%68 indirimli

HERBAL SCIENCE Çay Ağacı Tonik 250 ML

74,00 TL
24,00 TL
Paylaş
Kampanya
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (166)
 • Tavsiye Et
 • HERBAL SCIENCE ÇAY AĞACI TONİK NEDİR?

  Herbal scıence çay ağacı tonic , özellikle sebum dengesi bozulmuş ve cilt sorunu oluşmaya meyilli ciltler başta olmak üzere tüm ciltlerde derinlemesine temizlik ve bakıma destek amacıyla üretilmiş bir cilt temizleme ürünüdür.

  ÇAY AĞACI NEDİR?

  Bilimsel ismi Melaleuca altemifolia olan çay ağacı bitkisi 1770 yılında ilk defa Kaptan James Cook tarafından keşfedilmiştir. O zamana kadar bu bitki Avusturalya yerlileri (Aborginler) tarafından deri enfeksiyonlarını tedavi etmek amacı ile kullanılmakta idi. Genellikle akarsu boylarında ve bataklık alanlarda yetişir.

  ÇAY AĞACI TONİĞİN CİLT İÇİN ÖNEMİ NEDİR?

  Derinlemesine Temizliğin yanı sıra sebum dengesine verdiği destekle  gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cilt Lekelerinin görünümünün azaltılmasına  destek verirken  cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşmasına zemin hazırlar. Cildin gün boyu daha ferah ve rahat bir yapıya kavuşmasına destek verir.

  AKNE NEDİR?

  Akne, cildin orta tabakasında bulunan sebum yani yağ salgılayan kanalların tıkanması, şişmesi ve daha sonra bakterilerle inflame olması sonucu ortaya çıkar. Deride artan yağ salgısı ve gözeneklerin tıkanması sonucu siyah nokta (komedon) oluşur. Daha sonra bu komedonlar bakteriler tarafından istila edilir ve ciltte kabarık kırmızı ve iltihabi şişlikler oluşur. Aşırı büyük olanlar deride iz bırakırlar. Akne genellikle ergenlik çağında başlar ve 40’lı  yaşlara kadar uzayabilir. Bebeklik dönemine mahsus iyi huylu akne tipi de vardır.  En sık; yüz, sırt, kol ve göğüs bölgelerinde görülür.

  ÇAY AĞACININ CİLT İÇİN ÖNEMİ NEDİR?

  Çay ağacı yağı temel alınarak elde edilen ürünler  ciltte doğal bir canlılık kazandırma, ciltteki hassasiyetlerde rahatlama sağlama ve özellikle akne siyah nokta gibi cilt sorunlarında çözüme destek verme noktasında çok değerli bir öneme sahiptirler.  

  AKNE OLUŞUM NEDENLERİ?

  -HORMONAL NEDENLER

  -MEVSİMSEL DEĞİŞİKLİKLER.

  -GÜNEŞ IŞINLARI

  -STRESS

  -YANLIŞ ÜRÜN KULLANIMI

  ÇAY AĞACI TONİĞİN  ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  -ÇAY AĞACI YAĞLI İÇERİK

  -DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

  -AKNE/SİVİLCE KARŞITI

  -SİYAH NOKTA KARŞITI

  -GÜN İÇİ KULLANIMA UYGUNLUK

  -SEBUM DENGESİ

  -ALKOL ve PARABEN  İÇERMEYEN  HİJYEN

  -TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUNLUK

  ÇAY AĞACI TONİK HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

  -AKNE

  -CİLTTE YAĞLANMA

  -SEBUM DENGESİZLİĞİ

  -YAĞ BEZESİ

  -İLTİHAPLI SİVİLCE

  -CİLTTE PULLANMA

  -CİLTTE KABARMA

  -DERİ ALTI SİVİLCELERİ

  -SİYAH NOKTA

  ÇAY AĞACI TONİĞİN CİLDE ETKİLERİ

  Kuru, döküntülü, yağlı ve lekeli ciltlerin sorunlarıyla mücadele etmesinde yardımcı olur. Cildin doğal yağ dengesinin korunmasını destekler. Cildi tazeler, içerdiği cilt tarafından kolay emilen yağlar ile yapışkanlık hissi bırakmadan cildin yumuşamasına ve beslenmesine olanak sağlar. Yüzdeki makyaj kalıntılarını temizleyerek, cildin  tazelik kazanmasına yardımcı olur. Derinlemesine temizlik sayesinde cilt sorunlarının görünümünün azaltılmasına ve yenilerinin oluşmasına engel teşkil eder.

  BİR CÜMLE İLE ÇAY AĞACI TONİK

  GÜN BOYU TAZE VE CANLI BİR CİLT.

  ÇAY AĞACI TONİK NASIL KULLANILR?

  Çay ağacı yüz temizleme jeli ile temizlenmiş cildinizi bir makyaj pamuğu yardımı ile nazikçe tonikleyiniz. En iyi sonuç için ardında çay ağacı kremi uygulayınız. Uygulamalardan başarılı sonuçlar almanız için çay ağacı serisinin diğer ürünleri ile kullanımını öneriyoruz.

  CİLT TEMİZLİĞİNDE TONİKLEME İŞLEMİNİN ÖNEMİ

  Tonik, temizlenmiş cildin pH dengesini sağlar. PH düzeyi, cildin sağlıklı bir şekilde fonksiyonlarını devam ettirmesi konusunda çok önemli olmasının yanı sıra, cildin yağ dengesinin ve mikro florasının korunması için temeldir. İyi temizlenmiş ve tonik sürülmüş cilt, temizleme jelinin faydasını pekiştirirken  serum ve kremin faydasını artıracak zeminin hazırlanmasına destek olur. Gözeneklerin daraltılmasına, koruma kalkanı oluşturulmasına ve  cildin neminin arttırılmasına yardımcı olur. Temizleme jelleri ve köpüklerinin  temizleyemediği inatçı makyaj, yağ ve kirin daha detaylı temizlenmesine olanak sağlar.

  AKNELİ CİLTLER İÇİN PÜF NOKTALAR

  -SABAH UYANIR UYANMAZ BİR BARDAK SU İLE GÜNE BAŞLAYINIZ.

  -CİLT TEMİZLİĞİNDE SABAH VE AKŞAM JEL VE TONİK İKİLİSİNİ DÜZENLİ OLARAK KULLANINZ.

  -GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINDA LEKE KARŞITI YÜZ VE VÜCUT GÜNEŞ KREMİ İLE KORUNUNUZ.

  -CİLDİNİZDE MAKYAJ KALINTISI BIRAKMAMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ.

  -DÜZENLİ OLARAK ÇAY AĞACI SERİSİNİ KULLANINIZ

  -HAFTADA EN AZ  2 KEZ ÖZELLİKLE SÜLFÜR  MASKE KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.