Menü

PROCSIN Göz Çevresi Muhteşem Üçlü Bakım Seti

Dinlenmiş, canlı ve pürüzsüz bir göz çevresi görünümü için ihtiyacınız olan tüm bakım bir arada…

Ürün Kodu : SU.96.01.116.001
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(5 Yorum)
599,00 TL
599,00 TL
Üyelere Özel
%0 indirim

Q10 GÖZ ÇEVRESİ BAKIM YAĞI

İçeriğindeki doğal yağların desteğiyle göz çevresini nemlendirmeye ve ihtiyacı olan bakımı sağlamaya yardımcı olması için geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki E vitamini, A vitamini, aynı sefa ve ayçiçek yağı ile göz çevresinin doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olarak kırışıklık ve ince çizgi oluşumuna yönelik bakıma katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Lavanta, biberiye ve papatya yağlarının sayesinde daha aydınlık ve eşit bir tonda göz çevresi görünümüne ulaşılmasını hedeflemektedir.

GÖZ ÇEVRESİ BAKIM SERUMU

Zengin içeriği ve hafif dokusuyla göz çevresindeki koyu halkaların, kırışıklıkların ve renk eşitsizliklerine yönelik cilt bakımına destek vermek amacıyla geliştirdiğimiz bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki kafeinin yardımıyla göz altı torbalarının görünümünün azaltılmasına katkı sağlarken, peptitler yardımıyla ince çizgi ve kırışıklıklara yönelik bakım desteği sunmayı amaçlamaktadır. Göz çevresi bakım serumu içerisindeki C vitamininin desteğiyle daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görünümüne ulaşılmayı hedeflemektedir.

DNA GÖZ ÇEVRESİ YENİLEYİCİ KREM

İçeriğindeki DNA molekülünün sayesinde göz çevresinin elastikiyet düzeyinin artırılması ve kırışıklık görünümünün azaltılmasının yanı sıra Peptide Complex içeriğiyle göz altı torbalarına, C Vitamini ve Kafein desteği ile mor halka görünümüne yönelik bakıma katkı sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz göz çevresine özel bir bakım kremidir. Q10 desteği ile birlikte cildin dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olurken, C vitamini ile daha aydınlık ve eşit bir cilt tonu, kafein ile daha sıkı ve canlı bir göz çevresi görünümü hedeflenmektedir. Nar çekirdeği, üzüm çekirdeği, shea butter, avokado yağlarının yanı sıra hyaluronik asit ve squalane içeriğiyle göz çevresinin ihtiyacı olan doğal nem düzeyine destek vermeyi amaçlamaktadır.

NASIL KULLANILIR?

Sabah Bakım Rutininde, ilk olarak Göz Çevresi Bakım Serumunu parmak uçları ile nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Serum ciltte tamamen emildikten sonra DNA Göz Kremini parmak ucunuza bir miktar alarak dairesel hareketlerle göz çevrenize masaj yoluyla uygulayınız. 

Akşam Bakım Rutininde, Serum ve Krem uygulamasını tekrarlayınız. Ürünler ciltte tamamen emildikten sonra Q10 Bakım Yağını dairesel hareketlerle göz çevrenize masaj yoluyla uygulayınız. Bakım yağından 1 saat önce veya sonra herhangi bir cilt bakım ürünü kullanmamanız ürünün cilde olan etkisinin artırılmasına yardımcı olacaktır.

Ürünlerin gözle doğrudan temasında bol su ile durulamanızı tavsiye ediyoruz.

MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner