution Babypore Gözenek Sıkılaştırıcı ve Canlandırıcı %7 Glikolik Asit Ginseng Tonik 200ML - 3

PROCSIN Hydro Solution Babypore Gözenek Sıkılaştırıcı ve Canlandırıcı %7 Glikolik Asit Ginseng Tonik 200ML

Glikolik Asit içeriği ile Ton Eşitleci ve Cilt Kararmalarına yönelik bakım desteği bir arada

Ürün Kodu : FP.25.01.037.002
4.9 Ortalama Puan
 • 5
  51
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
(53 Yorum)
300,00 TL
99,99 TL
Üyelere Özel
%67 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

BABYPORE TONİK

%7 Glikolik Asit içeriği ile cildin ölü hücrelerden arındırılmasına yardımcı olurken, Kırmızı Yonca Ekstraktı ile gözenek görünümünün küçülmesine, Çinko ile sebum dengesinin sağlanarak akne oluşumuna yönelik bakım yapılmasına katkı sağlaması için geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. Cadı Fındığı ve Gül Suyu içeriği ile derinlemesine cilt temizliğine ve daha sıkı bir cilt için yardımcı olurken, B3 Vitamini ile siyah nokta oluşumunun önlenmesine yönelik cilt bakım desteği amaçlanmaktadır. Ginseng ekstraktı ile kolajen sentezinin artırılmasına yardımcı olurken, içeriğindeki 15 adet Amino Asit karışımı ile cildin elastikiyetinin artırılması, cilt kararmalarına yönelik bakıma destek vererek daha eşit ve aydınlık bir cilt görünümü kazanılması hedeflenmektedir.


NASIL KULLANILIR?

Disk pamuk yardımı ile ürünü, yüz, boyun ve dekolte bölgesine dairesel hareketlerle uygulayınız. Uygulama sırasında göz çevresinden kaçınınız. Uygulama sonrası nemlendirici ürün kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Günlük kullanıma uygundur. Hassas ciltler de kullanım öncesi bilek içinde deneyerek haftada 1 kez kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

 • Leke Ciltler için, cilt bakım rutininizde sabah akşam lekeli bölgeyi (akne lekeleri hariç) hedef alınarak parmak uçlarınızla bir miktar ürünü uygulayınız. Ürün ciltte emilene kadar uygulamaya devam ediniz. Uygulama sonrası ihtiyacınıza uygun serum ve diğer bakım ürünlerinizle cilt rutininizi tamamlayınız.

 • Burun Bölgesindeki Siyah Noktalar için, disk pamuk üzerine döktüğünüz bir miktar ürünü ilgili bölgeler üzerinde sabah akşam masaj yaparak uygulayınız.

 • Çilek Bacak ve Batık Görünümü için, bir miktar ürünü parmak uçlarınızla sabah akşam masaj yaparak uygulayınız. Uygulama sonrası cildinizi nemlendirmeyi unutmayınız.

 • Topuk Çatlakları için, yatmadan önce temizlediğiniz topuklarınıza birkaç dakika boyunca masaj yoluyla tonik uygulamasını yapınız. Sonrasında topuklarınızı yoğun bir şekilde nemlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

 • Koltuk Altı, Dirsek ve Diz Karamaları için, temiz cilt bölgelerine disk pamuk ya da parmak uçlarınızı yardımı ile uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulamaları sabah akşam yaptıktan sonra ilgili cilt bölgelerini nemlendirerek bakımınızı tamamlayınız.

Teslimat Bilgisi
19.06.2024 - 23.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
BENZER ÜRÜNLER
(220 Yorum)
PROCSIN Herbal Science Gül Suyu 200 ML
150,00 TL
Üyelere Özel
99,99 TL