%80 indirimli
HIZLI
KARGO
ÜCRETSİZ
İADE / DEĞİŞİM
%100 GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
KAPIDA ÖDEME
NAKİT/KREDİ KARTI
KREDİ KARTI
ÖDEME AVANTAJI
7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
02165044170

HERBAL SCIENCE Çay Ağacı Yağlı S.O.S. Oil 20 ML

99,00 TL
19,90 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (249)
 • Tavsiye Et
 • HERBAL SCIENCE S.O.S OİL NEDİR?

  Çay ağacı yağının cilde sağladığı etkili ve hızlı desteği sizlere sunmak, cildinizde gelişen sicilce, kızarıklık ve hassasiyet durumlarına anında çözüm getirmek amacıyla geliştirdiğimiz bir cilt bakım yağıdır.

  ÇAY AĞACI NEDİR?

  Bilimsel ismi Melaleuca altemifolia olan çay ağacı bitkisi 1770 yılında ilk defa Kaptan James Cook tarafından keşfedilmiştir. O zamana kadar bu bitki Avusturalya yerlileri  (Aborginler) tarafından deri enfeksiyonlarını tedavi etmek amacı ile kullanılmakta idi. Genellikle akarsu boylarında ve bataklık alanlarda yetişir.

  ÇAY AĞACI  YAĞI NEDİR?

  Çay ağacı yağı, birçok cilt durumunu tedavi edebilecek birçok iyileştirici faydaya sahip olduğuna inanıldığı için son birkaç yıl içinde kapsamlı bir şekilde araştırılan bir bitki özütüdür. Uçucu yağ, ciltte hassasiyet durumlarında rahatlatıcı özelliklere sahip çalı benzeri bir bitki olan bilimsel adı Melaleuca alternifolia’dan çıkarılır. Yaprakları beyazımsı renkte olan çay ağacının içeriğinde yüksek oranda yağ bulunur. 

  ÇAY AĞACININ CİLT İÇİN ÖNEMİ NEDİR?

  Çay ağacı yağı temel alınarak elde edilen ürünler  ciltte doğal bir canlılık kazandırma, ciltteki hassasiyetlerde rahatlama sağlama ve özellikle akne siyah nokta gibi cilt sorunlarında çözüme destek verme noktasında çok değerli bir öneme sahiptirler.

  AKNE NEDİR?

  Akne, cildin orta tabakasında bulunan sebum yani yağ salgılayan kanalların tıkanması, şişmesi ve daha sonra bakterilerle inflame olması sonucu ortaya çıkar. Deride artan yağ salgısı ve gözeneklerin tıkanması sonucu siyah nokta (komedon) oluşur. Daha sonra bu komedonlar bakteriler tarafından istila edilir ve ciltte kabarık kırmızı ve iltihabi şişlikler oluşur. Aşırı büyük olanlar deride iz bırakırlar. Akne genellikle ergenlik çağında başlar ve otuzlu kırklı yaşlara kadar uzayabilir. Bebeklik dönemine mahsus iyi huylu akne tipi de vardır. Erkeklerde kadınlara oranla daha fazladır. En sık; yüz, sırt, kol ve göğüs bölgelerinde görülür.

  AKNE OLUŞUM NEDENLERİ?

  - HORMONAL NEDENLER.

  - MEVSİMSEL DEĞİŞİKLİKLER.

  - GÜNEŞ IŞINLARI

  - STRESS

  - YANLIŞ ÜRÜN KULLANIMI

  HERBAL SCIENCE S.O.S OİLİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  -ÇAY AĞACI YAĞLI İÇERİK

  -PRATİK KULLANIM

  -AKNE KARŞITI

  -SİYAH NOKTA ÖNLEYİCİ

  -ANINDA ETKİ

  -TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUNLUK

  -GÜNLÜK KULLANIMA UYGUNLUK

  HERBAL SCIENCE S.O.S OİL HANGİ SORUNLARDA KULLANILIR?

  -SİVİLCE OLUŞUMU

  -AKNE

  -LEKE

  -KIZARIKLIK

  -HASSASİYET

  -YAĞ BEZESİ

  -İLTİHAPLI SİVİLCE

  -SİVİLCE LEKESİ

  -SEBUM DENGESİ

  -YAĞLI CİLT

  -UÇUK

  -SİNEK BÖCEK ISIRIĞII

  HERBAL SCIENCE S.O.S OİLİN CİLDE ETKİLERİ

  Çay ağacı yağının  cilde sağladığı etkili ve hızlı desteği kolay kullanımıyla sizlere sunan s.o.s. oil, cildinizin anlık sivilce eğilimi, hassasiyet ve kızarıklık durumlarında  sorunlu bölgenin rahatlamasına ve sorunun giderilmesine destek verir. Bu desteğiyle birlikte  siyah noktaların ve lekelerin giderilmesinde, yeni leke oluşumunu önlenmesinde destek olur. Temiz ve pürüzsüz bir  cilt oluşumuna zemin hazırlar. Düzgün bir cilt görünümü için gün boyu destekçiniz olur. Sinek ve böcek sokmalarında yaşanan kaşıntı ve hassasiyetin azalmasına yardımcı olur. Çay ağacı yağı yapısı itibariyle uçuk probleminin çözümünde yardım bir rol oynar. S.o.s oil antifungal özelliğiyle tırnak batması sonucu yaşana iltihaplanma, mantar ve siğil problemlerinde yaşanan hassasiyet durumlarının azaltılması konusunda da cilt yapısına destek verir.

  HERBAL SCIENCE S.O.S OİL NASIL KULLANILIR?

  Çay ağacı yüz temizle jeli ve çay ağacı tonıc ile temizlenmiş cildinize sorunlu bölgeyi hedef alarak sonuç alınıncaya kadar düzenli olarak masaj yolu ile uygulayabilirsiniz. Daha etkili bir sonuç için HERBAL SCIENCE Çay Ağacı serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanılmasını  tavsiye ederiz.

  Problemli cilt üzerine noktasal uygulandığında tahriş kızarıklık yada lekenin  büyümesini ve yayılmasını engellemeye yardımcı olacaktır.

  AKNELİ CİLTLER İÇİN PÜF NOKTALAR

  -SABAH UYANIR UYANMAZ BİR BARDAK SU İLE GÜNE BAŞLAYINIZ.

  -CİLT TEMİZLİĞİNDE SABAH VE AKŞAM JEL VE TONİK İKİLİSİNİ DÜZENLİ OLARAK KULLANINIZ.

  -GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINDA LEKE KARŞITI YÜZ VE VÜCUT GÜNEŞ KREMİ İLE KORUNUNUZ.

  -CİLDİNİZDE MAKYAJ KALINTISI BIRAKMAMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ.

  -DÜZENLİ OLARAK ÇAY AĞACI SERİSİNİ KULLANINIZ.

  -HAFTADA EN AZ  2 KEZ ÖZELLİKLE SÜLFÜR  MASKE KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.