Menü

PROCSIN Siyah Nokta Karşıtı Tranexamic Serum 20 ML

İçerik özelliğiyle, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümü için cildinize destek verir. Cildinizin doğal nem dengesine sunduğu katkıyla siyah nokta oluşumuna yönelik bakım desteği sunulmasına yardımcı olur.
Ürün Kodu : FP.01.01.012.021
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(7 Yorum)
39,99 TL
cargo.png (345 b) Hızlı Kargo!

TRANEXAMİC SERUM

Tranexamic Asit ve doğal ekstraktların sayesinde cildin doğal nem dengesine destek vererek cilt yüzeyindeki siyah nokta oluşumuna yönelik bakım desteği vermek amacıyla geliştirdiğimiz bir cilt bakım serumudur. B3 Vitamini, Aloe Vera, Isırgan Otu ve Yeşil Çay özlerinin yardımıyla cildin nem dengesinin sağlanmasına destek vererek akne ve leke oluşumuna yönelik cilt bakımına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Papatya, At Kuyruğu, Adaçayı ve Kına özü içeriğiyle daha parlak ve pürüzsüz bir cilt için yardımcı olmanın yanı sıra Huş Ağacı, Şerbetçi Otu, Dulavrat Otu gibi doğal içerik desteğiyle kırışıklık görünümüne yönelik bakıma yardımcı olmayı hedeflemektedir.


NASIL KULLANILIR?

Temizleme jeli ve tonik ile temizlenmiş cildinize parmak uçlarınızla masaj yoluyla uygulama yapabilirsiniz. Sabah ve Akşam kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için günlük kullanıma uygundur.

Teslimat Bilgisi
25.07.2024 - 29.07.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner