Menü

BODY BOOM Bomb Shell Duş Jeli 250 ML

Doğal kaynaklı hoş aromatik özler ile cilt temizliği ve doğal nem desteğini birlikte sunuyoruz. Yapışkanlık bırakmayan özel formülü ile duş sonrası gün boyu ferahlık hissi.
Ürün Kodu : FP.02.05.005.002
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(4 Yorum)
149,99 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%73 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

BOMB SHELL DUŞ JELİ

Doğal kaynaklı hoş aromatik özleri ve yapışkanlık hissi oluşturmayan yapısıyla cildinizin temizlenmesine ve doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olması amacıyla geliştirdiğimiz bir kişisel bakım ürünüdür. Yapışkanlık hissi oluşturmayan ve temizlik hissi uyandıran yoğun köpüğüyle cildinizi temizlerken cildinizin yumuşamasına ve yatıştırılmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Doğal kaynaklı hoş aromatik özlerle cildinize enerji ve tazelik kazandırmada destek verirken ciltte kuruluğa neden olmadan doğal nem dengesini destekleyerek pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza katkı sağlamayı hedeflemektedir.


NASIL KULLANILIR?

Islak cilt üzerine, el veya sünger yardımıyla köpürterek, yüz bölgemize ise el ile dairesel hareketlerle uygulamanızı tavsiye ederiz. Ardından tüm vücudunuza uyguladığınızdan emin olduktan sonra vücudunuzu durulayınız. Yüz, vücut ve hassas bölge temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.

Teslimat Bilgisi
19.06.2024 - 23.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner