Menü
PROCSIN Beyazlatıcı ve Ton Eşitleyici Maske 80 ML - 1
PROCSIN Beyazlatıcı ve Ton Eşitleyici Maske 80 ML - 2

PROCSIN Beyazlatıcı ve Ton Eşitleyici Maske 80 ML

İçeriğindeki değerli özler ve aktif karbon yapısı ile cildin pürüzsüz görünüme kavuşmasını destekleyen, ciltte oluşan ton farklılıklarına yönelik bakım desteği sunulmasına yardımcı olan bir bakım maskesidir. Bütünüyle aydınlık, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt.
Ürün Kodu : FP.01.01.001.013
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  32
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(33 Yorum)
120,00 TL
39,99 TL
Üyelere Özel
%67 indirim
cargo.png (345 b) 3-7 iş günü içinde kargoda!

BEYAZLATICI MASKE

Beyazlatıcı maske ciltte oluşan ton farklılıklarına karşı bakım yapılmasına yardımcı olmakla birlikte içerik yapısıyla cildin doğal yağ dengesine destek vererek cildin pürüzsüz ve yumuşak yapısının korunmasına katkı sağlaması için geliştirilmiştir. Cilde verdiği bu destekle daha aydınlık ve ışıltılı bir cilde sahip olmanız ve bu görünümü korumanızı amaçlamaktadır. İçeriğindeki B3 ve çinkonun desteğiyle leke görünümüne yönelik bakıma destek verirken kafein ve biotin içeriğiyle daha canlı ve ışıltılı bir cilt görünümü hedeflenmektedir. Beyazlatıcı maske B5 ve allantion içeriğiyle sebum dengesine katkı sağlayarak maske sonrası cildin nem düzeyinin korunmasına katkı sağlar.


NASIL KULLANILIR?

Uygulama yapacağınız bölgeyi temizleme jeli veya köpüğü ile temizleyiniz. Buz ya da soğuk su ile hafif nemlendirilmiş cildinize maskeyi uygulayınız. Maskenin cilt üzerinde kurumasından sonra maskeyi cildinizden nazikçe soyarak çıkarınız. İlk 5 hafta için haftada 2 defa 2 şer gün ara ile devam programında ise haftada 1 kez uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Ürünümüzün etkinliğini arttırmak için serinin diğer ürünleriyle birlikte kullanımını tavsiye diyoruz.

Teslimat Bilgisi
24.06.2024 - 28.06.2024 tarihine kadar kargoda
MİLYONLARCA MUTLU #Procsiner BURADA.
Peki Ya Sen?
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner
stroy-banner