x
PROCSIN

PROCSIN Beyazlatıcı Maske 80 ML

İçeriğindeki değerli özler ve aktif karbon yapısı ile cildin pürüzsüz görünüme kavuşmasını destekleyen, ciltte oluşan ton farklılıklarına yönelik bakım desteği sunulmasına yardımcı olan bir bakım maskesidir. Bütünüyle aydınlık, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt.
Ürün Kodu : FP.01.01.001.013
29,90 TL
3-7 iş günü içinde kargoda!
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade & Teslimat
 • BEYAZLATICI MASKE

  Beyazlatıcı maske ciltte oluşan ton farklılıklarına karşı bakım yapılmasına yardımcı olmakla birlikte cildin doğal yağ dengesine destek vererek cildin pürüzsüz ve yumuşak yapısının korunmasına katkı sağlaması için geliştirilmiştir. Daha aydınlık ve ışıltılı bir cilde sahip olmanız ve bu görünümü korumanızı amaçlamaktadır.


  NASIL KULLANILIR?

  Uygulama yapacağınız bölgeyi temizleme Jeli veya köpüğü ile temizleyiniz. Hafif nemlendirmiş cildinize maskeyi uygulayınız. Maskenin cilt üzerinde kurumasından sonra maskeyi cildinizden nazikçe soyarak çıkarınız. İlk 5 hafta için haftada 2 defa 2 şer gün ara ile, devam programında ise haftada 1 kez uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Ürünümüzün etkinliğini arttırmak için serinin diğer ürünleriyle birlikte kullanımını tavsiye diyoruz.

  Teslimat Bilgisi
  :
  3-7
baslik.png (9 KB)
baslik-web.png (9 KB)
1.webp (54 KB) 2.webp (225 KB) 3.webp (235 KB) 4.webp (169 KB) 6.webp (199 KB) 9.webp (202 KB)
Procsin Her Yerde
eczane
getir
watsons
rossmann
eve
migros
carrefour
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.