%80 indirimli
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170

PROCSIN Q10 Göz Çevresi Bakım Yağı 20 ML

129,00 TL
26,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • PROCSIN Q10 GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞI NEDİR?

  Procsin  Q10 göz çevresi  bakım yağı, göz çevresini nemlendirmeye ve  ihtiyacı olan bakımı sağlamayan, makyaj ve olumsuz koşulların tahriş ettiği, hassaslaştırdığı göz çevresinin yatıştırılmasına destek veren kırışıklık karşıtı  bir cilt bakım yağıdır.

  GÖZ ÇEVRESİNİN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ                                                             

  Göz çevresi derisinin fizyolojisi, yüzümüzün diğer bölgelerinden daha farklıdır. Normalde cildimizin (göz-yüz) kendi kendini korumasını sağlayan bir bariyer fonksiyonu vardır. Bu fonksiyon 20’li yaşlara kadar en üst seviyede çalışırken, yaş ilerledikçe, çevresel faktörlere maruz kaldıkça, stres arttıkça her şekilde hasar görür ve eski işlevini yerine getiremez. Bu durum yaşlanma izlerini tetikler. İşte, göz çevresinin spesifik yapısı da bariyer fonksiyonunun kolaylıkla hasar görmesine neden olur. Göz çevresi derisi yaklaşık 0.6mm’dir, yani yüz derisinden 1/3 oranında daha incedir. Yumurta zarından daha ince! Üstelik göz çevresinde yüze göre daha az yağ ve ter bezi vardır, bu yüzden kurumaya elverişlidir .

  GÖZ ÇEVRESİ BAKIMININ ÖNEMİ                                                                                                                          

  Her yaşta  genç bakışlar için göz çevresi bakımı düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Yüz mimiklerinin en sık yapıldığı bölge de göz çevresidir.  Bu yüzden kırışık oluşumu en çok bu bölgede olmaktadır. Göz çevresinde yaşanan nem kaybı sonucu ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaktadır. Göz çevresindeki cilt özel bir dikkat gerektirmektedir. Yaşlanma riski en yüksek olan bölgedir. Göz çevresi, cildin en hassas bölgelerinden birisi olduğu için sürekli düzenli bakım yapılması gerekmektedir. Erken yaşlarda göz çevresi bakımını alışkanlık haline getirirsek, ileride bu sorunları en aza indirmiş oluruz.

  GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞININ ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  -DOĞAL İÇERİK

  -KOLAY EMİLİM

  -PRATİK KULLANIM

  -KIRIŞIKLIK  KARŞITI

  -DOĞAL NEM DESTEĞİ

  -ESNEK GÖRÜNÜM

  -CANLANDIRICI ETKİ

  -TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUNLUK

  GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞI HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

  -GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIK

  -GÖZ ÇEVRESİ İNCE ÇİZGİLER

  -GÖZ ALTI MORLUK

  -CANSIZ GÖRÜNÜM

  -GÖZ ALTI KURULUK

  -GÖZ ALTI YORGUN GÖRÜNÜM

  -KAZ AYAĞI

  PROCSIN Q10 GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞININ ETKİLERİ

  Procsin göz bakım yağımız göz çevresini nemlendirmeye, ihtiyacı olan bakımı sağlamaya yardımcı olur. Makyaj ve olumsuz koşulların tahriş ettiği, hassaslaştırdığı göz çevresinin yatıştırılmasına destek verir. Göz çevresindeki kırışıklık ve ince çizgilerin  azaltılmasına yardımcı olarak  göz makyajının daha sağlıklı ve doğal görünmesine zemin oluşturur. Göz çevresine esneklik katarak daha canlı bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. Kolay emilim özelliği sayesinde cildin katmanlarına derinlemesine nüfuz eder. Bu sayede göz çevresine doğal bir parlaklık katar. Göz çevrenizin çevresel koşullara karşı korunmasına yardımcı olur.

  PROCSIN Q10 GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞI NASIL KULLANILIR?

  Temizlenmiş cilde sabah ve akşam içten dışa doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulamanızı öneriyoruz.  Ürünü kullanımdan 1 saat önce veya sonra herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmayınız. Makyaj ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Göz bakım yağını onu destekleyen göz bakım kremi ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

  GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI İÇİN PÜF NOKTALAR

  -GÖZ ÇEVRESİ TEMİZLİĞİNDE MAKYAJ TEMİZLEME YAĞIMIZ GİBİ  HASSAS TEMİZLEYİCİ KULLANIN.

  -KREM VE BAKIM YAĞIMIZI DÜZENLİ OLARAK KULANIN.

  -GÖZ ÇEVRESİNİ GÜNEŞTEN KORUYUN.

  -DÜZENLİ UYUYUN,

  -DENGELİ BESLENİN

  -YETERLİ SU TÜKETİN.

  -GÖZ ÇEVRESİNİ NEMSİZ BIRAKMAYIN.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.