Menü

BOOM BUTTER Zayıf İnce Telli Saçlar için Volume Şampuan 250 ML

Saç köklerine derinlemesine nufus eden gümüşi ıhlamur ağacı yaprağı ekstraktının desteği ile daha kalın saç telleri ve hacimli bir görünüm.

Ürün Kodu : FP.09.04.004.012
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  22
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(22 Yorum)
277,90 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%86 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

VOLUME ŞAMPUAN

İçeriğindeki gümüşi ıhlamur ağacı yaprağı ekstraktının saç köklerine derinlemesine nüfus etmesi sayesinde saç köklerinin canlanmasına ve saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olarak daha hacimli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir saç bakım ürünüdür. Keçi boynuzu ekstraktının sayesinde saç tellerinin üzerinde koruyucu bir kalkan görevi üstlenerek saçların olumsuz çevresel faktörlere karşı korunmasına ve buklelerin belirgin kalmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Üzüm çekirdeği ve nar çekirdeğinin katkısı ile saç telleri için gerekli nemin sağlanmasına destek verirken B5 vitamini ile daha güçlü saç telleri hedeflenmektedir.


NASIL KULLANILIR?

Islak saçınıza, avuç içinize aldığınız bir miktar şampuanı dairesel hareketlerle uygulayınız. İçeriğindeki aktiflerin etkinliğini arttırmak için saçta 1-2 dakika beklettikten sonra durulayınız. Hacmini ve nemini kaybetmiş saçlar için özel olarak geliştirdiğimiz ürünümüz günlük kullanıma uygundur.

Teslimat Bilgisi
30.05.2024 - 03.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
BENZER ÜRÜNLER