Menü

BOOM BUTTER Caffeine Biotine Yavaş Uzayan Kepeklenen Saçlar için Şampuan 250 ML

Kafein ve Biotinin canladırıcı ve güçlendirici etkisini, besleyici amino asit kompleksi ile güçlendirdik. Sebum dengesi ve kepek oluşumuna yönelik bakım bir arada.

Ürün Kodu : FP.09.04.004.009
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(2 Yorum)
275,90 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%86 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

CAFFEIN & BIOTIN ŞAMPUAN

İçeriğindeki caffeinin saç derisini canlandırıcı etkisiyle saç köklerinin nemlenmesine ve saç tellerinin güçlenmesine vermiş olduğu desteğin yanı sıra, biotinin saç foliküllerine sağlamış olduğu keratin desteği ile saçların daha parlak ve bakımlı görünmesine yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir saç bakım şampuanıdır. Düzenli kullanımla saç dökülmelerine yönelik bakıma katkı sağlarken, üzüm ve nar çekirdeği içeriği ile saçların beslenmesine ve dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. 15 farklı amino asit complex ile saç köklerinin ve tellerinin beslenmesine yardımcı olurken çinko içeriği ile sebum dengesi ve kepek oluşumuna yönelik bakım desteği hedeflenmektedir. B3 ve B5 vitamini ile saçların güçlenerek dış etkenlere karşı korunmasına destek vermektedir.


NASIL KULLANILIR?

Islak saçınıza, avuç içinize aldığınız bir miktar şampuanı dairesel hareketlerle parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. İçeriğindeki aktiflerin etkinliğini arttırmak için saçta 1-2 dakika beklettikten sonra durulayınız. Günlük kullanıma uygundur.

Teslimat Bilgisi
30.05.2024 - 03.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
BENZER ÜRÜNLER